Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ

Πήγαινε κάτω 
+2
Παράξενη Κοπέλα
ANTEGEIA1
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 8:40 am

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ποιος ο λογος να κλειδωνοντε θεματα που υπαρχουν ερωτηματα αναπαντητα και που δεν εχουν λαβει ακομα Παιχτες απαντησεις που πρεπει .....και οκ μην με πατε να στελνω και τικετ αφορουν ολους μας που απανταμε μεσα εδω
και σε οτι ειναι εντελως ακυρο παραμενουν ακλειδωτα και παραμενουν πανω δεξια ενω θα επρεπε να ειναι στα αχρηστα και κατι ακομα μην κλειδωθει το θεμα μου αν δεν το ζητησω περιμενω μια σοβαρη απαντηση




Υ.Γ δεν δεχομε να μου βαλετε τον κανονα που ολοι ξερουμε ,ειμαστε μεγαλα παιδια και ξερουμε ποια θεματα προκαλουν ενταση και παει αλλου και ποια θεματα μπορουν να λυθουν με μια ομαλη κουβεντα



ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 8:55 am

Στο θέμα μας :P θέλω να τονίσω επίσης στο συγκεκριμένο θέμα για να μιλάω για μείωση drop δεν το έχω βγάλει από το μυαλουδάκι μου, το έχω δει στην πράξη. Άλλωστε δεν είμαι η μόνη που μιλάω για αυτό , υπάρχουν και άλλα άτομα ΤΥΧΑΊΟ???? - δεν νομίζω- .


* Ευχαριστώ πολύ και παρεμπιπτόντως λίγη ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανένα. Επίσης δεν δέχομαι να με βγάζουν και τρελή δεν με ενδιαφέρει τι γίνεται με το drop γενικά αλλά αν φτιάχνονται θέματα που μπορώ να απαντήσω θα το κάνω.Επίσης μια απάντηση δεν είναι απαραίτητα δήλωση , για να σχολιάζεται αμέσως από κάποιος με τόνο λες και είναι έτοιμος να με σπάσει στο ξύλο. Συγγνώμη κι όλας γνώμη δεν μπορούμε να εκφράσουμε? ή να κάνουμε μια υπόθεση σχετικά με ένα θέμα? :fail: ( μιλάω σε γενικές γραμμές πάντα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EisteEleos




Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 9:45 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ποιος ο λογος να κλειδωνοντε θεματα που υπαρχουν ερωτηματα αναπαντητα και που δεν εχουν λαβει ακομα Παιχτες απαντησεις που πρεπει .....και οκ μην με πατε να στελνω και τικετ αφορουν ολους μας που απανταμε μεσα εδω
και σε οτι ειναι εντελως ακυρο παραμενουν ακλειδωτα και παραμενουν πανω δεξια ενω θα επρεπε να ειναι στα αχρηστα και κατι ακομα μην κλειδωθει το θεμα μου αν δεν το ζητησω περιμενω μια σοβαρη απαντηση




Υ.Γ δεν δεχομε να μου βαλετε τον κανονα που ολοι ξερουμε ,ειμαστε μεγαλα παιδια και ξερουμε ποια θεματα προκαλουν ενταση και παει αλλου και ποια θεματα μπορουν να λυθουν με μια ομαλη κουβεντα



ευχαριστω

Το άλλο το μαγκάκι ο Pshyho τα κάνει όλα γτ νομίζει ότι ξέρει τα πάντα και είναι πιο έξυπνος από εμάς και ότι θέλει κάνει μην του ''........'' τπτ....Άντε σοβαρευτείτε λίγο MOD είστε όχι ο Πόντιος Πιλάτος.... Η δουλειαά σου είναι να κάνεις αυτό που ζητάμε ΕΜΕΙΣ όχι εσύ...ΕΜΕΙΣ αποφασίζουμε πότε ένα θα κλειδώνει....Το μόνο που μπορείς να κλειδώσεις χωρίς να στο ζητήσουμε(και έτσι πρέπει) είναι το στόμα σου...Άντε μπράβο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 9:54 am

Δεν θελω να παρερμηνευτει το θεμα που ανοιξα υπαρχει κανονας που λεει οτι

Παράθεση :
2.4 Η ομάδα του Φόρουμ έχει το δικαίωμα να λογοκρίνει, να κλειδώνει και να μετακινεί θέματα. Αυτό θα εμφανίζεται στο σχετικό θέμα. Ποστ σε ολόκληρο το φόρουμ που χαλάνε το layout της σελίδας θα τροποποιούνται χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση και ενδέχεται να λάβουν προειδοποίηση.


που σημαινει εχει το δικαιωμα να κλειδωσει EisteEleos οταν ομως κριθει σωστα οτι ξεφευγει η κουβεντα

αλλα οχι σε θεματα που ειναι η δευτερη φορα που το κανουν σε Μενα να περιμενω μια απαντηση απο τον ιδιο τον Αδμιν και να πω και αυτη την φορα δωσε τοπο στην οργη....αν αφηνουμε αλυτες απορειες τοτε κακος υπαρχει το forum βρε παιδια αφηστε το παιχνιδι μεσα να κανει ο καθενας οτι θελει στην τελικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 9:57 am

EisteEleos θα σε παρακαλούσα να μιλάς πιο κόσμια,ο Psycho την δουλειά του κάνει,αν θεωρεί ένα θέμα ότι παρεκτρέπεται ή έχει απαντηθεί βέβαια θα το κλειδώσει,αν θέλει κάτι να προσθέσει ο θεμαοθέτης μπορεί να απευθυνθεί σε εμάς ώστε να το ξεκλειδώσουμε,δεν χρειάζεται να ανοίγετε θέμα,θα μπορούσατε να στείλετε pm ώστε να λυθεί το πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 10:04 am

[MOD]Tsunami έγραψε:
αν θεωρεί ένα θέμα ότι παρεκτρέπεται ή έχει απαντηθεί βέβαια θα το κλειδώσει,αν θέλει κάτι να προσθέσει ο θεμαοθέτης μπορεί να απευθυνθεί σε εμάς ώστε να το ξεκλειδώσουμε,δεν χρειάζεται να ανοίγετε θέμα,θα μπορούσατε να στείλετε pm ώστε να λυθεί το πρόβλημα. [/color]

Και σου απανταω πανω εδω [MOD]Tsunami οτι το θεμα ουτε απαντηθηκε απο την στιγμη που ενας χρηστης περιμενει απαντηση αλλιως δεν θα την αναρτουσε καν και το θεμα δεν παρεκτραπηκε μια απαντηση περιμεναμε διοτι ναι μεν κατι απαντησε ο Αδμιν αλλα δεν μας καλυψε διοτι βγαινουμε με τα δεδομενα εμεις οι τρελοι και κατα τριτον δεν ειναι ειμασταν οι θεματοδοτες εμεις ουτε προλαβε ο θεματοδοτης να μιλησει και να πει αποψη και ξανα λεω αλλη μια φορα εχει γινει σε σημαντικο για μενα θεμα και απαντηση δεν δοθηκε παρα κλειδωθηκε αρον αρον


*ξερεις οτι σας σεβομε εδω μεσα MOD αλλα σε καποια πραγματα ειμαι και απολυτη οταν με ενοχλει κατι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 10:31 am

Περιπτώσεις που μπορεί να κλειδωθεί ένα θέμα:
1) Το ζήτησε ο θεματοθέτης
2) Απαντήθηκε
3) Σε αδράνεια (στις αγοραπωλησίες 10 μέρες στο υπόλοιπο φόρουμ 7 μέρες,εξαίρεση η ιδέες)
4) Έχει ξεφύγει από το θέμα,και έχει οδηγηθεί σε διαμάχη.

Περιπτώσεις που μπορεί να ανοίξει ένα κλειδωμένο θέμα:
1) Νέες πληροφορίες που πρέπει να αναφερθούν
2) Παρερμηνεία/διόρθωση οδηγού
3) Το ζήτησε ο θεματοθέτης (ενδέχεται να αρνηθεί η αίτηση του,στην περίπτωση αυτή συνεχίζει την ιεραρχία στο δικό μας φόρουμ απευθείας στον admin)

Όλα αυτά πληροφοριακά επειδή πιθανόν να μην το γνωρίζετε.

ANTEGEIA1,
Το θέμα καλά έκανες και το άνοιξες για να μαθευτεί πότε κλειδώνει/ανοίγει ένα θέμα για τους νέους όμως επέτρεψε μου να πω πως δεν ήταν αυτός ο σκοπός του.Σε ενόχλησε ένα θέμα που κλειδώθηκε πριν προλάβεις να απαντήσεις.

Παράξενη Κοπέλα,
Αυτό που λες δεν έχει καμία σχέση σε αυτό το θέμα,η ANTEGEIA1 ρώτησε πότε κλειδώνει ένα θέμα και γιατί.Παρόλ'αυτά θα σου απαντήσω για να μην μείνεις με την απορία :P
Όταν λέει ο διαχειριστής του παιχνιδιού ο οποίος και ρυθμίζει το % του drop πως δεν έχει γίνει καμία απολύτως μείωση πια είναι η απορία?Δεν τον πιστεύεται? Πιστέψτε με δεν είναι τέτοιος άνθρωπος και προπαντός δεν έχει και λόγο να πει ψέμματα...
Επίσης δεν νομίζω να είμαι αγενής προς κανέναν σας,σας γράφω με ηρεμία και με καθόλου κακία, στεναχωριέμαι που διαβάζω κάτι τέτοιο.Έχω καταλάβει πως μερικοί είστε ευαίσθητοι αλλά πρέπει να καταλάβετε πως δεν γράφω με κακία Τ Ι Π Ο Τ Α είμαι εδώ για να βοηθάω και τέλος.Και φυσικά μπορείτε να σχολιάσετε και να εκφραστείτε ελεύθερα.Δεν σας το έχει απαγορεύσει αυτό ποτέ κανένας και ούτε πρόκειται.

EisteEleos,θα σου πληρώνω τα δίδακτρα για 1 χρόνο στο σχολείο για να αριστεύσεις ,και είναι Psycho όχι Pshyho.

Σπαταλάω πολλές ώρες τις μέρας μου για να βοηθάω τα μέλη και δε νομίζω να έχω δώσει κάποιο δικαίωμα.Δε περιμένω μπράβο,ούτε τα συχαρίκια,ούτε αναγνώριση.Περιμένω τον στοιχειώδη σεβασμό εκ μέρου σας όπως κάνω κι εγώ.Και αυτό είναι απαίτηση όχι χάρη εκ μέρους μου.

Πιστεύω πως αυτό είναι μια ''σοβαρή'' απάντηση όπως και αυτή που ζητάς και να λύθηκε η απορία σου σχετικά με το ΠΟΤΕ και το ΓΙΑΤΙ κλειδώνει ένα θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 10:53 am

[MOD]Psycho ,

Λίγο ευαίσθητη όχι πολύ Rolling Eyes :awesome:
Παρόλο αυτά , δεν πρόκειται να επιμείνω σε κάτι αλλά ούτε να σχολιάζω περί του θέματος. Παρόλο αυτά έχω την δική μου άποψη :P .... λαλαλαλαλ.... αυτά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 11:18 am

Σύμφωνο με την ANTEGEIA1 επειδή δεν έχει απαντηθεί πλήρες με εκείνο που έχει πει,δεν γίνετε την πρώτη ημερα που είμαι χαμηλό lvl να κάνω τεράστιο drop και την δεύτερη μέρα που είμαι μεγαλύτερο να έχω μικρότερο drop!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 11:45 am

Άλλο λέει η ANTGEIA1 και άλλο εσύ.Να γράφετε επί του θέματος σας παρακαλώ.
Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 11:59 am

ANTEGEIA1 έγραψε:
Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ποιος ο λογος να κλειδωνοντε θεματα που υπαρχουν ερωτηματα αναπαντητα και που δεν εχουν λαβει ακομα Παιχτες απαντησεις που πρεπει .....και οκ μην με πατε να στελνω και τικετ αφορουν ολους μας που απανταμε μεσα εδω
και σε οτι ειναι εντελως ακυρο παραμενουν ακλειδωτα και παραμενουν πανω δεξια ενω θα επρεπε να ειναι στα αχρηστα

ANTEGEIA1 έγραψε:

[color=cyan] το θεμα ουτε απαντηθηκε απο την στιγμη που ενας χρηστης περιμενει απαντηση αλλιως δεν θα την αναρτουσε καν και το θεμα δεν παρεκτραπηκε μια απαντηση περιμεναμε διοτι ναι μεν κατι απαντησε ο Αδμιν αλλα δεν μας καλυψε διοτι βγαινουμε με τα δεδομενα εμεις οι τρελοι και κατα τριτον δεν ειναι ειμασταν οι θεματοδοτες εμεις ουτε προλαβε ο θεματοδοτης να μιλησει και να πει αποψη και ξανα λεω αλλη μια φορα εχει γινει σε σημαντικο για μενα θεμα και απαντηση δεν δοθηκε παρα κλειδωθηκε αρον αρον

Εγώ σε αυτά σύμφωνο ! Δεν είχα ζητήσει πριν να το κλείσετε επειδή δεν απαντήθηκε καθώς πρέπει τι να καταλάβω εγώ όταν μου λέει για τις κάπες στην ascaria και κάστρο του βουνού ? Είμαι τόσες ώρες εκεί και τίποτα και διαβολική να μου πέταγε την πρώτη μέρα σαν τρελα και τώρα τίποτα.Έχει πει ότι αν είσαι πιο μεγάλο lvl πέυτουν πιο εύκολα στα 105 μπορώ να πω ήταν πολύ εύκολα με την buffer και την δεύτερη μέρα με τον πολεμιστή τίποτα! και είναι 188 που σαφώς και θα έπεφτε πιο εύκολα αλλα τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 12:18 pm

Είχες πει πως δεν θα είσαι από τα άτομα που γκρίνιαζαν σε περίπτωση που κατέβαινε το drop και όμως αποδεκνίεται το αντίθετο.Που να κατέβαινε κιόλας :P .Όπως και να χει το θέμα που τέθηκε στο αρχικό ποστ του θεματοθέτη απαντήθηκε,λεπτομερώς.Εκτός αυτού να υπενθυμίσω πως όταν κλειδώνετε ένα θέμα δεν ανοίγουμε άλλο απαιτώντας να ανοίξει ή να μην κλειδώσει το νέο.Υπάρχει μια διαδικασία την οποία σας παρέθεσα λίγο πιο πάνω.

Συνεχίζεις να είσαι εκτός θέματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 12:55 pm

Μπορει να :lock: ευχαριστω για την απαντηση [MOD]Psycho σχετικα με το κλειδωμα ενος θεματος το ποτε γινετε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ   ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ EmptyΠεμ Ιουλ 26, 2012 12:56 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ακατάλληλα θέματα
» Ο δικός σας Firefox, με το δικό σας στυλ! «Ντύστε» τον με εύχρηστα θέματα.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: