Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 σχετικα με την χαμενη πανοπλια

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:23 am

παιδια συγγνωμη που ανοιγω κι αλλο θεμα αλλα η χρυση σαμανισασ που μου εκλεψαν τι θα γινει? αφου ο κυριος αλυξ λεει οτι δε χαθηκαν ιτεμς ... αλλα παραλληλα δεν επιστρφονται ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ?? να ξερετε οτι δεν ειναι αστειο να παιζετε με τα χρηματα των αλλων ... παρακαλω να επεμβουν GM και Admin και να μου βρουν την πανοπλία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:27 am

δε το βρίσκεις περίεργο που ΜΟΝΟ εσύ απ'όλο τον Server έχασες κάτι; Και τυχαίνει να είναι και χρυσή πανοπλία (25Ε) τστστσ, συγνώμη κιόλας αλλά κάτι δεν μου πάει καλά εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:31 am

φιλε αν υποψιαζεσαι οτι λεω ψεματα .. τοτε τι να σου πω .... παιζεις με τον πονο μου ...πρωτον . δευτερων δεν ειπα οτι ειμαι ο μονος αλλα θελω την πανοπλια μου πισω δεν θελω να χασω τα λεφτα μου ενταξει??? αμα οποιος αλλος τον κλεψαν και δεν το νοιαζει κακως του κεφαλιου του... ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΟΚ?
περιμενω μια απαντηση απο αλυξ η γμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:33 am

Chris123 έγραψε:
φιλε αν υποψιαζεσαι οτι λεω ψεματα .. τοτε τι να σου πω .... παιζεις με τον πονο μου ...πρωτον . δευτερων δεν ειπα οτι ειμαι ο μονος αλλα θελω την πανοπλια μου πισω δεν θελω να χασω τα λεφτα μου ενταξει??? αμα οποιος αλλος τον κλεψαν και δεν το νοιαζει κακως του κεφαλιου του... ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΟΚ?
περιμενω μια απαντηση απο αλυξ η γμ

πρώτον δεν σε έκλεψε κανείς, εσύ λες οτι χάθηκε η πανοπλία αφότου άνοιξε ο Server και δεν χάθηκε ουτε μισό μπλε pot από κανένα άλλο παίχτη παρα μόνο η χρυσή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:36 am

ρε φιλε σου λεω ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΗΚΕ και εσυ δεν με πιστευεις τι να σου πω να ρωτησεις τα αδερφια μου??? θα πεις θα τους εχω πει να μην πουν τιποτα ε?? πραγματικα τι θεσ να κανω για να με πιστεψεις??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:46 am

Αdmin εγραψε.......
Υπενθυμίζεται πως ΔΕΝ έχουν χαθεί δεδομένα, οι λογαριασμοί σας, οι χαρακτήρες σας και τα αντικείμενά σας είναι ασφαλή χωρίς να λείπει κάτι.

Αρα μπορεις οταν ανοιξουν τα ticket να στηλεις.Να ανοιξουν το λογαριασμο σου να δουν τι ειχες πριν και τι εχεις τωρα.Απλα τα πραγματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chris123




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 10:48 am

τι να πατήσω στο ticket αναφορά- καταγγελία παίκτη ή το άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

σχετικα με την χαμενη πανοπλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με την χαμενη πανοπλια   σχετικα με την χαμενη πανοπλια EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 11:01 am

To άλλο.
Κλειδώνει.
Επίσης δεν χρειάζεται να ξανακάνεις θέμα στο forum,δεν μπορεί να γίνει κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχετικα με την χαμενη πανοπλια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαμένη πανοπλία
» Σχετικά με την χαμένη χρυσή σαμάνισας
» Πανοπλία Αυτοκράτορα για Πανοπλία Κασμίρ.
» σχετικά με τα BAN.
» Πανοπλια Αδη 2 +5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: