Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ο Server θα κσανα ανιξει!!!

Πήγαινε κάτω 
+6
makisA99
Im a Ninja
QueenOfKiss
Johnys_OnTime
PoisonNova
DarkSoul
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DarkSoul




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Chios,Greece
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:04 am

ο server θα ανιξει παλι ομως θα ειναι διαφορετικος!!!!!!θα εχουν προσβασι players απο τα βαλκανια και απο αλλα μερη της Ευροπης!!!(αυτο ειναι μαλλον σιγουρο να γινει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:05 am

εσύ πάλι από που βγήκες; ποιος στα πε αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johnys_OnTime

Johnys_OnTime


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:05 am

πήρες τηλέφωνο τον alyx και σου το είπε ή απλά λες του κεφαλιού σου? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/OnTimeHD?feature=guide
QueenOfKiss

QueenOfKiss


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Φύλλο : Θηλυκό

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:21 am

Ο καθένας λέει ότι του κατέβει μου φαίνεται :P..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:23 am

το 2ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
makisA99




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2012
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:32 am

ενεέ ρε πεδία βάλατε όλοι λεφτά και τρελαίνεστε για το Metin μην τυχών και σας Eklepse τώρα Noobakia πάρτε τα χάσατε τα λεφτά σας φάτε και μόνιμο βαν έτσι τώρα γατάκια κλαίμε ε??? κλαίμε έτσι τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:37 am

Ρε παιδες πειτε μου εναν λογο να δωσει κανεις λευτα. Σε πριβε σερβερ το βρισκω λιγο ανωμαλια να βαλεις λευτα (αφου απο λεβελ 150 ριχνεις 250 λεβελ παικτη). Βεβαια δεν το εχω εξερευνισει το game και πολυ για αυτο ρωταω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:38 am

Konstantinos Geo έγραψε:
Ρε παιδες πειτε μου εναν λογο να δωσει κανεις λευτα. Σε πριβε σερβερ το βρισκω λιγο ανωμαλια να βαλεις λευτα (αφου απο λεβελ 150 ριχνεις 250 λεβελ παικτη). Βεβαια δεν το εχω εξερευνισει το game και πολυ για αυτο ρωταω

Δεν υπάρχει περίπτωση να ρίξει ενας ας πούμε φτιαγμένος χαρακτήρας χωρίς item shop έναν αντίστοιχα φτιαγμένο αλλα με item shop και σε καμία περίπτωση ένας 150 lvl έναν 250αρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Im a Ninja

Im a Ninja


Αριθμός μηνυμάτων : 487
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Κόνιτσα
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:39 am

Για μήλα λίγο καλύτερα.... (makis)


Όσο αυτό με τα λεφτά....εγώ δεν έχω βάλει καθόλου λεφτά (όπως και πολλοί) και με έξυπνες αγορές και με πολύ υπομονή βρήκαμε donate items (χρυσές,όπλα,πράσινες,επικ πράσινης κ.α) και δεν νομίζω ότι τα λεφτά πήγαν χαμένα γιατί τόσο καιρό (ανάλογα πόσο έπαιζες) ευχαριστήθηκες,περνούσες ωραία το χρόνο σου με 10-25 ευρώ από το να έπαιζα GR και να έβαζα 100+
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkViper

DarkViper


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:47 am

Παιδια η συζητηση αρχησε οτι θα ξαναανοιξει ο σερβερ και το πειγατε αλλου τελικα τι θα γινει θα ανοιξει η οχι και αμα ανοιξει κανεις δεν θα χασει τα λεφτα του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I3lackAttack

I3lackAttack


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Τόπος : ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ
Φύλλο : Άντρας

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 6:55 am

PoisonNova έγραψε:
Konstantinos Geo έγραψε:
Ρε παιδες πειτε μου εναν λογο να δωσει κανεις λευτα. Σε πριβε σερβερ το βρισκω λιγο ανωμαλια να βαλεις λευτα (αφου απο λεβελ 150 ριχνεις 250 λεβελ παικτη). Βεβαια δεν το εχω εξερευνισει το game και πολυ για αυτο ρωταω

Δεν υπάρχει περίπτωση να ρίξει ενας ας πούμε φτιαγμένος χαρακτήρας χωρίς item shop έναν αντίστοιχα φτιαγμένο αλλα με item shop και σε καμία περίπτωση ένας 150 lvl έναν 250αρι.

Τώρα είπες κάτι π εγώ έκανα σχεδόν κάθε μέρα με των δροπερ μ ProWar98 με νεολιθική κια λάβας έριχναν φυλλ donate. ακσια στον reventon είναι τα εσωτερικά items. Σε ολα τα ποστ που εκανεσ μεχρη τορα σιμφονω μαζι σ σε αφτο οχι. Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avenger21




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:07 am

eleos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avenger21




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012

ο Server θα κσανα ανιξει!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο Server θα κσανα ανιξει!!!   ο Server θα κσανα ανιξει!!! EmptyΚυρ Αυγ 26, 2012 7:09 am

pfffffffffff elpiso na anoi3ei an kai exo paikti sto gr 45 lv arketa kalo sto reventon arxisa na poronome kai oso gia ta lefta i ali8ia einai oti sto gr prepei na balis polla gia na skills paradigma eno sto reventon apla apolambanis 170 lv eimai kai paiso 5 meres lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ο Server θα κσανα ανιξει!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι έπαθε ο server;
» Download server
» Server on
» server off?
» SERVER OFF??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: