Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER

Πήγαινε κάτω 
+7
PeaceMan
ℛenato
tokirakis13
[MOD]Tsunami
VriKoLakas
Παράξενη Κοπέλα
ANTEGEIA1
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:45 pm

Καλημερα απο χτες εχω διαπιστωσει οτι με πεταει και με παει στην πολη και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα με βγαζει και εκτος παιχνιδιου, να σημειωσω οτι εγινε και στιγμη που ο παιχτης μου ηταν στην ascaria το μεσημερι πριν ο σερβερ κλεισει, ενα ειναι αυτο που θα ηθελα να μας πειτε αν ειναι καποια αλλαγη που κανατε η bug,(συγνωμη μολις τωρα το ειδα οτι εχει απαντηθει ειναι και πρωι ακομα )Ακόμη δεν έχει ανακοινωθεί, αλλά θα γίνει σύντομα. Από εδώ και στο εξής αυτό θα συμβαίνει.(οποτε θα ηθελα για το δευτερο κομματι να εχω μια απαντηση)
Ενα δευτερο ειναι, οτι το τελευταιο τριμηνο μου βγαζει το παρακατω που παρουσιαζω ακομα και οταν κανω μεταφορα στην πολη η μπορει να ειμαι εκει δεν εχω καταλαβει γιατι το κανει βεβαια ειναι κολημενο το παραθυρο αλλα οταν παω να συνδεθω μου λεει οτι ο λογαριασμος ειναι ακομα μεσα ....αν μπορειτε διαφωτιστε μας
Surprised

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Bandicam201208030930581


*να σημειωσω οτι στις αρχες ισως και να το εκανε καθε δυο μερες,το τελευταιο διαστημα ειναι ποιο συχνα





Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Πεμ Αυγ 02, 2012 11:23 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:16 pm

Καλήμερα!!! heart_2

Εγώ θα σχολιάσω σχετικά με την πρώτη παρατήρηση που έχεις κάνει.

Με πηγαίνει και μένα πόλη, αλλά συγκεκριμένα στην μικρή πλατεία , δεν ήμουνα πουθενά όμως δεν έκανα exp, drop ή οτιδήποτε άλλο απλά στεκόμουν στην ίδια θέση χωρίς να κάνω το παραμικρό.
Παρόλο αυτά όμως εμένα δεν με πέταξε από το παιχνίδι για να αναγκαστώ να κάνω σύνδεση ξανά.

Ορίστε και ένα άλλο θέμα παρόμοιο https://reventon-forum.forumgreek.com/t4778-topic από την απάντηση του δόθηκε από τον Admin μπορούμε να καταλάβουμε ότι δεν είναι κάποιου είδους bug.
Βέβαια , δεν αναφέρει και περισσότερες πληροφορίες για το σχετικό θέμα , απλώς περιμένουμε την σχετική ανακοίνωση για να κατανοήσουμε πλήρως γιατί συμβαίνει αυτό το πράγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:35 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Καλήμερα!!! heart_2

Εγώ θα σχολιάσω σχετικά με την πρώτη παρατήρηση που έχεις κάνει.

Με πηγαίνει και μένα πόλη, αλλά συγκεκριμένα στην μικρή πλατεία , δεν ήμουνα πουθενά όμως δεν έκανα exp, drop ή οτιδήποτε άλλο απλά στεκόμουν στην ίδια θέση χωρίς να κάνω το παραμικρό.
Παρόλο αυτά όμως εμένα δεν με πέταξε από το παιχνίδι για να αναγκαστώ να κάνω σύνδεση ξανά.

Ορίστε και ένα άλλο θέμα παρόμοιο https://reventon-forum.forumgreek.com/t4778-topic από την απάντηση του δόθηκε από τον Admin μπορούμε να καταλάβουμε ότι δεν είναι κάποιου είδους bug.
Βέβαια , δεν αναφέρει και περισσότερες πληροφορίες για το σχετικό θέμα , απλώς περιμένουμε την σχετική ανακοίνωση για να κατανοήσουμε πλήρως γιατί συμβαίνει αυτό το πράγμα.


Ευχαριστω δεν το χα προσεξει ειναι πρωι ακομα :P (αχ αυτος ο καφες )αλλα θα ηθελα να μου πει και σαν συμπληρωμα αν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα θα μας πεταει εκτος παιχνιδιου...οποτε μενει να μου απαντηθει και το δευτερο κομματι που ειναι βασικο για μενα σχετικα με την φωτο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:44 pm

Ορίστε το καφεδάκι σου.... :P

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Cappuccinocoffee11

Συγγνώμη για το spam αλλά δεν μπορούσα να συγκρατηθώ !!!! ( Δεν θα ξανά επαναληφθεί στο μέλλον.... geek )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 2:48 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
Καλημερα απο χτες εχω διαπιστωσει οτι με πεταει και με παει στην πολη και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα με βγαζει και εκτος παιχνιδιου, να σημειωσω οτι εγινε και στιγμη που ο παιχτης μου ηταν στην ascaria το μεσημερι πριν ο σερβερ κλεισει, ενα ειναι αυτο που θα ηθελα να μας πειτε αν ειναι καποια αλλαγη που κανατε η bug,(συγνωμη μολις τωρα το ειδα οτι εχει απαντηθει ειναι και πρωι ακομα )Ακόμη δεν έχει ανακοινωθεί, αλλά θα γίνει σύντομα. Από εδώ και στο εξής αυτό θα συμβαίνει.(οποτε θα ηθελα για το δευτερο κομματι να εχω μια απαντηση)
Ενα δευτερο ειναι, οτι το τελευταιο τριμηνο μου βγαζει το παρακατω που παρουσιαζω ακομα και οταν κανω μεταφορα στην πολη η μπορει να ειμαι εκει δεν εχω καταλαβει γιατι το κανει βεβαια ειναι κολημενο το παραθυρο αλλα οταν παω να συνδεθω μου λεει οτι ο λογαριασμος ειναι ακομα μεσα ....αν μπορειτε διαφωτιστε μας
Surprised

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Bandicam201208030930581


*να σημειωσω οτι στις αρχες ισως και να το εκανε καθε δυο μερες,το τελευταιο διαστημα ειναι ποιο συχνα




και εγω το παθαινω αυτο με το runtime error και κλεινει το παιχνιδι...αλλα οταν το ξανανοιγω και συνδεομαι κανονικα εκει που ημουν! υπαρχει ενας πολυπλοκος τροπος για να το λυσεις αυτο αλλα εγω δεν τον ξερω... ρωτα τον DeMoNeD αυτος ξερει :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:03 am

Παράξενη Κοπέλα- 1 προειδοποίηση για spam :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:13 am

VriKoLakas με εχει προβληματισει το συγκεκριμενο γιατι μου το κανει μηνες τωρα και δεν καταλαβενω τον λογο..τεσπα πυστευω να βρεθει η λυση γιατι ειναι κουραστικο

Παρατηρησα και κατι αλλο σχετικα με το πεταγμα στην πολη οτι παροτι ειμουνα αφκ στην πολη 2 πλατεια ενεργοποιηθηκε μεταφορα στην πολη1 καταλαβενω το γεγονος οτι ναι ενταξει οταν εισαι εκτος χαρτη πολης να σε μεταφερει αλλα και στην δευτερη πολη ποια η διαφορα με την πρωτη?? (εκτος αν ειναι ο μονος τροπος πανω σε αυτο που ανεφερα οτι μετα απο λιγο να σε πεταει εκτος παιχνιδιου και αυτο μονο με ρυθμιση μεσο πολης1 Surprised )



Υ.Γ [MOD]Tsunami ημαρτον βρε εναν καφε με κερασε και αμεσως να μας τον βγαλεις ξυνο, ειπαμε να δινουμε προειδοποιησεις σε προσβολες και οταν μας θιγουνε κατι που προσπεραστηκε καποια στιγμη οχι ομως και στο καφε για να ξυπνησουμε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tokirakis13

tokirakis13


Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Πάτρα
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:27 am

Καλησπέρα...
Το κάνει και σε μένα αυτο δεν ξέρω τι γίνετε!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:42 am

Δεν είναι bug έτσι το έκαναν να γίνεται λογικά για το afk Smile
το αυτόματο που βοράς τέρατα (και ανεβαίνει το κάρμα) και όταν είσαι έξω από τους κύκλους safe zone (πλατείες) ανεβένει το κάρμα...

τέλος πάντων έτσι νμζ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:46 am

ℛenato έγραψε:
Δεν είναι bug έτσι το έκαναν να γίνεται λογικά για το afk Smile
το αυτόματο που βοράς τέρατα (και ανεβαίνει το κάρμα) και όταν είσαι έξω από τους κύκλους safe zone (πλατείες) ανεβένει το κάρμα...

τέλος πάντων έτσι νμζ...


ℛenato αυτο μου το κανει μηνες τωρα ακομα και οταν μεταφερομε εγω η ιδια στην πολη και κινουμε δεν ειμαι αφκ ,αλλο προβλημα ειναι που δεν εχει να κανει με αυτο που αναφερεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 4:01 am

εγώ αναφέρθηκα στο γιατί σε πάει πόλη ενώ είσαι ΟΝ!! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PeaceMan

PeaceMan


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 7:33 am

αντεγεια συμφωνω και τα 2 ειμουν κιτρινους πηγα αφκ και βρεθηκα πολη 1 και οσο για το παραθηρο με το ερρορ 10 φορες την μερα βαρεθηκα πια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 7:42 am

Καλησπέρα,δεν υπάρχει κάποιος λόγος που σε πετάει δηλαδή επίτηδες το παιχνίδι να σε βγάζει off και προφανώς δεν ενδεικνύεται κάτι τέτοιο να πραγματοποιηθεί.Όταν σε ξαναπετάξει κοίταξε την ισχύ του σήματος/σύνδεση του internet σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 12:34 pm

[MOD]Psycho έγραψε:
Όταν σε ξαναπετάξει κοίταξε την ισχύ του σήματος/σύνδεση του internet σου.

Ευχαριστώ [MOD]Psycho θα το κοιτάξω την επόμενη φορά αν ειναι απο θέμα σύνδεσης.

Περιμένω πλέον μια απάντηση σχετικά με το πρόβλημα που μου δημιουργεί το συγκεκριμένο παράθυρο :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DenMasawKaiTaLew

DenMasawKaiTaLew


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 3:42 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 11:42 pm

λοιπόν το RunTime Error από ότι έχω καταλάβει δημιουργείται κάτι παράξενο στο παιχνίδι και όταν πατάς το επόμενο πλήκτρο μετά σε λέει RunTime Error σκόπευα να αναφέρω εγώ αυτό το πρόβλημα αλλά βαριόμουν π.χ. τώρα παράδειγμα είδα το μαχαίρι του πολέμου κάτασπρο σε έναν άλλο ninja μετά κάνω ένα κλικ με το ποντίκι μου και RunTime error δεν έχω τίποτα άλλο να εξηγήσω αλλά και όταν πατάω να επιστρέψω από μια πόλη κάνω πέντε βήματα και μετά λέει RunTime Error αυτό πάντως δεν μπορώ να το εξηγήσω μάλλον είναι το ErrorLogin το οποίο ανιχνεύει τα λάθη και ανίχνευσε κάποιο λάθος και για να σε προστατεύσει λέει RunTime Error άμα κάποιος πιστεύει οτι συμβαίνει κάτι άλλο να μου το πει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 11:55 pm

petros ειλίκρινα δεν ξέρω, για αυτό περιμένω και μια απάντηση σχετικά με αυτό, διότι το κάνει σε στιγμές μεταφοράς στην πόλη απο άλλο χάρτη η κανάλι , είτε ειμαι πλατεία και μαγεύω, η να πηγένω για αποθήκη, δεν ειμαι στάσιμη να πω οκ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER   ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER EmptyΚυρ Αυγ 05, 2012 10:33 am

και σε μενα βγαζει αυτο το runtimeerror επισης και καποια ερωτηματικα. Φυσικα μετα κλεινει το παιχνιδι. Αυτο απο οτι εχω δει το κανει σε γρήγορες αλλαγές :P
Σήμερα μεσα σε 4 ωρες που μαζευα κουτια με πεταξε 3 φορές τον καθε char, μιλαω για dc. και αλλες 2 φορες τον καθενα τον εστειλε στη πολη. Δεν ειναι θεμα βιβλιοθηκης και bug των μνημων, γιατι εχω αυτοματο καθαρισμό και defragment memory καθε 15 λεπτα. Επισης για να δωσω και kαποιες πληροφοριες μηπως και βοηθήσουν, πριν το παιχνιδι χρησιμοποιήσω game boost που σημαινει οτι κλεινουν οι περιττες διεργασιες απο windows και συστημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΛΛΑΓΕΣ Η BUG ΣΤΟΝ SERVER
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» πρόβλημα στον βιολόγο
» Νέο πρόβλημα στον Η/Υ πάλη!
» BUG στον 5ο οροφο ΔΤ ελεος!!!!!!!!!
» Δηλώσεις για Συμμετοχή στον Διαγωνισμό για PVP
» Server on

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: