Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Μπόνους για σούρα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
H4rDToODiE




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Chunjo
Φύλλο : Άντρας

Μπόνους για σούρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μπόνους για σούρα   Μπόνους για σούρα EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 8:45 am

παιδιά έχω μια βδομάδα που ξεκίνησα το ρεβεντον και έχω φτιάξει σουρα (226λβλ)...
παω σε μετιν 220 λβλ και σκάω 2.3κ dmg :O τι μπόνους πρεπει να εχω για να σκαω κανονικα dmg?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μπόνους για σούρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπόνους για σούρα   Μπόνους για σούρα EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 9:02 am

Όλα τα 6 - 7 μπόνους θα πρέπει να είναι κατά τεράτων 10%! Έπειτα, απόκρουση και στην ασπίδα ανοσία στην συσκότιση! Γενικά τα μπόνους μπορείς να τα βρείς εδώ: http://reventon-metin2.gr/index.php?s=stones
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H4rDToODiE




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Chunjo
Φύλλο : Άντρας

Μπόνους για σούρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπόνους για σούρα   Μπόνους για σούρα EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 9:03 am

για να σπαω μετιν πρεπει να εχω δυνατο σε τερατα? και για να κιλλαρω τερατα πρεπει να εχω αξια επιθεσης? -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μπόνους για σούρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπόνους για σούρα   Μπόνους για σούρα EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 9:05 am

Όχι όχι Smile το μπόνους κατά τεράτων πιάνει και σε μέτιν αλλά και στα κανονικά τέρατα. Βέβαια, υπάρχει και αυτός ο οδηγός https://reventon-forum.forumgreek.com/t426-topic που λέει συγκεκριμένα τι θέλει το κάθε τέρας. Ο πιο τσαπατσούλικος τρόπος είναι αυτός που προανέφερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Μπόνους για σούρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπόνους για σούρα   Μπόνους για σούρα EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:40 pm

Κλειδώνει.Πολλές μέρες ανενεργό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μπόνους για σούρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποια Μπονους να βαλω σε σουρα ΒΜ.?
» ανταλαζω χρισι πολεμιστι 3+6 μετρια μπονους και αδη 17 ικα ΗΡ 3+6 για αστρικο και χρισι σουρα
» Θα ήθελα έναν οδηγό για σούρα όπλου όπως έχετε για τους σούρα ΒΜ.
» 6/7 μπονους
» ΧΡΥΣΗ ΣΟΥΡΑ+5 ΑΣΤΡΙΚΟ +5 ΙΦΕΣΤΟΥ+5 ΓΙΑ ΧΡΥΣΗ ΣΟΥΡΑ +6 ΤΟΥΜΠΑΝΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: