Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!

Πήγαινε κάτω 
+3
Joklor
EagleEye
manos97
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manos97




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:03 am

ΣΗΜΕΡΑ, ΕΝΝΩ ΕΠΕΖΑ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. ΚΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ForumMesseng ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΩΣ GM ΤΟΥ FORUM. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΩ, ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΚΩΔΙΚΟ Κ' ΟΝΟΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΛΕΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΕΙ. ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ, ΕΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ, ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ. ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΠΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΛΟΙΠΟΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΦΕΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΩΘΩ ΤΩΡΑ, ΠΑΡΑΙΤΑΩ ΤΟ REVENTON-MT2, ΚΑΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΕΤΙΝ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. ΟΙ ΠΕΧΤΕΣ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ TeRMiNaToR13 ΚΑΙ XGhostRiderX. Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΚΛΑΠΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ **********, ΛΕΓΕΤΑΙ***********. ΕΙΝΑΙ ΝΙΝΤΖΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΩΘΩ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ REVENTON-MT2, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο SERVER, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΙΤΑΩ...



Υ.Γ.: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ, ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ Ή ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:09 am

manos97 έγραψε:
ΣΗΜΕΡΑ, ΕΝΝΩ ΕΠΕΖΑ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. ΚΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ForumMesseng ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΩΣ GM ΤΟΥ FORUM. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΩ, ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΚΩΔΙΚΟ Κ' ΟΝΟΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΛΕΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΕΙ. ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ, ΕΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ, ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ. ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΠΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΛΟΙΠΟΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΦΕΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΩΘΩ ΤΩΡΑ, ΠΑΡΑΙΤΑΩ ΤΟ REVENTON-MT2, ΚΑΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΕΤΙΝ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. ΟΙ ΠΕΧΤΕΣ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ TeRMiNaToR13 ΚΑΙ XGhostRiderX. Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΚΛΑΠΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ XxBUFFERxX, ΛΕΓΕΤΑΙ Gate13l1966. ΕΙΝΑΙ ΝΙΝΤΖΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΩΘΩ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ REVENTON-MT2, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο SERVER, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΙΤΑΩ...



Υ.Γ.: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ, ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ Ή ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ...

Αν ήμουν ο διαχειριστής θα ήταν δυσάρεστη η απάντηση. Κανείς δεν σου έδωσε το δικαίωμα να απαιτείς πρώτον. Δεύτερον το ότι υπάρχουν απατεώνες το ξέρουμε, αλλά για το οτι είσαι αφελής τι φταίει η Δ.Ο.? Τρίτων πράγματα πίσω δεν επιστρέφονται να είσαι σίγουρος. Τέταρτων για τέτοια θέματα καλό θα ήταν να τα λύσεις απο PM και όχι μέσω θέματος στο forum Καθώς δεν μας αφορά όλους το πρόβλημά σου. Ελπίζω να καταλάβεις ότι με το να απαιτείς δεν θα καταφέρεις τίποτα. Αν ζητήσεις τότε ίσως σε βοηθήσουμε. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Joklor

Joklor


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανια,Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:10 am

δικεοσινη? τι να σου κανουν οι GM αυου πας και λες τον κωδικο σου ......δεν φτενε αυτοι.....ουσιαστικα δδεν εκαναν κατι παρανομο...ΕΣΥ εδοσες τον κωδικο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:14 am

να προσθέσω επίσης ότι τα μέλη της Δ.Ο. φέρουν πριν το όνομά τους κάποιες λέξεις με την ιδιότητά τους. (π.χ. [Admin],[GM],[TGM],[SGM] κτλ. )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos97




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:15 am

ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΠΑΙΤΩ", ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΕΝΙΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgakos




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:17 am

ρε τερμινατορ ποτε σε κλεψαν??

εχω δει μερικες φορες τον λογαριασμος σου χωρις ηφεστου και χρυση που ειχες


ειμαι ο στεφανος Treliarhs15 παντος συμφωνο υπαρχουν πολυ κλευτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:23 am

manos97 έγραψε:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΠΑΙΤΩ", ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΕΝΙΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ...

Μηπως αντι να απαιτεις, να καθοσουνα να διαβασεις το θεμα που ΕΣΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ;
https://reventon-forum.forumgreek.com/t546-topic

καποιοι μα****κες σου εγραψαν τι να κανεις για να τον αλλαξεις. Τελικα τι καταφερες; Ισως να χασεις και τον λογαριασμο σου.
έμπα στο side και αλλαξε τον κωδικο σου. μπας και σωσεις τιποτα. Αν υπαρχει θεμα δηλαδη............. :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EagleEye

EagleEye


Αριθμός μηνυμάτων : 472
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:27 am

συμφωνώ το λάθος είναι απόλυτα δικό σου και σε παρακαλώ μην το συνεχίσεις. Δεν πρέπει ούτε έχεις το "δικαίωμα" εφόσον σου απαντήσαμε και επέλεξες τον δήθεν "GM". Την επόμενη φορά απλά να είσαι πιο υποψιασμένος και να προσέχεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Joklor

Joklor


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Χανια,Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:30 am

manos97 έγραψε:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΠΑΙΤΩ", ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΕΝΙΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ...

ας πουμε οτι εγω σου λεω οτι ειμαι GM και σου λεω οτι κατιγορισε για κλοπη... και σου ζιτισω τον κωδικο σου και καλα για να το ελενξω...θα με πιστέψεις? αν ναι ληπαμε ειλικρινα (με παρομειο τροπο τιν πατισες και τωρα)


δεν σου φτενε οι αλλοι που πας και λες παντου τον κωδικο σου

ξερεις κατι ? δικεοσινη ηπάρχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A8anatos4

A8anatos4


Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:51 am

από μόνος σου λες πως σου έκλεψαν τους παίχτες σου από δικιά σου αφέλεια τη δικαιοσύνη ζητάς εσυ φτες και κανένας αλός μην περιμένης πως θα πάρης πίσω παίχτες και ιτεμς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoddessIrida

GoddessIrida


Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Wonderland Nightmare
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!   ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ! EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 10:57 am

Η Διαχειριστική ομάδα δεν φέρει ευθύνη για τυχόν απώλεια αντικειμένων εντός του παιχνιδιού.

κλειδώνει :smile:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΙΤΩ ΔΙΚΑΙΩΣΗ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: