Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;

Πήγαινε κάτω 
+2
TwistedFate7
PoisonNova
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 1:03 am

Μιλάω για σετ και όχι γενικές. Είμαι σε δίλημμα, απο τη μια υπάρχουν οι βελόνες (με βελόνες είμαι) που δίνουν +40 ευκινησία + δύναμη, πολυ χρήσιμα bonus για Ninja και απο την άλλη τα γνώσης με αντίσταση στο δηλητήριο και διάτρηση με ημιανθρώπους. Έχω ακούσει Ninja να προτείνουν γνώσης, μπορείτε να μου εξηγίσετε γιατί;

Είμαι σε δίλημμα δεκτές ολες οι απόψεις με αιτιολόγηση. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 4:33 am

Κοίτα εγώ οσο έπεζα με νίντζα στιλέτων χρησιμοποιούσα γνώσης.Εχουν ΑΡΚΕΤΗ διατρηση που βοηθαει μαζι με τους ημιανθρωπους και τα μεταλευμματα .....Τσακιζουν.Αυτα ειχα να πω ! καλη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikelas




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : frenaros
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 4:37 am

cheers lol noob ise re
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 4:51 am

mikelas έγραψε:
cheers lol noob ise re

Ας πάρει προειδοποίηση αν είναι δυνατόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 4:52 am

mikelas απαγορεύονται τα greklish στο forum,διάβασε τους κανόνες και μην κάνεις spam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 5:07 am

TwistedFate7 έγραψε:
Κοίτα εγώ οσο έπεζα με νίντζα στιλέτων χρησιμοποιούσα γνώσης.Εχουν ΑΡΚΕΤΗ διατρηση που βοηθαει μαζι με τους ημιανθρωπους και τα μεταλευμματα .....Τσακιζουν.Αυτα ειχα να πω ! καλη συνεχεια
Με κάλυψες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 5:10 am

DjElonMatana έγραψε:
TwistedFate7 έγραψε:
Κοίτα εγώ οσο έπεζα με νίντζα στιλέτων χρησιμοποιούσα γνώσης.Εχουν ΑΡΚΕΤΗ διατρηση που βοηθαει μαζι με τους ημιανθρωπους και τα μεταλευμματα .....Τσακιζουν.Αυτα ειχα να πω ! καλη συνεχεια
Με κάλυψες

Δηλαδή πιστεύετε ότι η διάτρηση υπερνικά 40 δύναμη και 40 ευκινησία; θέλω αιτιολόγηση για την διαφορά στα skill και hit.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 5:31 am

φίλε άκου την γνώμη μου.. Επειδή λογικά στις βελόνες θα προσπαθείς να πίασεις 5 άμυνες, έτσι δεν θα έχεις ημιάνθρωπους αλλά με +40 δύναμη και ευκινισία δεν θα σκάς και τόσο πολύ damage , ιδικά σε hittakia που είναι ΤΟ πλεονέκτημα στους νίντζα και χωρίς διάτρηση..άστο!
Τώρα πάμε στις γνώσεις!! Οι γνώσεις με το 24% διάτρηση(δεν θυμάμαι ακριβως) ΚΑΙ 14%ημιάνρωπους
αλλά και με αντίσταση δηλητιρίασης και με τις 5 αμυνούλες σου...θα πέφτει πολύ ξύλο!
Σου προτείνω κι'ολας να πάρεις στις αποστολές του Seon αξία επίθεσης και στις 3! Ετσι θα κάνεις τρομερό damage με hittakia αλλά και με σκιλλς!

Ελπίζω να σε κάλυψα πλήρως!!!

By: DjElonMatana

Edit : Στις αποστολές της choo soo να πάρεις ευκινισία +40
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 6:24 am

Με λιγα λογια,Εχει το απολυτο συνδιασμο για τους στιλετου.Διατρηση για τα hit και ημιανθρωποι για τα skill
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 6:50 am

PoisonNova έγραψε:
Μιλάω για σετ και όχι γενικές.

βελόνες set θα βάλεις και ιμι 10%+της άμυνες (έχουν και δύναμη+ευκινησία 40)
γνώσεις set θα βάλεις της άμυνες θα έχεις λίγο περισσότερο ιμι διάτρηση (που άμα έχει ο άλως και 70% miss...)
=βελόνες καλύτερα se set
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 7:02 am

Eπειμενω οτι γνώσης ειναι καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DjElonMatana

DjElonMatana


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : TomorrowLand
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 7:51 am

και εγώ επιμένω πως οι γνώσεις είναι καλύτερες με σετ επειδή έχω δοκιμάσει και τους 2 συνδιασμούς και πιστεύω είναι καλιτερες οι γνώσεις ΑΛΛΑ ότι θέλει ο καθένας με πάντα τη γνώμη του Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; 925440398
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 9:48 am

PoisonNova έγραψε:

Δηλαδή πιστεύετε ότι η διάτρηση υπερνικά 40 δύναμη και 40 ευκινησία; θέλω αιτιολόγηση για την διαφορά στα skill και hit.
με της βελόνες σκας 100% (σίγουρα) πιο πολύ από γνώσεις
απλά οι πιο πολλοί έχουν και γνώσεις set που μπορεί να πιάσουν διάτρηση (η διάτρηση φτάνει 100 και χωρίς γνώσεις όπως έχει πει και ο Alyx) δλδ θα βάλεις γνώσεις μόνο επειδή έχουν διάτρηση?
αα και κτ άλλο 70% με σετ απόκρουση 110% (δλδ δεν θα πιάσεις ποτέ hit) με ιπποτική ασπίδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PoisonNova

PoisonNova


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Orochimaru's Hideout
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 2:19 pm

Νομίζω πήρα μια απόφαση, ας κλειδώσει :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;   Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες; EmptyΚυρ Αυγ 19, 2012 8:39 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ninja στιλέτων: Γνώσης ή βελόνες;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βελόνες - Γνώσης
» γνώσης η βελόνες
» ΓΝΩΣΗΣ ΓΙΑ ΒΕΛΟΝΕΣ!!
» Βελόνες για Γνώσης.
» Γνωσης VS Βελονες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: