Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

Πήγαινε κάτω 
+6
LookMeNow
Stef96
fast.
marini1313
DeatHSpiRiT
ANTEGEIA1
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:40 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΟΥΝΑ ΠΟΛΗ ΚΑΝΑΛΙ 1 ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΧΑΣΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΜΟΡ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΗ ΓΙΑ ΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΜΠΗΚΑΝ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΣΥΝ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΜΟΡ ΧΡΥΣΟ ΚΛΕΙΔΙ ΦΟΡΑΓΑ ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΙ ΕΠΑΝΩ ΜΙΑ ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΓΥΜΝΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΝΩ Η ΑΜΟΡ Η ΧΡΥΣΗ ΗΤΑΝ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeatHSpiRiT

DeatHSpiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Xania
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:41 am

Παιδια αν ειναι δυνατον και εγω το ιδιο επαθα αλλα εφτυχος δν επαθα τπτ γτ εχασα μονο το δαχτιλιδι τησ δυναμικοτητος και μου εφερε ενα κουρεμα πολεμιστη τι γινετεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:49 am

Νομίζω πως είναι ενα bug που αντικατέστησε τα αντικείμενα που είχατε (λογικά) με άλλα. Για παράδειγμα φτερωτά παπούτσια - μπαντάνα, σκουλαρίκια - καλάμι ψαρέματος κλπ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeatHSpiRiT

DeatHSpiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Xania
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:52 am

σε εμενα εφυγαν ασημαντα ιτεμ σε αλλουσ εφυγαν ομως κρυσταλλινα και τετοια οποτε δεν ισχυει κατι τετοιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marini1313




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:53 am

και εγω εχασα χρισι σαμανου και δεν ξερο τι αλλο γιατι με πεταξε και δεν ιδα τι αλλο εχασα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:54 am

DeatHSpiRiT έγραψε:
σε εμενα εφυγαν ασημαντα ιτεμ σε αλλουσ εφυγαν ομως κρυσταλλινα και τετοια οποτε δεν ισχυει κατι τετοιο

Εμένα δηλαδή που το κρυστάλλινο μετατράπηκε σε παπούτσι θα πρέπει να βαρέσω το κεφάλι μου? :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeatHSpiRiT

DeatHSpiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Xania
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:57 am

ναι ενταξει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:57 am

Είναι γενικό το κακό από ότι φαίνεται. Με όσους μίλησα το ίδιο πρόβλημα παρουσιάστηκε. Ας περιμένουμε λίγο να δούμε τι θα κάνει και ο αλυξ, μιας και μόνο αυτός μάλλον μπορεί να το φτιάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stef96




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:59 am

ΑΠΕΤΩ ΤΟΡΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΡΙΣΙ ΣΑΜΑΝ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΑΛΛΙΟΣ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ .................... ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 25ΕΥΡΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marini1313




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:00 am

αντε να δουμε τι θα κανει γιατι οσι ιχαν δονατε και τετια καλα εξαφανιστικαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stef96




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:00 am

ΕΓΩ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΑΡΟ ΙΤΕΜΣ ΠΙΣΟ ΔΝ ΞΕΡΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:01 am

Stef96 έγραψε:
ΑΠΕΤΩ ΤΟΡΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΡΙΣΙ ΣΑΜΑΝ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΑΛΛΙΟΣ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ .................... ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 25ΕΥΡΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ?

Είναι εντελώς λάθος ο τρόπος που μιλάς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marini1313




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:02 am

εγω τι να πο που εχο χασι 4 κρισταλινα και ροταο γμ τι εγιναν και μου λενε δεν γινετε να φιγουν ξαφνικα τι να πο αφου εφιγανννν απο τα ματια μου δλδ ελεος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LookMeNow




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:03 am

ΑΠΕΤΩ ΤΟΡΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΧΡΙΣΙ ΣΑΜΑΝ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΑΛΛΙΟΣ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ .................... ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 25ΕΥΡΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ?
1ον Δεν φταινε οι GM
2ον Χρησιμοποιεις κακό λεξιλόγιο
3ον Περίμενε να δεις αν γινουν παλι οπως ηταν...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelSoul2




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:08 am

εγω που εφτιαχνα αμυνες στις βελονες και ξαφνικα μου εγινε κρανακι για σαμανο +7? :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:11 am

Εμενα παλι μου αρεσε η μπαντανα στα παπουτσια. θα ειναι πιο tready :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VinDiezel




Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:11 am

σκεφτειτε και το αντιθετο εκει ποθ φορας μια μοναχου +9 να γινει φορεμα 250 λβλ.ασ το ριξουμε λιγο στην πλακα γτ δν θα την παλεψουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestros

maestros


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:12 am

παιδιά δώστε τον απαιτούμενο χρόνο να δούνε τι έγινε k να μας εξηγήσουν k μας.δεν χρειάζονται νεύρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VinDiezel




Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:16 am

μην ανυσηχειται για τα ιτεμς σας το πολι πολι να κανει ο αδμιν ενα Roll back των σερβερ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:23 am

ΕΠΑΝΗΛΘΑΝ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΔΕΡΕΟ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΝΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΜΟΡ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΣΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΚΛΕΙΔΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marini1313




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:24 am

ρ παιδια γιατι λεει σφαλμα κατα τι σινδεσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ   ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:24 am

Το πρόβλημά του ο κάθε ένας το αναφέρει από εδώ.
Όποιος στ' αλήθεια θέλει να βρει λύση θα το σεβαστεί και θα το κάνει. Όποιος θέλει μόνο να φωνάξει, θα συνεχίσει να κάνει φασαρία εντός παιχνιδιού ή στο forum.

# Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΝ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αντικείμενα Ninja για αντικείμενα sura.
» Προβλημα παιχνιδιου
» Πρόβλημα του παιχνιδιού
» Πρόβλημα του παιχνιδιού
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: