Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 παιδια βοηθεια με αμυνες!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

παιδια βοηθεια με αμυνες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παιδια βοηθεια με αμυνες!!   παιδια βοηθεια με αμυνες!! EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 12:41 am

παιδια σας παρακαλω καποιος να με βοηθησει να βγαλω αμυνες αν μπορει να μου το πει εδω και να μου μιλησει in-game στον XmagkasX ή ExtremeSaman σας παρακαλώ ξέρω τι άμυνες πρέπει να βγάλω αλλά είναι πολύ δύσκολο ... λοιπόν θέλω να με βοηθησει κάποιος να βγάλω στις βέβηλες ξίφους στιλέτου βέλους 15% και δύο χεριών 12% και στο δρακόντειο ξιφους στιλέτου βέλους 12-15% δύο χεριών 12% και 2200-3000hp σασ παρακαλωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια με αμυνες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια με αμυνες!!   παιδια βοηθεια με αμυνες!! EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 5:26 am

κοιτα η συνταγη ειναι μια για αυτα που λες.
Παίρνεις 5 * 200 μαγεματα για το καθενα, καφε ή πορτοκαλαδα ή κοκα κολα (κατι σε πιο βαρυ Wink ), αναλογα την ηλικια :P, και αρχιζεις το βαρεμα. Καποτε θα μπουν δεν μπορει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petter

Petter


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Missouri
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια με αμυνες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια με αμυνες!!   παιδια βοηθεια με αμυνες!! EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 7:07 am

fast. έγραψε:
κοιτα η συνταγη ειναι μια για αυτα που λες.
Παίρνεις 5 * 200 μαγεματα για το καθενα, καφε ή πορτοκαλαδα ή κοκα κολα (κατι σε πιο βαρυ Wink ), αναλογα την ηλικια :P, και αρχιζεις το βαρεμα. Καποτε θα μπουν δεν μπορει!
αχαχαχα ακριβος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JENNYLEE.

JENNYLEE.


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Φύλλο : Άντρας

παιδια βοηθεια με αμυνες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια με αμυνες!!   παιδια βοηθεια με αμυνες!! EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 7:21 am

Chris123 έγραψε:
παιδια σας παρακαλω καποιος να με βοηθησει να βγαλω αμυνες αν μπορει να μου το πει εδω και να μου μιλησει in-game στον XmagkasX ή ExtremeSaman σας παρακαλώ ξέρω τι άμυνες πρέπει να βγάλω αλλά είναι πολύ δύσκολο ... λοιπόν θέλω να με βοηθησει κάποιος να βγάλω στις βέβηλες ξίφους στιλέτου βέλους 15% και δύο χεριών 12% και στο δρακόντειο ξιφους στιλέτου βέλους 12-15% δύο χεριών 12% και 2200-3000hp σασ παρακαλωω


Αν δώσεις items να σου φτιάξουν τότε το επόμενο σου post θα είναι : ''Με έκλεψε ο Α-Ω'' ....Γι αυτό καλύτερα να τα κάνεις μόνος ή να τα αγοράσεις..... :-P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

παιδια βοηθεια με αμυνες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παιδια βοηθεια με αμυνες!!   παιδια βοηθεια με αμυνες!! EmptyΠαρ Αυγ 31, 2012 8:00 am

οκ μπορει να κλειδωσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παιδια βοηθεια με αμυνες!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» παιδια βοηθεια
» Βοήθεια παιδιά plz
» Παιδια θελω βοηθεια
» Παιδια θελω βοηθεια
» Παιδια θελω βοηθεια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: