Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP

Πήγαινε κάτω 
+9
tazakos
ImeSura
DrDropEr3145[GTF]
mpafiaris13
Unica
Energia
Shogun
petros
ANTEGEIA1
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:34 am

Καλησπέρα πριν λίγο κάναμε με ANTWOD pvp στο χάρτη 1 και ενώ ξεκινήσαμε απο το 0 είμαστε και οι δυο -3

Εγω όταν έχανα μου αφερούσε δύο πόντους ενώ όταν νικούσα μου πρόσθετε έναν πόντο
κανονικά θα έπρεπε να ειμαι +3 εγω και -3 ο ANTWOD παρακαλώ να ελενχθεί..ευχαριστώ!!!!








Υ.Γ Κύριε Alyx σας παρακαλώ εναν Μεταβιβαστή γύρισα όλο τον χάρτη και εγκλωβίστηκα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:47 am

δεν μπορω να παω pvp map αλλα μπορει να εχεις δικιο ας ελπισουμε πως γινεται να διωρθοθει αν ειναι bug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 12:04 pm

ANTEGEIA1 δεν εχεισ δαχτυλιδι του Levi? Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 12:29 pm

Shogun έγραψε:
ANTEGEIA1 δεν εχεισ δαχτυλιδι του Levi? Suspect

Δεν δουλεύει μέσα εκει και δεν ξέρω γιατι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shogun

Shogun


Αριθμός μηνυμάτων : 349
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Καλαματα
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 12:33 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Shogun έγραψε:
ANTEGEIA1 δεν εχεισ δαχτυλιδι του Levi? Suspect

Δεν δουλεύει μέσα εκει και δεν ξέρω γιατι Smile
oποτε υπαρχει και αλλο προβλημα σε εκεινη την περιοχη :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 1:52 pm

Το δαχτυλιδι Levi δεν δουλευει αλλα μπορεις να φυγεις απο εκει με τον μεταβιβαστη που ειναι στο κεντρο του χαρτη...Εγω δεν καταλαβα κατι αλλο....Ειχαμε ηδη καποιες νικες , για ποιο λογο σβηστηκαν και πηγαμε ξανα μηδεν????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Unica

Unica


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 1:57 pm

Απο ποτε τα NPC κανουν πβπ ?????????? :asxeto:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpafiaris13




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
Ηλικία : 29
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:35 pm

ΣΙΜΦΩΝΩ ΜΕ ΕΝΕΡΓΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΜΕΝΑ???ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΣΟΣ ΚΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrDropEr3145[GTF]

DrDropEr3145[GTF]


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : போரா போரா தீவு
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:26 pm

Λοιπόν επειδή δεν έχετε καταλάβει ΤΙΠΟΤΑ..Θα σας εξηγήσω εγώ... λοιπόν για το BUG συμφωνώ.Αλλα αυτό που λέει ο μπαφιαρις και με αυτό το comment του θα έχουμε διαταραχές θα ήθελα να σας πω κάτι...ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ ότι άλλο βγει για κατάταξη θα μπορούν να το χρησιμοποιήσουνε πως?
1)Λεπτά: αφήνανε τον παίχτη ανοιχτό και εκείνοι κάνανε τις δουλειές τους.
2) Tώρα με τα PvP μπορούν να συνένωνε και να κανονίζουν στημένα PvP για να ανέβει ένας φίλος του.. η ακόμα και να δώσουν Items ΕΠΙΤΗΔΕΣ για να τους αφήσουν να νικήσουν
και ότι άλλο προστεθεί θα βρεθεί κάτι για να το παραβιάσει ΕΓΩ ΛΕΩ να αφαιρεθεί η κατάταξη να μην υπάρχουν TOP PLAYERS διότι κάνεις δεν είναι τοπ...εγώ δεν παίζω πια Metin έτσι μπαίνω 5-6 φορές τον μήνα να βλέπω τι αλλάζει... λοιπόν μια ιδέα είπα κρίνετε οπός νομίζετε καλή συνεχεία

ΥΓ:Και για να καταλάβετε ότι ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΤΟΠ όλο και καπιος θα έχει ρίξει καπιον από τους 10 στην κατάταξη εγώ έχω ρίξει παραπολους από τους τοπ 10. τότε γιατί να μιν πάω και εγώ πρώτος να τελειώνουμε? αυτό δεν είναι δίκαιο γιαυτό πρωτινά την παραπάνω ιδέα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ImeSura

ImeSura


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Κάνε pm για να μάθεις :D.
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:43 am

ΑnonimoS έγραψε:
Απο ποτε τα NPC κανουν πβπ ?????????? :asxeto:
Φίλε προσπαθείς να προκαλέσεις διαταραχές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 11:45 am

Δεν σχολιάζω τπτ απο τα παραπάνω γιατι για μένα ειναι άκυρα οτι γράψατε μέσα στο θέμα μου που έχει να κάνει με άλλο!!!

Περιμένω αν ειναι δυνατόν μια απάντηση απο τον αρμόδιο που πρέπει ...ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:22 pm

πως παμε στον χαρτη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:28 pm

Σε αυτούς τους χάρτες έχουν πρόσβαση όλοι οι χαρακτήρες που βρίσκονται στο επίπεδο 240 ή περισσότερο και έχουν ολοκληρώσει τις αποστολές συλλογής αντικειμένων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:30 pm

ολες τις αποστολες αντικειμενων......... ποια ατομα ειναι αυτα που εχουν κανει ολες τις αποστολες αντικειμενων,και απο που πανε στον χαρτη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:33 pm

tazakos δες την ανακοίνωση και μην γράφεις σε θέματα άλλων,είναι εκτός θέματος.Μπορείς να ανοίξεις ένα δικό σου θέμα άμα δε κατάλαβες κάτι.
https://reventon-forum.forumgreek.com/t4181-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos




Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:42 pm

οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ℛenato

ℛenato


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : ^^
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 2:05 pm

εγώ πάντως νομίζω δεν γίνεται να πατήσεις Levi... για να μην προσπαθήσει ο αντίπαλος να "φύγει" από το pvp... :wtf2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeMoNeD

DeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 109
Τόπος : Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:45 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Καλησπέρα πριν λίγο κάναμε με ANTWOD pvp στο χάρτη 1 και ενώ ξεκινήσαμε απο το 0 είμαστε και οι δυο -3

Εγω όταν έχανα μου αφερούσε δύο πόντους ενώ όταν νικούσα μου πρόσθετε έναν πόντο
κανονικά θα έπρεπε να ειμαι +3 εγω και -3 ο ANTWOD παρακαλώ να ελενχθεί..ευχαριστώ!!!!








Υ.Γ Κύριε Alyx σας παρακαλώ εναν Μεταβιβαστή γύρισα όλο τον χάρτη και εγκλωβίστηκα Sad
Θα σου πω εγώ τι έγινε! Smile
Για κάθε 9 δευτερόλεπτα που είσαι κάτω χάνεις και από 1 πόντο -.-
Εγώ πήγα στο -4 -.-
Πρέπει να γίνει με κάποιο τρόπο πιο σωστό :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-metin2.gr
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 5:46 am

Πέφτοντας αφαιρείται 1 ήττα και συνεχίζει να αφαιρείται από μία για κάθε 12 δευτερόλεπτα (τώρα, 9 δευτερόλεπτα τότε). Δεν είναι bug ή άδικο ή σφάλμα, μπορείτε να σηκώνεστε αμέσως μόλις περάσει ο υποχρεωτικός χρόνος αναμονής.

Το ανάλογο μήνυμα στο chat σας το διευκρινίζει αυτό.

Το δαχτυλίδι του Levi είναι απενεργοποιημένο στους χάρτες PvP 1 & 2 και επίσης δεν είναι σφάλμα ή bug.
Σε αυτούς τους χάρτες υπάρχει μεταβιβαστής.

Σε περιπτώσεις στημένου PvP ναι μεν κάποιος θα γεμίζει νίκες, αλλά ταυτόχρονα κάποιος θα χάνει και αυτό φαίνεται στην κατάταξη. Οπότε ο "νικητής" γελοιοποιεί τον εαυτό του και δεν κερδίζει σεβασμό ή οτιδήποτε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 5:54 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Πέφτοντας αφαιρείται 1 ήττα και συνεχίζει να αφαιρείται από μία για κάθε 12 δευτερόλεπτα (τώρα, 9 δευτερόλεπτα τότε). Δεν είναι bug ή άδικο ή σφάλμα, μπορείτε να σηκώνεστε αμέσως μόλις περάσει ο υποχρεωτικός χρόνος αναμονής.

Το ανάλογο μήνυμα στο chat σας το διευκρινίζει αυτό.







Ναι αλλά δεν πρέπει να διορθωθεί με κάποιο τρόπο αυτο γιατι οκ άντε και έχασα και για κάποιο λόγο εχω κολήσει εκείνη την ώρα και δεν μπορώ να σηκωθώ η δεν το πατάω αμέσως , δεν ειναι κρίμα να γραφτεί εις βάρος του κάθε παίχτη ένα μιον παραπάνω χωρίς αγώνα???

* οπως και έγινε στην δικιά μου περίπτωση και ξαφνικά με χρέωσε -3 αν δεν κάνω λάθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 6:34 am

Για να διορθωθεί κάτι, προϋποθέτει να είναι προβληματικό :P
Το μόνο που πρέπει να κάνετε σε αυτούς τους χάρτες είναι να μην καθίσετε afk για τα δευτερόλεπτα που έχετε πέσει, ώστε να σηκωθείτε αμέσως.
Δεν είναι και τόσο τραγικό αυτό μετά από μία μάχη και σίγουρα μπορούν όλοι να το κάνουν συνεισφέροντας έτσι στην έγκυρη μέτρηση των pvp.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 6:40 am

[Admin]Alyx έγραψε:
Για να διορθωθεί κάτι, προϋποθέτει να είναι προβληματικό :P
.

Συγνωμη κι ολας δεν ειναι δηλαδη προβληματικο αυτο μου λες οταν εγω ειμαι + στα pvp που εκανα και φαινομε μιον λογο πεσιματος??

αν ειναι ετσι να παω και να μενω πεσμενη τελικα και να μου μετραει -100 pvp γιατι ειναι οκ οπως ειναι...μην τρελαθουμε κι ολας το -3 το δικο μου και το -3 του αντωνη δλδ ετσι ειναι το λογικο και οι δυο χαμενοι οπως διχνει ασχετα αν κερδισε καποιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP   BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 7:19 am

Φαίνεσαι μείον λόγο του ότι δεν σηκώθηκες αμέσως αλλά μετά από 27 δευτερόλεπτα.
Αν σε ευχαριστεί, μπορείς να μείνεις πεσμένη για όσο νομίζεις χάνοντας νίκες, αλλά δεν είναι και πολύ σοφό να το κάνεις αυτό γιατί θα κάνεις καιρό να αναπληρώσεις τις ήττες σου.

Τέλος πάντων, είναι ο μόνος τρόπος να μετρούν και οι ήττες και δίνοντας προσοχή στις οδηγίες χρήσης των PvP maps όλα θα είναι μια χαρά. Το spawn kill επίσης δεν υφίσταται σε αυτούς τους χάρτες και όλα μαζί μας κάνουν ένα ωραίο αποτέλεσμα.

Δέχομαι πως δεν περίμενες να χάσεις νίκες όντας πεσμένη και συγχωρείσαι που γίνεσαι επιθετική, αλλά θα μπορούσες να προσέξεις το μήνυμα στο chat αμέσως μόλις έπεσες.

Το θέμα απαντήθηκε αφού δεν υπάρχει bug στον χάρτη PvP 1 και περαιτέρω πληροφορίες που θέλεις μπορείς να τις ρωτήσεις σε ticket.

# Κλειδώνει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
 
BUG ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ 1 PVP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: