Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
onlyreventon

onlyreventon


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2012

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:09 am

κατέβασα το μέτιν από το WebInstaller και ολα ήταν μια χαρα μεχρι χ8ες!! απο ενα σημείο και μετά μου έβγαλε σφαλμα κατα την σύνδεση!! εκανα εκκινση patch και παλι τιποτα! το κσανακατέβασα απο τον ιδιο παροχεα και το εβαλα στο σκλιρο δισκο οπος λενε ι οδιγιεσ εκανα εκινισι κε παλι σφαλμα τι γινετε???? Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WithoutMe

WithoutMe


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Drama,Greece
Φύλλο : Άντρας

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:19 am

εγω το κατεβασα με Μτορρεντ και παο να κανω κλικ το γαμε να και δεν ανιγει για να κανω εκκινιση καπιος που ξερει ας βοηθισει! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:27 am

Λοιπον ειχα και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα και εχς και εγω Norton.
Κοιτα προσεχτηκα τι θα κανεις:

Θα πεταξεις απο τον υπολογιστη σου ολον τον φακελο του μετιν.Μετα θα πας και θα το ξανακατεβασεις.Μολις το κατεβασεις θα κλεισεις το Νορτον Γκοστ τελειος.

Πως το κλεινεις:

Κανεις δεξι κλικ πανω στο ικονιδιο που σου βγαζει το Νορτον κατω δεξια και πατας την επιλογη που λεει Temporely Disable Protection οταν το πατησεις θα σ πει για ποσο χρονο να το απενεργοπεισει εσυ βαλε μεχρι την επομενη εκκινηση και το ενεργοπειεις μετα μονος σου.
Τροπος εγκαταστασης:
Αφου το κανεις αυτο πηγαινε εκει που εχεις κατεβασει το reventon(το καινουργιο οτι παλιο εχεις απο τον σερβερ σβηστω τελειος απο τον υπολογιστη)και καντω εχταρκτ κανονικα και αστο να το κανει ινσταλ(το αντιικο μην το ανοιξεις καθολου αστο απενεργοποιημενο).Αφου στο κανει ινσταλ ανοιξε το φακελο του Reventon και τρεξε το πατσ.ΠΡΟΣΕΧΕ μην το ενεργοποιησεις ακομα το αντιικο ασε να τελιωσει το πατσ καντο αλλη μια φορα και πατα να παιξεις.Κλεισε μετα το παιχνιδι εφοσον παιζει κανονικα.



Υ.Γ:Μετα για να ενεργοποιησεις το Νορτον κανεις τοιδιο τροπο που σου ειπα και για να το απενεργοποιησεις. Very Happy Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Αν εχεις αλλο αντιικο πες μου να σε βοηθησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onlyreventon

onlyreventon


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2012

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:36 am

φιλε μου εχο νορτον οντος και το εχο κανει και unistall ^_^ επεζα μια χαρα μεχρι χ8ες!! μπικε ο αδερφος μου με το account του κε εβγαλε σφαλα! μετα κανενα account δεν μπενει!! εφυγα τα firewall ολα ολα!! το κσανακατεβασα τπτ! τρα πες μου απο ποθ να το κατεβασο κσανα κε που να το βαλο!! ευχαριστω για τον χρονο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:38 am

Κατεβασε το με το Web installer και βαλτω στον C στον δισκο σου...
(Edit:Πατα thnx αμα ειναι :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WithoutMe

WithoutMe


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Drama,Greece
Φύλλο : Άντρας

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:39 am

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΑΤΑΩ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΙΓΕΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΩ ΓΤ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onlyreventon

onlyreventon


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2012

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 1:56 am

το εβαλα απο την αρχη στον σκληρο δισκο πιραζη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onlyreventon

onlyreventon


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2012

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 3:17 am

ρε το κατεβασα κε παλι σφαλμα κατα την συνδεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WithoutMe

WithoutMe


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Drama,Greece
Φύλλο : Άντρας

Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!   Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !! EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 3:19 am

κανε εκκινιση πατσ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λιγη βοήθεια!!! 2 λεπτά είναι !!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» λιγη βοηθεια
» λιγη βοηθεια παρακαλω :)
» πωσ μπορω να βρω λιγη φημη
» λίγη βοήθεια επειδή με έχουν μπερδέυση
» Βοηθεια ειναι αναγκη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: