Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 απορια για σπαμ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bagayaro

bagayaro


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 7:06 am

3.6 Στους διάφορους χάρτες που θα βρεθείτε εντός του Reventon, θα συναντήσετε πολλούς άλλους χρήστες με τους οποίους θα πρέπει να μοιραστείτε μια περιοχή.
Στον server οι περιοχές για EXP και drop είναι πολλές για όλα τα επίπεδα χαρακτήρων. Σε συνδυασμό με τα 4 κανάλια του server, δημιουργείται πολύς χώρος για όλους. Σε περιπτώσεις που παρατηρηθεί ή αναφερθεί παρενόχληση στο EXP ή στο drop, όπως κλέψιμο τεράτων, κλέψιμο των αντικειμένων που πέφτουν από αυτά, spawn kill (να μην αφήνεται ένας χρήστης να σηκωθεί μετά από θάνατο) με σκοπό την παρενόχληση ή το κλέψιμο των αντικειμένων που πέφτουν από τέρατα ή metins, θα θεωρείται παρενόχληση εκ προθέσεως και θα τιμωρείται σε όλες τις περιπτώσεις.



απο τι καταλαβα ισχει μονο σε για ατομα που κανουν exp και drop.οταν εγο με τον συρα μου σκοτονο καποιον που εχει ερθει στην πολη μου γιρεβοντας φασαριες καθομαι απανο του με πνευμα φοτιας ανιχτο επιδι ετσι γουσταρο μου λεει report για spam ισχει αφτο?
Αν ειμαι σε αλο βασιλιο μαζι με αλλους δικους μου γινετε να το κανο αφτο??
πιτε μονο αν ειστε σιγουρι γιατι δεν θελο να τιμοριθο και να πσαχνομαι μετα Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 7:15 am

νομιζω το spawn kill υσχει και οταν εισαι πολη και δεν αφινεις καποιον να σηκωθει μετα τον θανατο..γιατι πολλοι τιμωρηθηκαν ενω κανανε αυτο που λες εσυ..να καθονται με πνευμα ανοιχτο με αποτελεσμα να μην αφηνουν καποιον χαρακτηρα να σηκωθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagayaro

bagayaro


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 7:25 am

κιτα απλα ειναι στην πολι μου.γιατι να τον αφισο να σικο8ει για να μας βαρεσει αν 8ελει να παει σε αλλο ch να μιν τον ενοχλουμε και να μην μας ενοχλει αλιος μιν γιρεβει 3ιλο και να κα8ετε μεσα σο safe zone στιν πλατια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:09 pm

Petter έγραψε:
νομιζω το spawn kill υσχει και οταν εισαι πολη και δεν αφινεις καποιον να σηκωθει μετα τον θανατο..γιατι πολλοι τιμωρηθηκαν ενω κανανε αυτο που λες εσυ..να καθονται με πνευμα ανοιχτο με αποτελεσμα να μην αφηνουν καποιον χαρακτηρα να σηκωθει...


Ισχύει αυτο που λέει.
Οπότε φρόντισε να κλείνεις το πνεύμα η να απομακρύνεσε :P

Παράθεση :
κιτα απλα ειναι στην πολι μου.γιατι να τον αφισο να σικο8ει για να μας βαρεσει αν 8ελει να παει σε αλλο ch να μιν τον ενοχλουμε και να μην μας ενοχλει αλιος μιν γιρεβει 3ιλο και να κα8ετε μεσα σο safe zone στιν πλατια

Μην γίνεσε κακό παιδί :P ,έτσι που το λές, ειναι σαν να θέλεις την πόλη να ειναι μοναστήρι!!!! :stupid:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagayaro

bagayaro


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:20 pm

ok ty. κατι ακομα ι σκοτινι προστασια του BM se ti akrivos kanei miosi zimias??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:28 pm

bagayaro έγραψε:
ι σκοτινι προστασια του BM se ti akrivos kanei miosi zimias??

Στο dmg που δέχεται :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagayaro

bagayaro


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:33 pm

στα απλα χιτ η σε ολα τα dmg που δεχετε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:35 pm

bagayaro έγραψε:
στα απλα χιτ η σε ολα τα dmg που δεχετε??

Σε όλα τα dmg :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagayaro

bagayaro


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

απορια για σπαμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απορια για σπαμ   απορια για σπαμ EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 3:37 pm

OP ty Very Happy
:lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
απορια για σπαμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΠΑΜ ΚΙΛΛ
» Σπαμ κιλλ
» Ban Για Σπαμ Ονομα!
» Απορια
» ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: