Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Spam σε φραγμό

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WolfHeart

WolfHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 4:20 am

Σήμερα είχα πάει στο κίτρινο και έβλεπα τα shopakia μήπως αγωράσο κάτι υπήρχε ένας παίχτης που πούλαγε 200αδες φεγγαρόκουτα του λέω θες 11λωτούς για 200φεγγαρόκουτα και αρχίζει να γελάει δεν του απάντησα και μου κάνει πμ και μου λέει έκανες μοκο nooba και πάω να του απαντήσω και πατάει φραγμό και έκανα σπαμ για 3δευτερόλεπτα για να μου βγάλει το φραγμό για να του απαντήσω και μου γράφει ωραία πάμε για τικετ τώρα γατάκι.. επειδή έκανα σπαμ θεωρείτε ban?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 5:01 am

WolfHeart έγραψε:
Σήμερα είχα πάει στο κίτρινο και έβλεπα τα shopakia μήπως αγωράσο κάτι υπήρχε ένας παίχτης που πούλαγε 200αδες φεγγαρόκουτα του λέω θες 11λωτούς για 200φεγγαρόκουτα και αρχίζει να γελάει δεν του απάντησα και μου κάνει πμ και μου λέει έκανες μοκο nooba και πάω να του απαντήσω και πατάει φραγμό και έκανα σπαμ για 3δευτερόλεπτα για να μου βγάλει το φραγμό για να του απαντήσω και μου γράφει ωραία πάμε για τικετ τώρα γατάκι.. επειδή έκανα σπαμ θεωρείτε ban?
Όχι, εφόσον μάλιστα σε είχε και φραγμό δεν υπάρχει κανένας λόγος ούτε για προειδοποίηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 5:29 am

Άλλαξε ο τίτλος από ''......'' σε ''Spam σε φραγμό''
Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 5:34 am

Η παρενόχληση κάποιου χρήστη θεωρείται spam με όποιον τρόπο και αν γίνεται αυτό. 3 δευτερόλεπτα πάντως είναι λίγο για να τιμωρηθείς, αλλά αν το έκανες περισσότερο χρόνο τότε θα ήταν αλλιώς.

Φραγμός σημαίνει 'δεν θέλω να σου μιλήσω'. Αν εσύ τον ενοχλείς πάραυτα, τότε έχει δικαίωμα εκείνος να παραπονεθεί και με το δίκιο του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
WolfHeart

WolfHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 5:37 am

Ναί αλλά διάβασε λίγο παραπάνω μου λέει επειδή δεν του απάντησα που γέλαγε έκανες μόκο γατάκι και πάω να του απαντήσω και με κάνει φραγμό και μετα του έκανα σπαμ για 3sec και μου λέει πάμε για ticket τώρα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

Spam σε φραγμό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam σε φραγμό   Spam σε φραγμό EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 5:44 am

Μπορείς να στείλεις Photo με την συγκεκριμένη συζήτηση στα ticket και το θέμα θα ερευνηθεί καλύτερα.
Γενικά με τέτοιου είδους άτομα δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε ούτε καν να μπούμε στον κόπο να του απαντήσουμε, με την μια που σε έκανε φραγμό κάνε τον και εσύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Spam σε φραγμό
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Spam kai ban
» Ban Apo spam xaraktira
» spam onoma
» KILL SPAM
» spam Killers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: