Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΔΡΟΜΟ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΔΡΟΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΡΟΜΟ   ΔΡΟΜΟ EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 8:57 am

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΣΤΑ @@ ΣΑΣ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΧΝΙΔΟ. ΟΣΟΙ ΒΑΛΑΤΕ ΛΕΦΤΑ ΕΊΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΙΖΑΤΕ ΤΟΝ ΑΛΥΞ ΤΖΑΜΠΑ, ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΗΤΑΝ ΕΦΉΜΕΡΗ ΑΠΌΛΑΥΣΗ ΜΙΑς ΕΙΚΟΝΙΚΉΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΟΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΩΝ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ, ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΕΙΤΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ/ΦΙΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ. ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ. ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΣΟΥΞΕΙ Ο ΚΩΛΑΡΑΚΟΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ Η ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ "BAN". ΚΑΙ? ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ. ΘΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ 5-6 ΦΙΛΟΥΣ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΔΡΟΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΡΟΜΟ   ΔΡΟΜΟ EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 9:02 am

Προσέξτε μην σας κάνουν σε λίγο κι άλλη πλύση εγκεφάλου και δώσετε κι άλλες ευκαιρίες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bandiert




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012

ΔΡΟΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΡΟΜΟ   ΔΡΟΜΟ EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 9:03 am

Και Εγώ Ετσι Είμουν Παλία Τι Παλια δλδ... Αλλα Μερικά Ατομα ONLINE Σαν Και Εσένα Μου Ελεγαν Αυτο Αυτο Και Τώρα Κατάλαβα Τι Κερδίζω Απο Το PC Τίποτα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΡΟΜΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: