Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?

Πήγαινε κάτω 
+4
Kipreos
EagleEye
Im a Ninja
arkoudas8
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arkoudas8




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Λάρακα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 10:53 am

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο καί ούτε ένας κίτρινος ?
Γία πες μάς ρε Alyx.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 10:58 am

Bonus switcher θέλατε?Ban πείρατε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 10:58 am

γιατί τι σημαίνει αυτό ρε φίλε? Και τους τσαμπουκάδες σου αλλού. Αν χρησιμοποιούσατε hack από όποιο βασίλειο και αν είσαι θα έτρωγες ban. Οπότε άδικα έκανες αυτό το θέμα. Και η σπόντα που πηγαίνει για εξήγησε? Τι είναι οι κίτρινοι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:02 am

Ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...αυτό έχω να πω....για αυτά που λες για το κίτρινο...όχι εσύ eagle...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arkoudas8




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Λάρακα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:09 am

φίλε εγώ έφαγα το μπαν για τιν μία φορά που το δούλεψα ,τόρα τι να σου πω????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:12 am

arkoudas8 έγραψε:
φίλε εγώ έφαγα το μπαν για τιν μία φορά που το δούλεψα ,τόρα τι να σου πω????


Εσύ πρέπει να μάθεις να συμπεριφέρεσαι αγόρι μου. Αν εγώ σκοτώσω μια φορά μπορώ να πω τι λες τι έγινε μια φορά σκότωσα? Είσαι σοβαρός τώρα η το λες για πλάκα? Μια φορά θέλει για να κάνεις τα καλύτερα items. Εγώ λέω να ράψεις το στοματάκι σου γιατί δεν σε παίρνει να μιλάς έτσι. Φιλικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:16 am

αχχαχαχα πλάκα μας κάνεις?1 ώρα να ρίχνεις Bonus είναι λίγο..τίποτα απλός 5 15αρες άμυνες τίποτα το σημαντικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arkoudas8




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Λάρακα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:17 am

ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:19 am

arkoudas8 έγραψε:
ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί

να δισ πως λειτουργει?? αν λειτουργησε (δν ξερω αν δουλεψε) θα εφτιαχνες ολα τα items για αυτο εισαι αδικαιολογιτος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DreamSaman

DreamSaman


Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:20 am

Μου άρεσε αυτό ''ΝΑ ΔΩ ΠΩ Σ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:20 am

arkoudas8 έγραψε:
ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί

Μας περνάς για βλάκες ρε φίλε? Τράβα στο σχολείο να μάθεις να συμπεριφέρεσαι. Να δεις πως δουλεύει? Έκλεψες, έκανες κάτι κακό αν το κατάλαβες. Και σου ξαναλέω εγώ αν πάρω ένα πιστόλι και βαρέσω την μάνα σου να δω πως είναι δεν θα υπάρχει πρόβλημα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kipreos




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:22 am

arkoudas8 δεν ειμαστε χαζοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:23 am

Να το πάρουμε με λογική...

1 ώρα Hack-------->κάνεις 2 items full
10 μέρες Hack------->κάνεις 50 items full



όμως δεν παίζει ρόλο πόσο καιρό ή πόσα ίτεμς έκανες αλλά ότι το έκανες...όποτε να Μάθεις να παίζεις δίκαια και όπως παίζουν όλοι και να μην προσπαθείς μέσω hack και γενικά πράγματα που δεν είναι σύμφωνα με το παιχνίδι...τα θέλες και τα παθες....δεν σε ανάγκασε κανείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arkoudas8




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Λάρακα
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:39 am

κλ άστο φίλε μού, όλα τα τούμπανα του κόκκινου να φάμε μόνιμο δεν μου φένετε λογικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:50 am

arkoudas8 έγραψε:
κλ άστο φίλε μού, όλα τα τούμπανα του κόκκινου να φάμε μόνιμο δεν μου φένετε λογικό

θα μπω μέσα στο pc να σε καθαρίσω ρε. ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ(Ο Chuck Norris είπε σοβαρέψου και ο σοβάς ρεύτηκε). Τα τούμπανα του κόκκινου με το Switchbot καλά πάθατε. Γιατί εγώ τον φίλο μου τον Γιάννη η τον Αντώνη που ήταν τούμπανα τους είδα μέσα και σήμερα οπότε άσε τις βλακείες. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:59 am

arkoudas8 έγραψε:
φίλε εγώ έφαγα το μπαν για τιν μία φορά που το δούλεψα ,τόρα τι να σου πω????
EagleEye είναι αυτό που λένε είναι ολίγον έγκυος


arkoudas8 έγραψε:
ε φίλε εγώ τα items μου μόνος μου τα έκανα χορίς το hack απλά το κατέβασα να δω πως λειτουργεί


Κοίτα κανονικά δεν θα έπρεπε να φας μόνιμο. Επρεπε ο Alyx να το κάνει με την ώρα...... 1 ώρα 10 μέρες, 2 ώρες 20 μέρες κοκ. :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: :imfao: Τελικά βγαίνουν πολλά στη φόρα μου φαίνεται. Άντε να δούμε τι άλλο ποστ θα βρούμε εδώ μέσα.
Αλήθεια το υπολοιπο κοκκινο πως την γλυτωσε; Δεν ηταν της παρέας φαίνεται. :mistake:

Και τώρα αρχίζουν τα στοιχήματα. Παω στοίχημα οτι το 80% ήταν σε μια Clan. Ακούω προσφορές. 10:1 το παίζω............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 12:17 pm

Παράθεση :
2.19 Φαινόμενα trolling (ποστ δηλαδή που έχουν ως στόχο να προκαλέσουν εντάσεις και καβγάδες) θα προειδοποιούνται σε ολόκληρο το φόρουμ.
Καλό βράδυ κύριοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?   Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο? EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 12:33 pm

Παράθεση :
Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?

η λογική σταματα εκεί που αρχίζει το reventon... :crazy:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είναι λογικό το μισό κόκκινο να φάνε μόνιμο?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΤΟ ΠΟΣΑ BAN ΤΡΩΣ ΜΟΝΙΜΟ??
» ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΣΧΟΟΟΣ
» Κίτρινο vs Κόκκινο (στην έδρα τους ) Episode4
» TGM μη πω τι ειναι
» Που είναι η γάτα???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: