Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα    Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 1:56 pm

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι , το οποίο έχω ώς απορία εδώ και καιρό.Έχω ρωτήσει διάφορα άτομα , και έχω ακούσει πολλά ναι , όπως και όχι...Θα ήθελα να ρωτήσω , αν τα Γάντια του Κλέφτη και το μπόνους " χ Πιθανότητες για διπλάσια αντικείμενα" , επηρεάζουν ( θετικά ή/και αρνητικά ) το ντρόπ αντικειμένων των αποστολών του Βιολόγου/Seon/Choo-So-Young

:thanx: :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα    Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 2:30 pm

Πιστεύω πως είναι θετικά μου πέφτου πιο εύκολα μπορώ να πω. Μπορείς να το δοκιμάσεις όμως αν θες να βάλεις παράδειγμα σε μιση ώρα ποσα θα μαζέψεις με γάντια του κλέφτη και ποσα χωρίς αυτά. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα    Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 2:47 pm

Ναι δεν λέω μια δοκιμή , θα φέρει 1 αποτέλεσμα , αλλά αφού μιλάμε για πιθανότητες , σε ποσοστά τοις εκατό (%) , το αποτέλεσμα , δεν θα είναι και απαραίτητα σωστό Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOne




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012
Φύλλο : Άντρας

Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα    Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  EmptyΚυρ Αυγ 12, 2012 7:20 am

Δεν επηρεάζει καθόλου το drop αντικείμενων του βιολόγου Seon κτλπ, ούτε το bonus για διπλάσια αντικείμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BlackMatzis

BlackMatzis


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Δράμα
Φύλλο : Άντρας

Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα    Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα  EmptyΚυρ Αυγ 12, 2012 8:57 am

Όχι, δεν κάνει καθόλου διαφορά, ούτε σε συλλεκτικά αντικείμενα, ούτε σε εβεντ όπως φεγγαρόκουτα κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γάντια Κλέφτη &Διπλάσια αντικείμενα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γαντια κλέφτη+Bonuς επιπλέον αντικείμενα
» Αντικείμενα Ninja για αντικείμενα sura.
» Αντικείμενα
» Όλα τα αντικείμενα.
» Αντικείμενα set

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: