Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 7:55 am

Λοιπόν , δεν είμαι ούτε σπίτι μου , ούτε στο εξοχικό μου , αλλά σε ένα ξενοδοχείο με ασύρματο δίκτυο το οποίο και όρισα ως δήμοσιο δίκτυο ( δεν πιστεύω να παίζει ρόλο).Μπαίνω κανονικά στο Ίντερνετ ( Forum , Google , YouTube κ.α.) , και μπορώ να πω πως είναι και σχετικά γρήγορο...Παρόλ'αυτά δεν μπορώ να μπώ στο παιχνίδι...Δεν μου λέει τίποτα σαν " το metin2.client.bin δεν βρέθηκε" , και ανοίγει κανονικά , όλα τα ch είναι "NORM" , αλλά μετά την " Σύνδεση με τον Σέρβερ" , βγάζει " Σφάλμα κατα την σύνδεση"...έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ , επανεκκίνηση του υπολογιστή , τερματισμό λειτουργίας και έναρξη , κλείσιμο του Wi-Fi , αποσύνδεση από το ασύρματο δίκτυο και επανασύνδεση , εκκίνηση του παιχνιδιού κάνοντας το patch , αλλα και μην κάνοντας το , σύνδεση με άλλο λογαριασμό και πάλι ΤΙΠΟΤΑ......ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕ :wall: :bebecry: :bebecry: :bebecry: :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:22 am

Γιατί κανείς δεν μου απαντάει; :wall: :wall: :wall: :fail: :fail: :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 10:48 am

Μήπως το net είναι αργό και/ή δεν μπορεί να σηκώσει το παιχνίδι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:04 am

Δεν νομίζω να φταίει αυτό , εφόσον βλέπω βιντεάκια στο YouTube , βλέπω εικόνες στο Google και είμαι συνέχεια στο φόρουμ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:15 am

MaSTeRaKoS έγραψε:
Δεν νομίζω να φταίει αυτό , εφόσον βλέπω βιντεάκια στο YouTube , βλέπω εικόνες στο Google και είμαι συνέχεια στο φόρουμ :P

Το είπα αυτό γιατί εγώ όταν έμπαινα από stick για ίντερνετ και δεν σήκωνε πολλά MB το metin2 δεν μπορούσα να το ανοίξω ακόμα κι αν έκανα όσα λες! Δεν ξέρω να σου προτείνω κάτι άλλο! Αυτό μου ήρθε εμένα στο μυαλό όταν είπες το πρόβλημα που έχεις! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaSTeRaKoS




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:18 am

Καλά απο stick , και εγώ τα ίδια περνούσα με τα υποτιθέμενα 3G και 3G+ , δεν μπορούσε καν να ανοίξει... απλά δεν μου πέρασε απ'το μυαλό , αφου μιλάμε για ασύρματο δίκτυο... Τέλος πάντων , ευχαριστώ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.   Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α. EmptyΣαβ Αυγ 11, 2012 11:22 am

Νομίζω πως αν ψάξεις λίγο στο ίντερνετ θα βρεις έναν μετρητή ο οποίος σε βοηθά να δεις την δυναμικότητα του σήματος και πόσο αποφέρει αυτό! Νομίζω πως αν το βρεις θα σε βοηθήσει αρκετά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Β.Ο.Η.Θ.Ε.Ι.Α.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: