Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
RaZMiG

RaZMiG


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Athens
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 5:41 am

Καλησπέρα, εδώ και 2μερες έχω πάρει την αποστολή από τον Seon-Pyeong όπου μου ζητάει 10 Πετράδια της Ζηλοφθονίας.
Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω κάτσει αυτές τις μέρες αρκετές ώρες στη Ατλαντίδα χωρίς να έχω ρίξει κανένα πετράδι. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Αν όχι και αν γίνετε να ανέβει λίγο το ποσοστό του drop.
Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος που έχει πάρει την αποστολή.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 5:43 am

και εγώ με τον πολεμιστή μου είχα πάρει την ίδια αποστολή και δεν μου έπεσε ποτέ. Ίσως παίζει ρόλο το πια τέρατα βαράς η σε ποιο room. Καλύτερα και πιο σίγουρα ας απαντήσει κάποιος που το γνωρίζει καλύτερα το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaZMiG

RaZMiG


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Athens
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 5:49 am

Τα τέρατα που ρίχνουν τα πετράδια είναι ο Παγερός Άνθρωπος Κόλασης και το Γκόλεμ Πάγων Κόλασης. Δοκίμασα και με τα άλλα τέρατα αλλά πάλι τίποτα.

Έχω συνολικά από τα items μου 69% πιθανότητα για διπλάσια αντικείμενα και γάντι του κλέφτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 6:10 am

RaZMiG έγραψε:
Έχω συνολικά από τα items μου 69% πιθανότητα για διπλάσια αντικείμενα και γάντι του κλέφτη.
Στην αποστολή συλλογής αυτή δεν μετρά αυτό γιατί τα items δεν πέφτουν σύμφωνα με το Lv.
Αν ξέρεις τον Orlando in game μπορείς να τον ρωτήσεις. Πρόσφατα πήρε αυτή την αποστολή και ακόμη την συνεχίζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
RaZMiG

RaZMiG


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Athens
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 6:22 am

Ευχαριστώ.
Μπορεί να κλειδώσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong   Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 6:23 am

# Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
Προβλημα με Αποστολή Lv 92 - Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  Αποστολή Lv 96 "Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong".
» Οι παράξενες ασχολίες του Seon-Pyeong
» Seon-Pyeong HELP
» Αμοιβή Seon-Pyeong
» αμοιβες seon pyeong

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: