Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DontGiveUp

DontGiveUp


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : εκει που μενω
Φύλλο : Άντρας

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΔευ Σεπ 03, 2012 10:55 pm

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΕΣ ΤΙ Ν ΑΚΑΝΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΤρι Σεπ 04, 2012 1:02 am

τα σετ για PvP's ενω γενικες για κσυλο..δου κ τετοια...καλυτερα να εχεις και τα δυο..γιατι κσυλο με σετ δεν γινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8sapollonas1




Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Φύλλο : Άντρας

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΤετ Σεπ 05, 2012 9:44 pm

οπως εχει γεινει ο θεμα ....εβαλα γενικες εκτοσ απο μποτες και σκουλαρικια που εβαλα δυνατο εναντια σε????μποτες δυνατο σε νιτζα πολεμιστη και σκουλαρικια δυνατο σαμανο και σουρα....βλεπο τα πραγματα καποσ καλιτερα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΠεμ Σεπ 06, 2012 12:54 am

εξαρτατε τι χαρακτηρας εισαι...εγω νομιζω μονο οι τοξοτες θα επρεπε να εχουν δυνατο επειδη στο ξυλο βαρανε απο μακρια,ολοι οι αλλοι μπενουν στο μπουλουκι εκει και για να μην πεσουν πανευκολα απο αλλους χαρακτηρες θελουν αμυνες στα 6α και 7α μπονους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΠαρ Σεπ 07, 2012 11:00 am

ε φιλαρακο γενικες φτιαξε αμα φτιάξεις πάρα πολύ καλές γενικές και έχεις και βιολόγο σεον και τέτοια σου λέω ότι θα τρως 4-5κ damage. κοιτα τα σετσ ειναι για τα νοοβς που θελουν να νικανε σε pvp... και η διαφορά... 1-2κ damage τέλως πάντων ότι θες κάνε εγώ την γνώμη μου ειπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΣαβ Σεπ 08, 2012 12:32 am

Chris123 έγραψε:
ε φιλαρακο γενικες φτιαξε αμα φτιάξεις πάρα πολύ καλές γενικές και έχεις και βιολόγο σεον και τέτοια σου λέω ότι θα τρως 4-5κ damage. κοιτα τα σετσ ειναι για τα νοοβς που θελουν να νικανε σε pvp... και η διαφορά... 1-2κ damage τέλως πάντων ότι θες κάνε εγώ την γνώμη μου ειπα
δωκιμασε να κανεις pvp με σετ και δοκιμασε με ''φυλλ γενικες'' που λες εσυ,να δεις διαφορα..και γτ τα σετ ειναι για noobs?επδ καποιος βαριετε να κανει τα ιτεμ του δεν σημαινει οτι και οι αλλοι βαριουντε..δλδ ο καθενας που εχει σετ ειναι noob?τοτε το παιχνιδι εχει πλεον γεμισει τετιους..αφου τωρα σπανια βρισκεις καποιον χωρεις σετ..η διαφορα ειναι τεραστια και με το δμγ που σκας και με αυτο που τρως δεν ειναι 1-2κ ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolaras007




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2012

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΣαβ Σεπ 15, 2012 11:40 am

Εγο λεω οτι μπορεις να βαλεις και για παραδειγμα σε 2 ιτεμς σετ συρα σε αλλα 2 σαμαν και παει λεγοντας αλλα σε καθε ιτεμ να εχεις και γενικες για εκεινον τον χαρακτηρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolaras007




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2012

ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?   ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ? EmptyΣαβ Σεπ 15, 2012 11:41 am

Και τοτε 8α εισαι καλος για ολους τους χαρακτηρες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΕΤ Η ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εχω μπερδευτει!
» Γενικές
» Αντικειμενα με γενικες
» Γενικες αμυνες
» γενικές άμυνες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: