Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;

Πήγαινε κάτω 
+9
DarkOrb
Ειρηνη
Παράξενη Κοπέλα
~~MagnumKiller~~
sirusduo1618
VriKoLakas
petros
[MOD]Tsunami
DeMoNeD
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:13 am

Πολλοί αναρωτιούνται από που βγήκε το 2 στο όνομα του παιχνιδιού (metin2). Μάλιστα από 2-3 εξυπνάκιδες άκουσα πως και καλά έγινε για να αντιγράψει το lineage. Να ξέρετε πως δεν κάνω καμία διαφήμιση (άλλωστε το παιχνίδι είναι και λίγο fail απλά καλό είναι να ενημερωθούμε γιατί όλα από εκεί ξεκίνησαν, παρόλ'αυτά αν θεωρηθεί ως διαφήμιση να διαγραφεί τελείως το θέμα).
Λοιπόν καταρχάς ας ξεκινήσουμε από τους χαρακτήρες. Ήταν 3:
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Class_top
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Class_cent
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Class_dwarf
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Class_elf
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Class_bottom

Οι SENTs είναι οι προγονοί των πολεμιστών και τα ELFs των sura. Οι DWARFs δεν μπορώ να φανταστώ τι απ'έγιναν xD.

Εδώ είναι ένα screenshot:
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Q2Yhc

Και εδώ το trailer:


Αν παίξει κανείς το παιχνίδι θα διαπιστώσει την ιστορία των λίθων metin αλλά και γιατί διασπάστηκαν τα 3 βασίλεια! Από τα λίγα που διάβασα εγώ διαπίστωσα πως δεν υπάρχουν βασίλεια στο metin1 αλλά η τελευταία αποστολή την οποία κανείς δεν κατάφερε να ολοκληρώσει ποτέ(!) ήταν να ανακαλύψει τον βασιλικό λίθο metin και να τον σπάσει. Φυσικά αυτό δεν γινόταν αφού το metin αυτό δεν υπήρχε :P. Μάυτην την αφορμή βγήκε το metin2 που ξέρουμε όλοι μας σήμερα. Συνεπώς το metin1 έκλεισε αλλά πρόσφατα βγήκε ένας private server ο οποίος έγινε και ο official του UK. Εδώ είναι το link του http://global.metin.co.kr αλλά μπορείτε εύκολα να καταλάβετε πως δεν υπάρχει καλή οργάνωση.

Ρίξτε του μια ματιά δεν βλάπτει. Πάντως δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να συγκριθεί με το metin2 πόσο μάλλον με τον Reventon ;D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:23 am

Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:29 am

καλη ιστορια και ευχαριστουμε για την ερευνα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:32 am

petros έγραψε:
καλη ιστορια και ευχαριστουμε για την ερευνα Smile
Να'σαι καλά Very Happy Εξ'άλλου ήθελα και εγώ να μάθω για το METIN(1) και πιστεύω θα ενδιαφέρει κι άλλους. alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:40 am

ακι εγω εψαχνα πιο παλια αλλα δεν ειχα βρει τιποτα για αυτο οποτε δε συνεχισα να ψαχνω :P
δεν ηξερα οτι ετσι ξεκινισε το μετιν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 5:56 am

ωραιο.Παντως καμια σχεση το ενα με το αλλο το metin.Μου θυμιζει παιχνιδι στρατηγικης παρα rpg.Εχει κοινα με τη γενια των παιχνιδιων μετα το metin2.Αντε να βγει και metin3 τωρα με το καλο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 6:19 am

το δοκιμασα δεν με αρεσει πολυ λυπαμαι Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~~MagnumKiller~~

~~MagnumKiller~~


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Home,Sweet home

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 6:23 am

ωρέος :ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 8:18 am

~~MagnumKiller~~ έγραψε:
ωρέος :ρ
Ευχαριστώ αγορίνα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:45 am

WooooW.... Shocked
Αυτό είναι το metin1???
Έτσι όπως είδα το video με τα γραφικά που έχει σκέφτηκα να κάθομαι σε μια σπηλιά με internet να τρέχουν οι δεινόσαυροι έξω , η μάνα μ με ένα δερμάτινο φορεματάκι από ελαφάκι και τον μπαμπάκα με ένα ρόπαλο έτοιμος για κυνήγι ... :P

To metin2 είναι σαφώς καλύτερο και στα γραφικά αλλά και στους χαρακτήρες και γενικότερα δεν γίνεται να συγκρίνεις το 1 με το 2 είναι τελείως διαφορετικά.

Άντε και το metin3 να το παίζουμε οι ίδιοι , να μπαίνουν στο παιχνίδι εμείς αντί για τους χαρακτήρες μας.

Πάντως wow ξανά , μπράβο για την δουλειά σου και τις πληροφορίες που μοιράστηκες μαζί μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη

Ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012
Ηλικία : 44
Τόπος : Αττικη
Φύλλο : Θηλυκό

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 10:59 am

ΜΠΡΑΒΟ!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΜΑΘΑΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:26 am

ειχα ψαξει και εγο παλια για μετιν 1 αλλα δεν βρικα και τιποτα ιδιετερο μπραβο που το πηγεσ εσει πιο βαθια στην ερευνα και το βρικες ,το παιχνιδι μου θιμισε τα γραικα του συπερ μαριο χαχαχα , πολι καλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 12:46 pm

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Λοιπόν θα σταθώ στα λόγια της παράξενης κοπέλας που ανέφερε για τα γραφικά. Ντάξει δεν λέω είναι απαίσια τα γραφικά αλλά σκέψου ότι ήταν του '98. Επίσης τα mmorpg της εποχής τότε τέτοια μορφή είχανε. Πάρε παράδειγμα το lineage το πρώτο:Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Lineage_1
Όπως καταλαβαίνεις να ένας λόγος που το lineage έχει περισσότερους παίχτες :P Σαφώς και τα γραφικά του δεν συγκρίνονταν ούτε τότε και δύστυχος ούτε τώρα Sad.
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Lineage2interludepre06
Αλλά δεν είναι μόνο γραφικά ένα παιχνίδι! Very Happy
Προσωπικά προτιμώ το Metin2 Wink
Πάντως για να μένουμε In Topic το metin1 για την εποχή του ήταν τρομερό! Very Happy :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 1:02 pm

OMG ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ !!!!!!!! albino albino
Θέλω και εγώ.....!!!! Sad Shocked
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Lineage2interludepre06

Επίσης μια παρατήρηση να κάνω, μου αρέσει πιο πολύ σαν στήσιμο που έχει ο παίκτης που φαίνεται ότι κρατάει ασπίδα και όπλο. Εντάξει και σε εμάς εδώ στο 2 φαίνεται αλλά μου αρέσει πιο πολύ όπως είναι στημένος στο 1.
Αλλά και πάλι προτιμώ το 2 αν και ανυπομονώ για το 3 !!! Θέλω να μπαίνω η ίδια στο παιχνίδι και να παίζω με τηλεμεταφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 1:12 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
OMG ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ !!!!!!!! albino albino
Θέλω και εγώ.....!!!! Sad Shocked

Επίσης μια παρατήρηση να κάνω, μου αρέσει πιο πολύ σαν στήσιμο που έχει ο παίκτης που φαίνεται ότι κρατάει ασπίδα και όπλο. Εντάξει και σε εμάς εδώ στο 2 φαίνεται αλλά μου αρέσει πιο πολύ όπως είναι στημένος στο 1.
Αλλά και πάλι προτιμώ το 2 αν και ανυπομονώ για το 3 !!! Θέλω να μπαίνω η ίδια στο παιχνίδι και να παίζω με τηλεμεταφορά.
Στο lineage φαίνονται τα πάντα, επίσης έχουν παραπάνω αξεσουάρ (2 δαχτυλίδια,παντελόνι,πανοπλίες χεριών, άν θυμάμαι καλά.) από τα οποία όλα εμφανίζονται. Επίσης τα "κουνελάκια" είναι κράνος και φαίνονται συνεπώς και τα αυτιά τους:P.
Παράθεση :
Θέλω να μπαίνω η ίδια στο παιχνίδι και να παίζω με τηλεμεταφορά.
Έχουμε καιρό ακόμα γι'αυτό :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 1:25 pm

Ορίστε ποιος είπε ότι στο metin 2 δεν έχουμε αυτιά!!! :roflmfao: :imfao: :rofl:
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; 08030ggg01450


Μα τι κάνουν επιστήμονες , αντί να φτιάχνουν τηλεμεταφορά μέσα στο παιχνίδι τι κάνουν.... :stupid: :P

* Συγγνώμη για το spam Demon Embarassed :sad:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Παράξενη Κοπέλα στις Πεμ Αυγ 02, 2012 1:31 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deikadance

deikadance


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2012
Ηλικία : 103
Τόπος : Απόρρητο.
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 1:30 pm

λολ πλάκα έχει xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 1:32 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Ορίστε ποιος είπε ότι στο metin 2 δεν έχουμε αυτιά!!!
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; 08030ggg01450


Μα τι κάνουν επιστήμονες , αντί να φτιάχνουν τηλεμεταφορά μέσα στο παιχνίδι τι κάνουν.... :P

* Συγγνώμη για το spam Demon Embarassed
Χαχαχαχαχαχαχα ωραίο το "κουνελάκι" χαχαχα.
Άσε τα ξύνουν όλη μέρα οι επιστήμονες. :P
(δεν έκανες spamm :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠεμ Αυγ 02, 2012 11:32 pm

Χαχα ωραία δουλεία!
Θυμίζει πολύ Lineage. To τελευταίο δε μου κίνησε και ιδιαίτερα το ενδιαφέρον, ωστόσο το μόνο που μ'αρέσει είναι που φαίνονται και τα κράνη οι ασπίδες κλπ. Όχι ότι είναι κάτι τρομερό αλλά από αισθητική άποψη είναι ωραίο :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 2:28 am

LightSpeed έγραψε:
Χαχα ωραία δουλεία!
Θυμίζει πολύ Lineage. To τελευταίο δε μου κίνησε και ιδιαίτερα το ενδιαφέρον, ωστόσο το μόνο που μ'αρέσει είναι που φαίνονται και τα κράνη οι ασπίδες κλπ. Όχι ότι είναι κάτι τρομερό αλλά από αισθητική άποψη είναι ωραίο :Ρ
Μα η φωτογραφία που φαίνονται ασπίδες κράνη κτλπ. είναι lineage2 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
Basilis2012




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 7:41 am

Μουφα λεμε το 1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧελλRάιζεR

ΧελλRάιζεR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2012
Τόπος : δενσλεω
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΚυρ Αυγ 05, 2012 3:38 am

πολι καλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;   Τελικά Υπάρχει Metin (1) ; EmptyΔευ Αυγ 06, 2012 11:16 pm

Ευχαριστώ αγορίνα μου =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
 
Τελικά Υπάρχει Metin (1) ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αξιζει τελικα ?
» Ανοιξε τελικα ?
» τι θα γίνει τελικά?
» ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒUG?
» ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: