Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SeThelwAkomi

SeThelwAkomi


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : .Θέσσαλονικη.Στέννα.
Φύλλο : Άντρας

ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται   ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 6:21 pm

καλησπέρα είμαι σε λάθος ενότητα δεν ξέρω που να γράψω θέλω βοήθεια στον υπολογιστή μου ότι και να πατήσω μου βγάζει ένα ταμπελάκι πχ internet m2 οτιδήποτε δεν μου ανοίγει και μου βγάζει αυτό

''Δεν υπάρχει πρόγραμμα συσχετισμένο με αυτό το αρχείο για την εκτέλεση τησ ενέργειας.
Δημιουργήστε μια συσχέτιση στον πίνακα ελένχου ''Ορισμός συσχετίσεων''


ότι και να πατήσω αυτό μου βγάζει τώρα μπήκα να δω τι ram του pc μου και πάτησα αναβάθμιση windows και μου ανοίγει μονο από εκεί τι σελίδα ενώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο δεν έχω καταλάβει τι εννοεί έχω ψάξει στον πινακα ελένχου δεν γραφή πουθενά τίποτα από όσα λέει οποιος μπορεί να βοηθήσει θα του ήμουν ευγνώμων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChrisGT7

ChrisGT7


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Κοντά σε ηφαίστειο...
Φύλλο : Άντρας

ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται   ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 8:32 pm

Μια γρήγορη ανασκόπιση στο πρόβλημά σου είναι εδώ.

Μπορεί να έκανες απεγκατάσταση κάποιο λογισμικό και με την αφαίρεσή του "πήρε μαζί του" κάποια στοιχεία από το Μητρώο που ανοίγουν το συγκεκριμένο αρχείο με αποτέλεσμα τα Windows να μη μπορούν να βρουν το αντίστοιχο πρόγραμμα να το ανοίξουν.

Αν δεν βρεις άκρη, εδώ είμαι μπας και κάνουμε κάτι μέσω teamviewer να του ρίξω μια ματιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται   ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται EmptyΤετ Αυγ 22, 2012 9:16 pm

Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ότι και να πατήσω στο pc μου δεν πατιέται
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Υπολογιστές software & hardware-
Μετάβαση σε: