Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨(

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Horiatis

Horiatis


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Apo Nea Yorki eimai vre
Φύλλο : Άντρας

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨(   ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨( EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 3:17 pm

Επεζα 2 χρονια σε αυτον σερβερ...εφαγα μονιμο που δν 8α επρεπε να το φαο..για 1ονομα..εστιλα 4 τικετ και κανισ δν απαντα..μιπος μπορι κανις να μου απαντισι στα τικετ??κε αμα δν γινετε να φιγι το μπαν..μιποσ μπορο να παρο τα ιτεμ πισω?μονο τα δονατε..."( τοσο κερω που πεζω μπορουσα να τα μαζε4ω κε σε μια φασι βρε8ικε ο αγαπιμενοσ μου ΣΓΜ κε μ εβαλε ωρεο βαν....¨( σασ παρακαλω ιδικα ΣΓΑ Αλυχ..απαντα μ ι πεσ τι μπορο να κνω.ο λογαρισμοσ δεν ιτανε δικοσ μ..τι να κνω τρ???πλσ μονο τα ιτεμ δονατε χριαζομε να δοσο πισω σασ παρακαλς απαντα κανισ ΣΓΜ-ΣΓΑ κε στα τικετ μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ¨(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨( Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨(   ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨( EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 10:10 pm

Θέματα για ban και συζητήσεις σχετικά με αυτά,δεν γίνονται στο forum,μόνο σε ticket.

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΟΥ ¨(
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» παρακαλω
» σας παρακαλω πμ
» βοι8ιστε με σας παρακαλω
» Βοηθεια παρακαλω
» δεστε το σασ παρακαλω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: