Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 τελεια αξεσουαρ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arestiscy

arestiscy


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

τελεια αξεσουαρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τελεια αξεσουαρ   τελεια αξεσουαρ EmptyΠαρ Αυγ 17, 2012 4:42 am

πσαχνω δερματινα παπουτσια με:15% ξιφους,15% 2 χεριων,15% στιλετου,12%-15%καμπανας,Hp+2200-3000
πσαχνω βελονες με:15% ξιφους,15% 2 χεριων,15% στιλετου,12%-15% μαγικη αντισταση,15%-12% Αντισταση Βελους
πσαχνω περιδαιρεο Γρανατη με:15% ξιφους,15% 2 χεριων,15% στιλετου,15%-12% Αντισταση Βελους,και Hp


Ανταλλαζω χρισι συρα 3+6 με:15% ξιφους,15% στιλετου,15% Βελους,15% Μαγικη Αντισταση,10% Καμπανας.
Δυστηχως δν εχει 2 χεριων αλλα και παλι μην φοβαστε εμενα μ κανουν οι πολεμιστης 2 χεριων 3κ με γενικες γι αυτο μην φοβαστε Καντε με Πμ Εδω ή στο Παιχνιδι οταν ειμαι Online.


Και Μπενω σε Κλαν που 8ελει βοη8εια σε πολεμους αλλα και κανει σινεχια πολεμους.
Ειμαι 96Lvl QQ και μ εμιναν 5 Πιστης 8α την τελιοσο σημερα.Επισης εχω 60 Πετραδια Οκεανου και 100 Κουτια Θησαυρου και 50 Πετραδια Ματαιοτητας γιαυτο οταν τελιοσω Πιστης Θα παω αμεσως στην 240Lvl QQ.
Επισης καντε με Πμ Εδω ή στο Παιχνιδι οσοι εχετε Πετραδια Πιστης.. Καλη Συνεχια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τελεια αξεσουαρ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα με δρακοντεια αξεσουαρ
» τελεια νεα
» Αναζητώ μια τέλεια αρμορ Σάμανου!!
» Τέλεια γράμματα στην υπογραφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: