Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πρόβλημα με φωτογραφίες

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με φωτογραφίες  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με φωτογραφίες    Πρόβλημα με φωτογραφίες  EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 11:49 pm

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα όταν πάω να βγάλω φώτο μέσα στο μετιν με prtsn το πατάω και ξαφνικά μου βγάζει κάτι ερωτηματικά και με βγάζει από το παιχνίδι ξέρετε τι φταίει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με φωτογραφίες  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με φωτογραφίες    Πρόβλημα με φωτογραφίες  EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 1:23 pm

Error είναι αν έχεις lag πιστεύω γι'αυτό γίνεται αυτό επειδή συνήθως όταν βγάζουμε photo ξέρεις κάνει ένα μάυρισμα για κλάσματα δεφτερολέπτου και σπάνια κλείνει το game και βγάζει εροτιματικά νομίζω φτέει το ότι κάνει εκείνο το μαύρο όταν βγάζουμε δεν μου έχει τύχη είπα την γνώμη μου λύση δεν ξέρω ακόμα :/.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με φωτογραφίες  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με φωτογραφίες    Πρόβλημα με φωτογραφίες  EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 1:29 pm

DesolationGR έγραψε:
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα όταν πάω να βγάλω φώτο μέσα στο μετιν με prtsn το πατάω και ξαφνικά μου βγάζει κάτι ερωτηματικά και με βγάζει από το παιχνίδι ξέρετε τι φταίει;
Υπάρχουν διάφορες περιπτώσεις. Αρχικά κάνε το patch γιατί μπορεί να υπήρξε κάποιο σφάλμα κατά την ενημέρωση. Αν δεν δουλέψει δοκίμασε να κλίσεις κάποια προγράμματα τα οποί είτε κατεβάζουν τα FPS σου ή "ενοχλούν" την λειτουργία του metin2. Αν ακόμα συνεχιστεί να υπάρχει το πρόβλημα απλά τρέξε το παιχνίδι ώς διαχειριστής. Σε περίπτωση που δεν σε βοηθήσει τίποτα από τα παραπάνω, θα κάνεις ένα ticket ώστε να βγάλεις μια άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
DesolationGR

DesolationGR


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με φωτογραφίες  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με φωτογραφίες    Πρόβλημα με φωτογραφίες  EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 9:24 pm

οκά ευχαριστώ μπορεί να :lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με φωτογραφίες  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με φωτογραφίες    Πρόβλημα με φωτογραφίες  EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 4:39 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με φωτογραφίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» φωτογραφιες
» φωτογραφίες
» προβλημα...
» Πρόβλημα με την ώρα
» Τι γίνεται με τις φωτογραφίες?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: