Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Είναι δυνατόν?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠεμ Φεβ 16, 2012 6:34 pm

Υπάρχει έστω και μία περίπτωση με ΟΠΟΙΩΝΔΗΠΟΤΕ τρόπο να έχει κάποιος 9,1k άμυνα?? 11,4k επίθεση? Να σκάει πάνω από 200k ζημιά με πνευματική W σε παίκτη 232lv????
Έχω φωτογραφία αν θέλει να δει κάποιος GM, μιας και σε ticket δεν υπάρχει περίπτωση να δώσουν σημασία. (κλασσικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 1:20 am

Πρώτα από όλα στα ticket, ποιος σου είπε πως δεν δίνουν σημασία; Εγώ άλλα βλέπω. Στο ερώτημα σου τώρα. Υπάρχουν ζωάκια που ανεβάζουν τα στατς. Δεν μπορώ να σου πω πόσο ακριβώς, δεν το έχω κοιτάξει, αλλά γίνετε. Εκτός αυτού, δες ότι υπάρχουν και δροσιές διάτρησης και κρίσιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LookMeNow




Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Φύλλο : Άντρας

Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:00 am

den iparxoun hackers sto game Smile)))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:05 am

fast. έγραψε:
Πρώτα από όλα στα ticket, ποιος σου είπε πως δεν δίνουν σημασία; Εγώ άλλα βλέπω. Στο ερώτημα σου τώρα. Υπάρχουν ζωάκια που ανεβάζουν τα στατς. Δεν μπορώ να σου πω πόσο ακριβώς, δεν το έχω κοιτάξει, αλλά γίνετε. Εκτός αυτού, δες ότι υπάρχουν και δροσιές διάτρησης και κρίσιμο.

Φίλε fast. Έχω στείλει tickets με φωτογραφίες αρκετές φορές, συνήθως για άτομα που υπόσχονται δρακονομίσματα, hacks, κοκ.. Δεν πήρα σε κανένα απάντηση και σταμάτησα να ασχολούμαι.
Στο θέμα μας. Τα ζωάκια (αν εννοείς αυτό που κατάλαβα) δίνουν κάτι ψίχουλα μεν, αλλά όσο τα καβαλάς.
Και το πρόβλημά μου δεν είναι τόσο η ζημιά όσο είναι η επίθεση και η άμυνα. 11,4k??? 9,1k ΑΜΥΝΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:08 am

fast. έγραψε:
Πρώτα από όλα στα ticket, ποιος σου είπε πως δεν δίνουν σημασία; Εγώ άλλα βλέπω. Στο ερώτημα σου τώρα. Υπάρχουν ζωάκια που ανεβάζουν τα στατς. Δεν μπορώ να σου πω πόσο ακριβώς, δεν το έχω κοιτάξει, αλλά γίνετε. Εκτός αυτού, δες ότι υπάρχουν και δροσιές διάτρησης και κρίσιμο.

Αν δεν με απατά η μνήμη μου, το κόλπο με τα ζωάκια δεν λειτουργεί πλέον. Γιατί όπως θυμάσε είχε γίνει χαμός... Αν ανεβοκατεβαίνεις από τα ζωάκια το στας δεν μεγαλώνει αλλά παραμένει ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 4:05 am

Dren έγραψε:
Έχω στείλει tickets με φωτογραφίες αρκετές φορές, συνήθως για άτομα που υπόσχονται δρακονομίσματα, hacks, κοκ.. Δεν πήρα σε κανένα απάντηση και σταμάτησα να ασχολούμαι.
Στο θέμα μας. Τα ζωάκια (αν εννοείς αυτό που κατάλαβα) δίνουν κάτι ψίχουλα μεν, αλλά όσο τα καβαλάς.
Και το πρόβλημά μου δεν είναι τόσο η ζημιά όσο είναι η επίθεση και η άμυνα. 11,4k??? 9,1k ΑΜΥΝΑ?
Δεν δίνονται ποτέ απαντήσεις σε καταγγελίες, ασχέτως του αν εφαρμόστηκε ποινή ή όχι. Συγκεκριμένα όσοι φαίνεται να διαφημίζουν sites ή οτιδήποτε με σκοπό την κλοπή λογαριασμών, αποκλείονται μόνιμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
????????
Επισκέπτης




Είναι δυνατόν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι δυνατόν?   Είναι δυνατόν? EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 5:49 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Dren έγραψε:
Έχω στείλει tickets με φωτογραφίες αρκετές φορές, συνήθως για άτομα που υπόσχονται δρακονομίσματα, hacks, κοκ.. Δεν πήρα σε κανένα απάντηση και σταμάτησα να ασχολούμαι.
Στο θέμα μας. Τα ζωάκια (αν εννοείς αυτό που κατάλαβα) δίνουν κάτι ψίχουλα μεν, αλλά όσο τα καβαλάς.
Και το πρόβλημά μου δεν είναι τόσο η ζημιά όσο είναι η επίθεση και η άμυνα. 11,4k??? 9,1k ΑΜΥΝΑ?
Δεν δίνονται ποτέ απαντήσεις σε καταγγελίες, ασχέτως του αν εφαρμόστηκε ποινή ή όχι. Συγκεκριμένα όσοι φαίνεται να διαφημίζουν sites ή οτιδήποτε με σκοπό την κλοπή λογαριασμών, αποκλείονται μόνιμα.

Καλώς, ελπίζω να καθαρίσει λίγο το game. Smile
Τώρα όσο αφορά την επίθεση 11,4k.... :hammer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είναι δυνατόν?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!
» τι ειναι αυτο ???????
» Ειναι αληθεια;
» ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ?
» τι ειναι αφτο ...........

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: