Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Τέλος ο Reventon?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Agnwsth




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012

Τέλος ο Reventon? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τέλος ο Reventon?   Τέλος ο Reventon? EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:19 am

Διάβασα την ανακοίνωση του [Admin]Alyx -> https://reventon-forum.forumgreek.com/t5271-topic αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα καλά. Εξηγήστε μου κάποιος σε απλά ελληνικά?
Έκλεισε ο Reventon? Τέλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos Geo

Konstantinos Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονικη
Φύλλο : Άντρας

Τέλος ο Reventon? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλος ο Reventon?   Τέλος ο Reventon? EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:21 am

οχι δεν εκλεισε. Απλως το παιχνιδι θα γινει λιγο δυσαρεστο για ολους μας. Δεν θα μπορουν να παιζουν ολοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kotsios22




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Cyprus!!
Φύλλο : Άντρας

Τέλος ο Reventon? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλος ο Reventon?   Τέλος ο Reventon? EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:29 am

δν κλεινει ο ρεβεντον χορις προιδοποιησι μιν κανετε σαν παιδια θα ανικσι υπομον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Τέλος ο Reventon? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλος ο Reventon?   Τέλος ο Reventon? EmptyΣαβ Αυγ 25, 2012 3:30 am

Agnwsth έγραψε:
Διάβασα την ανακοίνωση του [Admin]Alyx -> https://reventon-forum.forumgreek.com/t5271-topic αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα καλά. Εξηγήστε μου κάποιος σε απλά ελληνικά?
Έκλεισε ο Reventon? Τέλος?

Όχι δεν τελείωσε ο Server και όχι δεν θα γίνει πιο δυσάρεστο για μας. Απλά για κάποια περίοδο θα πρέπει να συμβιβαστούμε με τις εξής συνθήκες. Αργότερα και εφόσον διορθωθούν τα προβλήματα θα είμαστε όπως πριν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τέλος ο Reventon?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΕΛΟΣ,,,,,,,,
» Ο Δρομος Για Το Τελος Του Κοκκινου Δασους Καποιος Να Με Βοηθησει?
» τελος?
» Reventon LAN
» v3 reventon

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: