Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΞΙΖΕΙ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

ΑΞΙΖΕΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΞΙΖΕΙ   ΑΞΙΖΕΙ EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 12:06 pm

Προσφατα βρηκα αυτην την ιστιοεσελιδα και σκεφτηκα να την μιραστω μαζι σας.
Εχει απιστευτα θεματα http://www.zoosos.gr/

Εψαξα λιγο και βρηκα 2 θεματακια αλλα καλο ειναι να τα δειτε ολα:
Πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες κινισεις που εχουν γινει εδω και καιρο:http://www.zoosos.gr/article/2218/o-protos-trophosullektes-gia-ta-adespota-ste-mutilene

http://www.zoosos.gr/article/2156/epitelous-potistres-gia-t-adespota-xana-sten-athena

Εχει και αλλα πολυ ακρεα θεματα που αηιζει να δειτε.Ειναι απιστευτο το ποσο βανδαλος και ηλιθιος μπορει να γινει ο ανθρωπος.Διαβαστε και θα παθεται πλακα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΞΙΖΕΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΞΙΖΕΙ   ΑΞΙΖΕΙ EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 12:08 pm

Μεταφέρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΞΙΖΕΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΞΙΖΕΙ   ΑΞΙΖΕΙ EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 12:05 pm

Λυπάμαι αλλά από τις πρώτες κι όλας εικόνες που αντίκρισα δεν βρήκα την δύναμη να συνεχίσω και να δω άλλες.
Με στεναχωρούν πολύ να βλέπω τέτοια θεάματα είδη έχω δει και έχω ακούσει πολλά τερατώδης πράγματα. Παρόλο αυτά όμως κάνω έρευνες πάνω σε τέτοια θέματα μου αρέσει παράλληλα και να δίνω λύσεις. Δηλαδή δεν θα διαβάσω ένα άρθρο ή μια ιστοσελίδα και θα πω ααα τα καημένα πως περνάνε έτσι τα κακόμοιρα -και τι με αυτό? είμαι φιλόζωη?- πιστεύω για να λέγεται κάποιος φιλόζωος πρέπει να βοηθάει και στην πραγματικότητα όχι να είναι μόνο λόγια.
Και οι άνθρωποι υποφέρουν και είναι κρίμα , αλλά δεν θα βοηθήσει πουθενά το να λέμε μόνο ότι είναι κρίμα ή και να τους λυπούμαστε. Πρέπει με κάποιο τρόπο να συμβάλουμε και δώσουμε ένα χεράκι σε αυτούς που τους χρειάζεται.
Έτσι και με τα ζώα προτιμώ να τα βοηθάω στην πραγματική ζωή και να χαίρομαι με αυτό που κάνω και να βλέπω και τα αποτελέσματα παρά να βλέπω μόνο εικόνες και να στεναχωριέμαι.
Για άλλη μια φορά Narma θα σε ευχαριστήσω εγώ προσωπικά για τις πηγές που βάζεις εδώ μέσα, πραγματικά ανακάλυψα πολλά πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

ΑΞΙΖΕΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΞΙΖΕΙ   ΑΞΙΖΕΙ EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 12:38 pm

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Λυπάμαι αλλά από τις πρώτες κι όλας εικόνες που αντίκρισα δεν βρήκα την δύναμη να συνεχίσω και να δω άλλες.
Με στεναχωρούν πολύ να βλέπω τέτοια θεάματα είδη έχω δει και έχω ακούσει πολλά τερατώδης πράγματα. Παρόλο αυτά όμως κάνω έρευνες πάνω σε τέτοια θέματα μου αρέσει παράλληλα και να δίνω λύσεις. Δηλαδή δεν θα διαβάσω ένα άρθρο ή μια ιστοσελίδα και θα πω ααα τα καημένα πως περνάνε έτσι τα κακόμοιρα -και τι με αυτό? είμαι φιλόζωη?- πιστεύω για να λέγεται κάποιος φιλόζωος πρέπει να βοηθάει και στην πραγματικότητα όχι να είναι μόνο λόγια.
Και οι άνθρωποι υποφέρουν και είναι κρίμα , αλλά δεν θα βοηθήσει πουθενά το να λέμε μόνο ότι είναι κρίμα ή και να τους λυπούμαστε. Πρέπει με κάποιο τρόπο να συμβάλουμε και δώσουμε ένα χεράκι σε αυτούς που τους χρειάζεται.
Έτσι και με τα ζώα προτιμώ να τα βοηθάω στην πραγματική ζωή και να χαίρομαι με αυτό που κάνω και να βλέπω και τα αποτελέσματα παρά να βλέπω μόνο εικόνες και να στεναχωριέμαι.
Για άλλη μια φορά Narma θα σε ευχαριστήσω εγώ προσωπικά για τις πηγές που βάζεις εδώ μέσα, πραγματικά ανακάλυψα πολλά πράγματα.

Χερομαι και εγω που συμφωνουμε σε πολλα πραματα.Συμφωνω απολυτα σε αυτα που λες και θα ηθλεα μια φορα να μιλισουμε και απο σκυπε.
Ειμαι διακοπες και σημερα ειδα κατι απιστευτο.Πηγαινα με κατι φιλους μου να κανουμε μπανιο με τα ποδηλατα και στο δρομο επειδη ειμαστε στην κρητη περνανε διαφορα ζωακια τον δρομο.Κατακερους εχουμε γινει θεατες σκοτωμενων αλεπουδων,σκατζοχιρων λαγων και αλλων λογο αμελειας οδηγων.
Σημερα ειδαμε λοιπον οπως πηγαιναμε μια μαμα αλεπου με 2 μικρα που προσπαθουσε να τα περασει απεναντι.Κατα την δειαρκει παρακολουθουσαμε.Ερχεται λοιπων εναν παλιομ*****ς με μια κουρσαρα ανεμελος και αν δεν τον στματαγαμε εμεις θα ειχαν γινει κιμα.Δηλαδη ελεος κοιτα ρε δεν εισαι μονος σου ρε στον δρομο.με τους δρομους εχουμε επιρεασει το φυσικο περιβαλλον.

Τελος παντων οταν καλεσαμε την τοπικη αστυνομια να μας βοηθησει στο τι να κανουμε στο θεμα μονο που δεν μας εβρισε.Περιμμενω αποψεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΞΙΖΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τι αξιζει?
» Αξιζει τελικα ?
» Αξίζει να το δείτε!!
» Πάρτε και λίγο από εδώ ακούστε τα όλα αξίζει!!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: