Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dimitris72

Dimitris72


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Τρικαλα
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 10:59 pm

Παιδια δεν μπορω να θιμιθω τον κωδικο απο τον λογαριασμο μου και εχω κιταξει και στο e-mail γιατι προσφατα αλλαξα κωδικο.Δεν μπορω να τον θιμιθωωωωωω lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:01 pm

τωρα να σου πουμε μπραβο? στειλε ετηση απο το ε-μαιλ για να βρεις τον κωδικο σου. μεχρι αυριο περιπου ο σερβερ ανοιγει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitris72

Dimitris72


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Τρικαλα
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:03 pm

:thumpdump: :P μα πως να στιλω ετιση :S θα μου ερθει ως αυριο μαλον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:04 pm

πατα εκει στο πατς διαχειρηση κωδικων και βρες τον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitris72

Dimitris72


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Τρικαλα
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:06 pm

αααααααα οκ ευχαριστο φιλε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JohnyLoca

JohnyLoca


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Κυπρος
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:07 pm

νασαι καλα. καλη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitris72

Dimitris72


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Τρικαλα
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 11:10 pm

Φιλε παταω δειαχιση Κωδικων και μου βγενει το FireFox και μου λεει NotFound :S θα περιμενω μεχρι να ανειξει ο server θα τον θιμιθω ευχαριστω για την βοηθια παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S   Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S EmptyΤετ Αυγ 29, 2012 1:58 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παιδια περασε τοσος καιρος που δεν θιμαμε τον κωδικο απο το λογαριασμο μου :S
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ξεχασα κωδικο
» Ξέχασα τον κωδίκο απο την τράπεζα! Help
» Βοήθεια παιδιά plz
» Θέμα με τιμωρημένο λογαριασμό
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ FORUM

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: