Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Βασιλισσα αράχνη

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:30 am

Σκοτώσαμε την βασίλισσα αράχνη 3 φορές και δεν την έχει μετρήσει την αποστολή σε κανένα. Είμασταν ομάδα και σκοτώσαμε dello και αράχνη. Μήπως κάνουμε κάτι λά8ος; 3 άτομα με βόλους είμασταν, αν παίζει ρόλο.

[έψαξα παρόμοια θέματα αλλά και πάλι δεν είχα βρει απάντηση]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:46 am

Είχατε ενεργοποιήσει την αποστολή, είχατε ανοίξει δηλαδή τον πάπυρο που έγραφε την αποστολή για την βασίλισσα αράχνη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arestiscy

arestiscy


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:50 am

ακου φιλε τον δελο πρεπει να τον σκοτωσει 1 ατομο,εκινο που εχει την αποστολη μετα την αραχνη μπορειτε να την σκοτωσετε σε ομαδα καταλαβες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:55 am

Το ξέρω αυτό φίλε. Το θέμα είναι ότι νομίζω πως πρέπει να ενεργοποιήσεις την αποστολή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:05 am

Denza13 έγραψε:
Είχατε ενεργοποιήσει την αποστολή, είχατε ανοίξει δηλαδή τον πάπυρο που έγραφε την αποστολή για την βασίλισσα αράχνη?
Τα κάναμε όλα. Ανοίξαμε πάπιρο, φάγαμε μόνο την αράχνη, φάγαμε και τον dello και την αράχνη. Δεν την έχει μετρήσει σε κανένα.

arestiscy έγραψε:
ακου φιλε τον δελο πρεπει να τον σκοτωσει 1 ατομο,εκινο που εχει την αποστολη μετα την αραχνη μπορειτε να την σκοτωσετε σε ομαδα καταλαβες?
Τον dello τον είχαμε φάει απο παλιά όλοι. Τι εννοείς ένα άτομο; Να μην είναι ομάδα όταν τρώει τον dello και μετά να μπει; Να μην βαράνε τον dello όλοι; Άμα ο ένας έχει κάνει την αποστολή με dello; (το έχεις κάνει εσύ με αυτό τον τρόποWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:12 am

Lunar έγραψε:
Τα κάναμε όλα. Ανοίξαμε πάπιρο, φάγαμε μόνο την αράχνη, φάγαμε και τον dello και την αράχνη. Δεν την έχει μετρήσει σε κανένα.

Αν είναι έτσι νομίζω πως θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιον από την Δ.Ο. Προσπάθησα να βρω την αιτία αλλά δεν μου φαίνεται κι εμένα φυσιολογικό αυτό που λες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:42 am

Denza13 έγραψε:
Lunar έγραψε:
Τα κάναμε όλα. Ανοίξαμε πάπιρο, φάγαμε μόνο την αράχνη, φάγαμε και τον dello και την αράχνη. Δεν την έχει μετρήσει σε κανένα.

Αν είναι έτσι νομίζω πως θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιον από την Δ.Ο. Προσπάθησα να βρω την αιτία αλλά δεν μου φαίνεται κι εμένα φυσιολογικό αυτό που λες!

Ευχαριστώ πάντως που προσπάθησες να απαντήσεις. Θα το αφήσω λιγάκι ακόμη εδώ και μετά θα στείλω ticket. Απλώς είπα μήπως αντιμετώπισε και κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα και έχει βρεί λύση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lunar

Lunar


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Dark Side Of The Moon
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΚυρ Αυγ 12, 2012 2:15 pm

Να κλειδώσει. (θα κάνω ticket)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Βασιλισσα αράχνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βασιλισσα αράχνη   Βασιλισσα αράχνη EmptyΚυρ Αυγ 12, 2012 2:16 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βασιλισσα αράχνη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαύρη Βασίλισσα Αράχνη
» Πάγωσε η «βασίλισσα των λιμνών»! Μαγικές εικόνες
» Πως νικαμε τιν μαυρι βασιλισα αραχνη???
» ΥΠΟΓΡΑΦΗ Κ ΒΟΣΣ ΜΑΥΡΙ ΑΡΑΧΝΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: