Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Omega196




Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012

ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 6:10 am

Είμαι απο Κύπρο και πήγα ταξίδι Ελλάδα για να δω τον αδερφό μου, αυτες τις μέρες έμενα σε ξενοδοχείο έτσι για 2 μέρες δεν είχα internet. Γυρίζω σήμερα πίσω Κύπρο μπάινω acount και ωλεπς παίχτι αδειο με άλλο χρωμα μαλλιλών ικανότιτες μηδενισμενες και τα κοθτια μου στην αποηθήκη εξαφανισμενα μαζι με πετρες και λοτους, οπως και τα donates μου!! Δεν εχς πεί ποτέ σε κανένα τον κωδικό μου, ουτε που εχει μπει στο acount κανεις φιλος μου ποτέ ξανά, αν καποιος με είδε μεσα αυτες τις 2 μερεσ ας μου πει αν ξερει τίποτα και βοήθεια απο υπεύθυνους παρακαλω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 6:14 am

Αν ''όντως'' δεν έχεις δώσει σε κανένα τον λογαριασμό σου , τότε θα μπήκες σε καμιά ιστοσελίδα που διαφήμιζε δωρεάν αντικείμενα. Επίσης είχες πάει σε κανένα net ή φίλο σου και καταλάθος αποθήκευσες τα στοιχεία σύνδεσης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Omega196




Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012

ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 6:17 am

Οχι δεν μπήκα σε καμια σελιδα απο αυτες για δωρεαν yang και donates προσέχω πολλύ απο αυτές απο τότε που το έπαθε ένας φίλος μου, και όχι δεν μπάινω απο άλλα computer εκτός απο το δικό μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 6:48 am

Στο forum δεν θα καταφέρεις κάτι,αν έχεις δώσει τα στοιχεία του λογαριασμού σου έστω και σε φίλους.....προσπάθησε να στείλεις ticket.

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΕΙΨΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» βοηθεια..
» βοήθεια
» βοήθεια στο εχπ !
» ΒΟΗΘΕΙΑ!
» βΟΗΘΕΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: