Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ωραιοι GM είσαστε

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Omega196




Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012

Ωραιοι GM είσαστε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ωραιοι GM είσαστε   Ωραιοι GM είσαστε EmptyΚυρ Σεπ 16, 2012 2:07 am

Πρώτον όταν πάρουμε κάποιο μπαν και ζητήσουμε εξήγηση στο game απο τους gm αυτοί μας λέναι να στήλουει ticket .ενώ απλά μπορούν να μας εξηγήσουν εκείνη την στιγμή. Έτσι εγώ αναρωτιέμαι, πρέπει να πάω στείλω ticket επειδή οι gm δεν κάνουν την δουλειά τους, δηλαδή να μας λύσουν τις απορίες σύμφωνα με το παιχνίδι, αντιθέτως κάθονται afk όλη την ώρα και περιμένουνε σαν αρπακτικά για κάποιο να πει "****" και να του βάλουν ενα 10ημερο μπαν( που αν ηταν κάποιος "διασημος" παίχτης απλως θα έτρωγε προηδοποίηση) αντί να βλέπουν τα σημαντικά ζητήματα σαν σπαμ κιλλ, κλεψιές, στημένα war, χακς, ανταλλαγές με αληθινά λεφτά. Όπως και να έχει εγώ έστειλα το ticket και εδώ και 8 μέρες ακόμη περιμένω απάντηση..... Γι΄αυτό μας θέλετε να στέλνουμε ticket?? για να μας *****γράφεται?? Επιπρόσθετα όταν στέλνω εγώ ticket για κάποιο που βρίζει την οικογένεια μου στην μέση της πλατείας δεν του κάνεται τίποτα, και όταν αναγκάζομαι εγώ να του απαντήσω επειδή δεν κάνεται την δουλεία σας μου βάζεται και μπαν απο πανω ενώ στον άλλο τίποτα.... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ****** ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΕΡΑΣΤΕ ΜΑΣ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΩΤΑ!!

edit: είχα γράψει το ίδιο στο νέο φορουμ αλλά ο αλυξ το διέγραψε, δη΄λαδη ρε αλυξ αντι να μας ενημερώνεις για το ποτε θα ανοιξη ο σερβερ καθεσαι και διαγραφεις ποστ?? ΩΡΑΙΟΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ωραιοι GM είσαστε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: