Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Λόγος Για Ban ;

Πήγαινε κάτω 
+2
EagleEye
xBaBiCx
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xBaBiCx

xBaBiCx


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:38 pm

Από παλιά είχα μια απορία και ακόμα την έχω ... Και είπα να ρωτήσω εδώ στο φόρουμ...
Λοιπόν ... Γίνεται να πάρεις ban αν πας στην Ascaria και σκοτώσεις άτομα που κάθονται εκεί ;

Επίσης έχω δει μερικούς που με το παραμικρό λένε Ban .. Θα κάνω ticket και θα φας ban ...
Μα αν κάνεις απλώς ένα kill είναι δυνατόν να πάρεις Ban ? Εντάξει οκ , αν ο άλλος σε βρίσει τότε ελεύθερα να κάνεις ένα ticket ... Αλλά για ένα kill ? Μα για ένα Kill ? lol!

Δηλαδή από ότι έχω καταλάβει αυτό δεν είναι παιχνίδι .. Απλώς ο ένας θέλει να βλέπει τον άλλον να τρώει ban ...
Θέλω να μου πει κάποιος ΜΕ ΑΥΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ;

Έλεος.. Και συγνώμη που το μισό θέμα είναι άσχετο από τον τίτλο ! ...

:mistake: :asxeto:

Υ.Σ: Γουστάρω Παρανομία !!! :imfao:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:46 pm

"Ban" μπορεί να σου κάνει μόνο αν κάνεις είτε spam kill είτε παρεμπόδιση exp. Αλλιώς δεν υπάρχει κάποιος λόγος να γίνει αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TzouTzouKa ツ

TzouTzouKa ツ


Αριθμός μηνυμάτων : 255
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καλλιθέα
Φύλλο : Θηλυκό

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:54 pm

Το προβλημα δεν ειναι αυτο το απλο kill..το προβλημα ειναι οτι εμποδιζεις καποιον να exparei και ποσο μαλλον οταν σου πει να σταματησεις και το συνεχιζεις! Αλλωστε αν θελεις ξυλο, μπορεις ανετα μια μερα να πας στο dt .. σιγουρα κατι θα εχει Wink
Και κατα τη γνωμη μου ειναι λιγο ξεφτιλα να πηγαινεις και να βαρας ατομα που ειτε ακομα δεν ειναι φτιαγμενα, ειτε φορανε αντικειμενα για το exp και να χαιρεσαι κιολας αμα τους ριξεις.Το καλο ειναι να χαρεις που θα ριξεις καποιον στα μετρα σου,το ιδιο ισχυει και για εδω και για την ζωη σου ακομα.Τελειως φιλικα. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LilithTheNigthDemon

LilithTheNigthDemon


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Φύλλο : Θηλυκό

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:03 pm

Η Ascaria ειναι περιοχη exp και εσυ πας να σκοτωσεις κοσμο? χμμμ....γιατι να μην ειναι λογος η παρεμποδιση exp? Λόγος Για Ban ; 2848245269


Δεν νομιζω οτι το κανουν για να χαρουν με την τιμωρια του αλλου αλλα γιατι απλα δεν ειναι σωστο αυτο που κανεις!


Κανόνες Λειτουργίας του Reventon Metin2 Server
Απαγορεύονται
5. Το Spam. Spam (στον Reventon Metin2), θεωρείται οποιαδήποτε εκούσια
ενέργεια χρήστη προκαλεί την παρενόχληση των άλλων χρηστών και/ή
την παρεμπόδιση από το να συνεχίσουν το παιχνίδι, σύμφωνα με τον προβλεπόμενο απο τους Διαχειριστές, τρόπο.
-Χαρακτηριστικά
παραδείγματα είναι τα συνεχή επαναλαμβανόμενα μηνύματα στο chat,
επαναλαμβανόμενα (και ενοχλητικά) προσωπικά μηνύματα,
το συνεχές κλέψιμο των τεράτων (στο exp π.χ.), των Metin, του drop, η παρενόχληση σε event κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xBaBiCx

xBaBiCx


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:41 pm

TzouTzouKa έγραψε:
Το προβλημα δεν ειναι αυτο το απλο kill..το προβλημα ειναι οτι εμποδιζεις καποιον να exparei και ποσο μαλλον οταν σου πει να σταματησεις και το συνεχιζεις! Αλλωστε αν θελεις ξυλο, μπορεις ανετα μια μερα να πας στο dt .. σιγουρα κατι θα εχει Wink
Και κατα τη γνωμη μου ειναι λιγο ξεφτιλα να πηγαινεις και να βαρας ατομα που ειτε ακομα δεν ειναι φτιαγμενα, ειτε φορανε αντικειμενα για το exp και να χαιρεσαι κιολας αμα τους ριξεις.Το καλο ειναι να χαρεις που θα ριξεις καποιον στα μετρα σου,το ιδιο ισχυει και για εδω και για την ζωη σου ακομα.Τελειως φιλικα. :P

Εγώ 1 φορά σκότωσα μικρους ... Πιο πολύ προσπαθούσα να ρίξω τους μεγάλους στα lvl μου που ήταν εκεί .. Και όταν με χτύπαγε μικρότερο lvl συνεχώς χωρίς να σταματάει τότε τον σκότωνα ... Τώρα αν είναι να τιμωρηθώ που σκότωσα 2-3 άτομα ( χωρίς να κάνω spam kill ) ας τιμωρηθω ... :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xBaBiCx

xBaBiCx


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 1:44 pm

AA .. Και ... Ξέχασα ... Αν δεν κάνω λάθος , όλοι μας έχουμε σκοτώσει 1-2 φορές ένα μικρότερο lvl... :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:12 pm

ascaria τι γυρεύετε να παίζεται ξύλο?? άσε που για να χεις φαΐ ban φάραγγες σίγουρα εκείνους σπάγαν metin καλά να πάθεις λοιπόν, έχει παραγίνει το κακό εκεί πέρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xBaBiCx

xBaBiCx


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Σπίτι μου
Φύλλο : Άντρας

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:26 am

Ναι... ΟΚ ... Θα παρακαλούσα να κλειδώσει .. Γιατι εγώ έκανα μερικές ερωτήσεις και μερικοι κραζουν ... ΤΕΣΠΑ....

ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

Λόγος Για Ban ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λόγος Για Ban ;   Λόγος Για Ban ; EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 5:38 am

κλειδώνει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λόγος Για Ban ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο πραγματικος λογος που κληνει το Ρεβεντον και θα κλησουν ολα τα P.Server.. Απλα δειτε το!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: