Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .

Πήγαινε κάτω 
+18
Phoenix
AnonymousTeam
ChunLee
[MOD]Tsunami
Konstantinos Geo
kipreooos
Μπαμπατζα
MaSTeRaKoS
zerop1
ANTEGEIA1
Choco
ImeSura
DarkViper
MrElvis
Ektelestis.
DarkOrb
MNBVCX
Παράξενη Κοπέλα
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 8:47 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΩ ΘΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ :P


Αυτό που έγινε με το παιχνίδι είναι ένα δυστυχές γεγονός. Δείχνει κάποια πράγματα.

1. Ότι για άλλη μια φορά η ελληνική κοινότητα έδειξε ότι μπορεί να φάει ο ένας τον άλλον παρά να βοηθήσει για αυτό και έχουμε καταλήξει και στην ζωή , χάλια.

2. Το συγκεκριμένο άτομο που το έκανε αυτό είναι προφανός ΑΝΩΡΙΜΟ και δεν έχει τα κότσια να παραδεχτεί ποιος είναι πραγματικά. Δεν μου λέει κάτι το μυνηματάκι που δήθεν έχει κάποια ομολογία. Κοίταξα στις εντολές δεν βρήκα κανένα ΔΑΡΚ εδώ και πολύ καιρό , έτσι στα καλά καθούμενα εμφανίστηκε? Για να εκδικηθεί για πιο πράγμα?
αλλά σκεφτείτε το ενδεχόμενο ότι μπορεί να είναι κάποιος χρήστης που έφαγε μπαν ή κάτι άλλο.

3. Ακόμα και στο φόρουμ αν το παρατήρησε κανείς ζητάνε βοήθεια για άλλα σερβερ γιατί λοιπόν κάποιος και από εκείνους να μην θέλει να καταστρέψει το παιχνίδι μας , από ΖΗΛΙΑ.

4. Είναι απελπιστικό να βλέπω τουλάχιστον εγώ ένα ΘΕΙΚΟ ΠΡΙΒΕ σερβερ όπως αυτό να έχει τέτοια κατάληξει για μερικά καθυστεριμένα.


6. Αλλά και κάτι τελευταίο όλα τα πράγματα έχουν ένα τέλος το συγκεκριμένο τέλος σε συτό το πριβε σερβερ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ.

ευχαριστώ πολύ μέλη του φόρουμ και ευχαριστώ πολύ και μέλη του παιχνιδιού.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Παράξενη Κοπέλα στις Σαβ Αυγ 25, 2012 9:36 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ChunLee




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2012

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:55 pm

ANTEGEIA1 I OPOIOS DIPOTE ALLOS PLZ AS MOU PEI PLZZZ GIATI ELEISE POTE 8A ANOIKSEI POTE PLZZZ?????DEN GINETAI NA KLEISEI POIOS TO EKLEISE KAI GIATI?PLZ ANTEGEIA AMA KSES PES M
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousTeam

AnonymousTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Τόπος : Cyprus
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:56 pm

Aυτος γιατι δεν τρωει προειδοποιηση για Greekglish?
Μεταναστευτικο το καναμε το φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:57 pm

ChunLee έγραψε:
ANTEGEIA1 I OPOIOS DIPOTE ALLOS PLZ AS MOU PEI PLZZZ GIATI ELEISE POTE 8A ANOIKSEI POTE PLZZZ?????DEN GINETAI NA KLEISEI POIOS TO EKLEISE KAI GIATI?PLZ ANTEGEIA AMA KSES PES M

Διάβασε εδω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 12:59 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Konstantinos Geo έγραψε:
[
Οταν λες ωραιο τροπο αυτο εννοεις?


Αχουτο μωλε θηχτηκε το μικλο!!!!

[MOD]Tsunami επειδη κλειδωσες το αλλο με Αλυχ δεν εχω να ρωτησω τπτ....μαθετε να ξεχωριζετε τα νεα ΜΕΛΗ και ποια κανουν πλακιτσα..γιατι οπως παει σε λιγο και ΓΩ νεο ΜΕΛΟΣ θα ειμαι!!!!

ειπε κανεις οτι θιχτηκα? Το οτι αυτο εσυ θα εκανες στην θεση μου, δεν σημαινει κατι για μενα. Αφου δεν εχω σχεση με ολη την υποθεση. Εγω απλως ηθελα να μαθω την δικη σου ερμηνεια περι " ωραιου τροπου "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:01 pm

Konstantinos Geo έγραψε:


ειπε κανεις οτι θιχτηκα? Το οτι αυτο εσυ θα εκανες στην θεση μου, δεν σημαινει κατι για μενα. Αφου δεν εχω σχεση με ολη την υποθεση. Εγω απλως ηθελα να μαθω την δικη σου ερμηνεια περι " ωραιου τροπου "

Εαν σε ενδιαφερει λοιπον ο τροπος μου κανε ενα ξεσκονισμα σε ολο το φορουμ και αν δεν καταλαβεις μπες και προφιλ μου και διαβασε με !!!!

θα σου λυσω πολλες αποριες, και παρακαλω να εισαι στο θεμα της παραξενης κοπελας αν θες να πεις την γνωμη σου περι ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ !!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Σαβ Αυγ 25, 2012 1:04 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChunLee




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2012

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:04 pm

ANTEGEIA1 D3N.KTLB.PLZ.EKSIGISE.MOU.PLZ.MHN.ME.AGNOEIS.PLZZZZZ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix

Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Patra
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:05 pm

Ωραία σε αυτήν την κρίσιμη στιγμή του σέρβερ τσακωνόμαστε και μεταξύ μας.Ήρεμα ρε παιδιά,έχει βαρεθεί ο Tsunami να κάνει προειδοποιήσεις :P.To μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή,όλοι θέλουμε να ανοίξει ο σέρβερ,αυτό είναι που μετράει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChunLee




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2012

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:06 pm

EKSIGISTE MOU RE !!E8SJKDXIVGDFMK ,VGTYJUFODRTGF
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:10 pm

ANTEGEIA1
Για τα καθυστερημένα άτομα που λέγαμε.... :P


Konstantinos Geo
Έχεις να πεις κάτι σχετικό με το θέμα??? Αν όχι μην μπαίνεις στον κόπο να γράφεις εδώ.



Παράθεση :
EKSIGISTE MOU RE !

ΡΕΒΊΘΙΑ ! Αν θες εξηγήσεις ψάξε σε άλλα θέματα και μην περιμένεις να στα φέρουμε μασημένα. Ναι μου κάνει πολλής κόπος να σου εξηγήσω γιατί χάνω πολύτιμο χρόνο από την ζωή μου θα μου πεις και τώρα που σου απαντώ το ίδιο είναι....
Λοιπόν στο θέμα μας και για σένα ισχύει το ίδιο αν δεν έχει κάτι να σχολιάσει σχετικά με το θέμα να μην γράφεις καθόλου εδώ και να σου πω και κάτι απαγορεύονται τα greeklish xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChunLee




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2012

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:22 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
ANTEGEIA1
Για τα καθυστερημένα άτομα που λέγαμε.... :P


Konstantinos Geo
Έχεις να πεις κάτι σχετικό με το θέμα??? Αν όχι μην μπαίνεις στον κόπο να γράφεις εδώ.



Παράθεση :
EKSIGISTE MOU RE !

ΡΕΒΊΘΙΑ ! Αν θες εξηγήσεις ψάξε σε άλλα θέματα και μην περιμένεις να στα φέρουμε μασημένα. Ναι μου κάνει πολλής κόπος να σου εξηγήσω γιατί χάνω πολύτιμο χρόνο από την ζωή μου θα μου πεις και τώρα που σου απαντώ το ίδιο είναι....
Λοιπόν στο θέμα μας και για σένα ισχύει το ίδιο αν δεν έχει κάτι να σχολιάσει σχετικά με το θέμα να μην γράφεις καθόλου εδώ και να σου πω και κάτι απαγορεύονται τα greeklish xD




Αμα φας κανα χαστουκι αναμεσα στους κινοδοντες θα σου πω εγω αφτιστικια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:29 pm

lee +1 φιλε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:38 pm

μην αγχώνεσαι έχουμε περάσει όλοι από το στάδιο ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ... Wink πάντως μπράβο διάβαζες βιολογία παίρνεις άριστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:41 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
μην αγχώνεσαι έχουμε περάσει όλοι από το στάδιο ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ... Wink πάντως μπράβο διάβαζες βιολογία παίρνεις άριστα.


Αυτο το σταδιο δεν μπορω να το αποκαλεσω " Μαγκας απο ιντερνετ" αλλα "απαντηση σε μια προσβολη".....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:42 pm

μην μου χαλάς το θέμα ΘΕΣ ΚΑΤΙ ? ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ. ΕΛΕΟΣ.... :fail: ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ
και εγώ αν δεν είχα τι να πω αυτό θα έλεγα.


εδιτ. παρακαλώ να κλειδώσει το θέμα γιατί ΚΑΙ ΠΆΛΙ δεν είναι όλοι ώριμοι να κάνουν μια σοβαρή συζήτηση νομίζουν ότι όλα είναι παιχνίδι και μαγκιές και ξύλο. Θες να το παίξεις κάποιος? παίξτε το εκεί που πρέπει όχι να πουλήσεις μούρη άντε γιατί πολύ μιλάτε και τίποτα δεν λέτε.

Ελπίζω τουλάχιστον να μην είναι οι περισσότεροι σαν και σας στον Ελληνικό λαό γιατί ΚΑΉΚΑΜΕ!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Παράξενη Κοπέλα στις Σαβ Αυγ 25, 2012 1:45 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:44 pm

Konstantinos Geo έγραψε:
Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
μην αγχώνεσαι έχουμε περάσει όλοι από το στάδιο ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ... Wink πάντως μπράβο διάβαζες βιολογία παίρνεις άριστα.


Αυτο το σταδιο δεν μπορω να το αποκαλεσω " Μαγκας απο ιντερνετ" αλλα "απαντηση σε μια προσβολη".....

Αν παρατηρήσεις την όλη συζήτηση θα έβλεπες πως η/o Lee πως λέγεται έκανε spam,διπλό post, και επέμενε ενώ πολύ απλά θα μπορούσε να διαβάσει τα υπόλοιπα 1937675892 post επι του θέματος. Αντιθέτως διάλεξε spamαρει.
Μην μπένεις ως ο καλός της υπόθεσης, δες πιο σφαιρικά την κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:49 pm

PoisonNova :*

καληνύχτα γιατί με μερικά άτομα εδώ μέσα ούτε βγάζεις άκρη αλλά ούτε και τους κόβει να ανοίξουν κανένα βιβλίο για να μπορούν να ΒΟΥΛΏΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΠΑΡΑ ΜΕ ΒΡΙΣΙΑ. :pray: ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:53 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
PoisonNova ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 3217753424

καληνύχτα γιατί με μερικά άτομα εδώ μέσα ούτε βγάζεις άκρη αλλά ούτε και τους κόβει να ανοίξουν κανένα βιβλίο για να μπορούν να ΒΟΥΛΏΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΠΑΡΑ ΜΕ ΒΡΙΣΙΑ. ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 1562621866 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ



τα βιβλια τι σχεση εχουν? ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 3867827488
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 1:56 pm

από τα βιβλία σου ανοίγει το μυαλό και σκέφτεσαι πιο λογικά Very Happy :niceweather: από κάθε ιστορία διήγημα που διαβάζεις αντλείς κάποιες πληροφορίες και σκέφτεσαι πιο ανώτερα, μαθαίνεις καινούριες λέξεις. Έτσι μπορείς να μιλάς σαν άνθρωπος και όχι σαν .... ομότροφος που μόνο που ξέρει να λέει είναι βρισιές και προσβολές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:10 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Το κακό έγινε Παράξενη Κοπέλα κάτι που κάνεις δεν πρόβλεψε πόσο εκδικητικός μπορεί να είναι ένας Ανθρωπος (αν ονομάζετε έτσι), που χάνει το μέλι στο να βγάλει χρήματα για καθαρά δικό του όφελος (όπως έκανε αυτό το GM),μέσα απο μια θέση που του δίνει κάποιος την ευκερία να του δώσει βοήθεια με τον δικό του τρόπο .
Απο κει και έπειτα αυτοί που στηρίζουν τον Αδμίν, μέχρι και τελευταία, θα ειναι δίπλα του, ότι και να γίνει, γιατι πέρα απο το οτι ειναι ένα ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΠΑΙΔΙ βοηθησε και όλους εμάς να γνωρίσουμε τι πάει να πει ΣΩΣΤΟ Μέτιν, και πάνω απο όλα, δεν κοίταξε την πάρτι του ...και αυτό το απόδειξε με το τελευταίο Event και όχι μόνο !!!!

Απλα θα σου πω οτι το ποστ σου ,οπως και της παραξενης κοπελας (το θεμα)δειχνουν το επιπεδο του σερβερ ,και για το,τι ατομα εχει σχεδιαστει.προτιμω ενα παιχνιδι με 20 παιχτες σαν εσας ,παρα με 200 η 900 σαν τους αλλους.οπως ειπα και σε αλλο θεμα,θα στηριξω το σερβερ,και τον αντμιν,σε οτι κανει , περισσοτερο.Γιατι το αξιζει.
Υ.Γ μη μασας,ειμαστε εδω εμεις.! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSoul




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2012
Ηλικία : 32
Τόπος : Chios,Greece
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:17 pm

εγω παλι πιστευω πως αυτος που το εκανε ειναι μεγαλο noob!μας χαλασε ολη τιν διασκεδαση παιδια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackLuster




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Istiaia,evia
Φύλλο : Άντρας

ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .    ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 5:43 pm

ας μπορεσει ο admin να επαναφερει το σερβερ σε λειτουργια και ας μην ειναι οπως ηταν...δεν πειραζει.πολλοι θα δυσαρεστηθουν και θα θελησουν να τον παρατησουν αλλα τουλαχιστον θα εχουμε ''γλιτωσει'' απο ενα σημαντικο μερος των ανεγκεφαλων ατομων που ασχολουνται με το παιχνιδι και εδωσαν αρκετα χρηματα για αυτο.καλα να παθετε λοιπον και GTFOOOOOOOO NOOBSSSS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ .
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι άτομα υπάρχουν
» Αγγελία για δουλειά. Θελω ατομα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: