Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Πήγαινε κάτω 
+18
Basilis2012
BergBergBerg
[Admin]Alyx
Aldo YeAa
DarkOrb
VriKoLakas
Ghostsly (Βαριέμαι πολύ)
vampir
narma
petros
LegendHero
LightSpeed
[MOD]Tsunami
ThanatosGR
[MOD]Psycho
Panther12
Παράξενη Κοπέλα
ANTEGEIA1
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:24 am

Σκοτώσανε όλα τα αδέσποτα στην Ουκρανία και στην Πολωνία.
Και αυτό , μόνο και μόνο για... να μην φανούν οι δύο χώρες φτωχές στα μάτια του κόσμου ,που έχουν πολλά αδέσποτα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ γεγονός που δείχνει πως ο άνθρωπος είναι ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ.


ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ 57889839



Συγνώμη Παιδιά αν άνοιξα ενα θέμα σαν και αυτό αλλά επειδή θέλουμε να λεγόμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ τελικά δεν είμαστε.....θέλουμε σκότωμα ΟΛΟΙ μας ....Ντρέπομε για λογαριασμό τους που ειμαι 'Ανθρωπος


Πηγή planet-greece.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παράξενη Κοπέλα




Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 34
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:38 am

Δεν έχω λόγια να χαρακτηρίσω αυτούς τους …. Ούτε ανθρώπους δεν μπορώ να τους πω!!! Αυτό το θέμα με συγκίνησε πάρα πολύ και δεν μπόρεσα να συγκρατήσω τα δάκρυα μου μπροστά σε μια τέτοια τραγική εικόνα.
Τέτοιου είδους πράξεις πρέπει να τιμωρούνται με θανατικοί ποινή , διότι οι συγκεκριμένοι τύποι που το έκαναν αυτό αφαίρεσαν ΖΩΕΣ !!! Δεν αποφασίζει κανείς για κανένα το πότε θα πεθάνει και δεν έχει κανένα δικαίωμα να το κάνει αυτό.!!!
Επειδή είναι φτωχοί δεν φταίτε τα ζωάκια , φταίνε οι ίδιοι που καταλήξανε έτσι . Μια χώρα που είναι φτωχοί δεν είναι ντροπή , μπορεί κάλλιστα να βρει τρόπους αποφυγής για τέτοιου είδους κατάληξη και να ξανά ανθίσει και οικονομικά και πολιτικά. Ντροπή είναι κατά την γνώμη μου και αίσχος αυτό που κάνανε !!!

Μερικές φορές ακόμα και τα πιο δυνατά ζώα ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ τον άνθρωπο να τον σκοτώσουν !!!! Ενώ εμείς δεν υπολογίζουμε ούτε την μύγα.
Υ.Γ. λυπάμαι που το λέω αυτό αλλά οι συγκεκριμένες χώρες μπροστά στα μάτια μου έχουν πέσει πολύ χαμηλά με την πράξη τους.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Παράξενη Κοπέλα στις Πεμ Ιουλ 12, 2012 6:48 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:39 am

Μόνο μία λέξη απαράδεκτο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:45 am

Παράξενη Κοπέλα έγραψε:
Μερικές φορές ακόμα και τα πιο δυνατά ζώα ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ τον άνθρωπο να τον σκοτώσουν !!!! Ενώ εμείς δεν υπολογίζουμε ούτε την μύγα.


Θα σταθώ σε αυτό,εκτός των άλλων που με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο.
Η μύγα έχει ίδια γονίδια με τον ανθρώπινο οργανισμό και γερνάει με τον ίδιο τρόπο.Που στηριζόμενοι σ αυτό έχουμε ανακαλύψει πολλά πράγματα για εμάς.

Την εικόνα δεν αντέχω να την σχολιάσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThanatosGR

ThanatosGR


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Athina
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:49 am

οι ανθρωποι συμπεριφερονται σαν σκυλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:50 am

ThanatosGR έγραψε:
οι ανθρωποι συμπεριφερονται σαν σκυλια

Μακάρι να ίσχυε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:57 am

Τα σκυλιά συμπεριφέρονται πιο σωστά από τους ανθρώπους,αλλά είναι απαράδεκτο αυτό που γίνετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 7:08 am

Ο "άνθρωπος" είναι ο χείριστος εκμεταλλευτείς της φύσεως γενικά... Δε σχολιάζω τη φωτογραφία γιατί απλά δεν έχω λόγια...Και κάτι πιο αισχρό: Ξέρετε πόσα τέτοια περιστατικά συμβαίνουν καθημερινά; Εγώ πάντως δεν θέλω να μάθω την απάντηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LegendHero

LegendHero


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 7:14 am

τωρα που εμαθε ολος ο κοσμος τι γυφτοι που ειναι θα αποκτησουν ακομα χειροτερη φημη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros

petros


Αριθμός μηνυμάτων : 652
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : METIN2
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 8:00 am

τα καημενα τα σκυλια δεν εχω να πω τιποτα για την φωτογραφια. το εχω γραψει και αλλου: εχω μαζεψει ενα αδεσποτο απο το δρομο και το ταιζω <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 9:51 am

Λοιπον καποια τετοια πραγματα βλεπω και δεν μπορω ετσι μου ερχεται να παρω ενα οπλο και να αρχιζω να καθαριζω οποιον ξερω οτι το κανω αυτο.Παιδια το φαινομενο εχει παραγηνει με την κακοποιηση των ζωων και ολα αυτα για να θηκτει μια κ***υποληψη και μια γ***** χρηματικη σταση με αποτερο σκοπο να μην πεσουμε στα ματια των αλλων...

Μπορει να το εχω ξαναπει αλλα δεν πειραζει να το ξαναπω.Τετοιες ενεργεις δειχνουν οτι η μ
**** του ανθρωπου δεν εχει ωρια.ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΖΩΑ.Με ποιο δικαιωμα ρε φιλε αφερεις τοσες αθωες ζωες;Θα γουσταρες εσυ να σε σκοτωνω και να σε πεταω σε μια χωματερη για εναν λογο που ειναι τοσο ασημαντος;ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΘΩΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΙΔΙΑ.
Ειναι απιστευτο το θρασος και η οξειδερκεια των πολιτικων που κανουν αυτα τα πραγματα για "ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ"...Παλουκομα σε ολους αυτους.

Δεν λεω για μερικους λογους και για το καλο μας και για το καλο των ιδων των ζωων να αφερουνται ζωες αλλα μονο σε ακρεες καταστασεις.Επειδη το συγκεκριμενο θεμα δεν το ηξερα και δεν εψαξα σε διαφορους οργανισμους αν εγινε εστοιτο.Θα προσπαθησω να ψαξω να βρω οτι μπορω και να σας το στειλω...

Πολλες φορες γεμιζω με δακρυα και ντρεπομαι ο ιδιος που ειμαι ανθρωπος.Θα επρεπε να υπηρχε θανατικη ποινη για ολα αυτα και να μην υπηρχε κανενα ελεος.
υπαρχουν πολλα τετοια περιστατικα που δεν γινοται εμφανα...

Για το μονο πραγμα που χερομαι ειναι οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που ενδιαφερονται για τα ζωα και θα ηταν ευπροσκδεκτοι οποιοι θελουν να μιλησουν με εμενα η την παραξενη κοπελα για ενα ΘΕΜΑ που προσπαθουμε να υλοποιησουμε....

Υ.Γ:Επειδη η φρασολογια μου μπορει να ενοχλεισει πολλους παρολα που ολα αυτα που εγραψα τα εγραψα με μισος θα πακαλουσα τη Δ.Ο να συμβαλει με τον δικο της απαραιτητο τροπο.Σας ευχαριστω και συγνωμη..........



Επεξεργάστηκε

~Psycho
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:07 am

narma - 1 προειδοποίηση για απαράδεκτη φρασεολογία στο φόρουμ

Πρέπει να συγκρατούμε τα νεύρα μας, ειδάλλως ξεχνάμε να φαιρόμαστε σαν άνθρωποι.Όσο και να συμφωνώ με αυτά που είπες εδώ είναι φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:13 am

[MOD]Psycho έγραψε:
narma - 1 προειδοποίηση για απαράδεκτη φρασεολογία στο φόρουμ

Πρέπει να συγκρατούμε τα νεύρα μας, ειδάλλως ξεχνάμε να φαιρόμαστε σαν άνθρωποι.Όσο και να συμφωνώ με αυτά που είπες εδώ είναι φόρουμ.

οκ ευχαριστω και συγνωμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 3:59 pm

ο καρκινος του πλανητη ,ειναι οι ανθρωποι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ghostsly (Βαριέμαι πολύ)

Ghostsly (Βαριέμαι πολύ)


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Σπίτι μου (http://prohackers.info/)
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:32 pm

LOL Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://prohackers.info/
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 12:53 am

δεν περιγραφεται
καημενα ζωακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 11:40 am

Φρίκη: «Κρεοπωλείο» αδέσποτων σκύλων στο κέντρο της Αθήνας!

Σκυλιά σκοτωμένα, κρεμασμένα ανάποδα σε ένα φρικιαστικό αυτοσχέδιο παζάρι «κρέατος» στην οδό Αγησιλάου στο κέντρο της Αθήνας.
Αυτό καταγγέλλουν τα τελευταία εικοσιτετράωρα εκατοντάδες κάτοικοι της Αθήνας, τηλεφωνώντας έντρομοι και γεμάτοι οργή στην Ελληνική Φιλοζωική Εταιρεία...
Με ανακοίνωση της Φιλοζωικής που αναρτήθηκε στο site της, γίνεται λόγος για πληθώρα επώνυμων καταγγελιών για την απίστευτη εικόνα που βίωσαν Έλληνες πολίτες όταν είδαν κρεμασμένα σκοτωμένα σκυλιά προς πώληση στην οδό Αγησιλάου στο κέντρο της Αθήνας από Κινέζους «πωλητές». Τις καταγγελίες αυτές, έρχονται να επιβεβαιώσουν δεκάδες άλλες που αφορούν στην εξαφάνιση αδέσποτων σκύλων και γατιών σε περιοχές όπου ζουν Ασιάτες. Η Φιλοζωική γνωστοποιεί στους Έλληνες πολίτες ότι τέτοιου είδους γεγονότα πρέπει να καταγγέλλονται στην Άμεση Δράση προκειμένου να επέμβουν στον τόπο του συμβάντος για τη σύλληψη των δραστών.
Να σημειωθεί ότι παρόμοιες πράξεις αποτελούν ποινικό αδίκημα που διώκεται αυτεπάγγελτα από τον νόμο (3170/03 και 1197/81), ενώ ο υπό ψήφιση νόμος για την προστασία των μικρών ζώων στη χώρα μας θα είναι πολύ αυστηρότερος προβλέποντας μάλιστα πολυετείς φυλακίσεις άνευ δικαιώματος εξαγοράς.

diktionews.gr



ΑΙΣΧΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkOrb

DarkOrb


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2012
Ηλικία : 27
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 11:57 am

δεν ξερω πως πως να χαρακτιρισω αυτιν την εικονα τα συνεσθιματα που μου διμιουργισε οταν την ειδα δεν περηγρφοντε με λογια αλλα μονο με πραξεις δεν ξερω γτ εχο τοσο μησος μεσα μου μπορει για ποολουσ λογουσ ταυτοχρονα αυτο που ξερω ειναι οτι αυτοι οι ανθρωποι δεν αξιζουν να ονομαζοντε ανθρωποι μακαρη να μπορουσα να κανο κατι (σκευτομε ολι την ωρα γτ να μιν μπορουσα να τα υοθετισο ολα ετσι ωστε να μιν τα σκοτοσουν ) αυτο που πρεπι να γινι δεν μπορει να γινι απο εναν αλλα απο πολουσ ενομενουσ ανθροπους (που να λεγοντε ανθροποι γτ ειναι ανθρωποι ) που αν και ειναι λιγοι αυτοι θα κανοθν τη διαφορα μεταξη των ανθρωπων και οι υπολιποι θα σκευτουν αυτοι πανε αν και ειναι λιγοι αν παμε και εμεισ θα γινουμε πολοι θα μπορεσουμε ολοι με τον τροπο μασ να βαλουμε το λιθαρακι μας για να γινι κατι ωποσ ειναι η οργανοση αρκτουρος να γινι μια ωργανοση για τα αδεσποτα αυτα ειχα να πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldo YeAa

Aldo YeAa


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αγνωστη Περιοχη
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 2:02 pm

Ο θεέ μου οτι νάνεεε !!!! Ρε εσείς εδω ειναι παιχνιδι χαχα
ελεος για ****** (παραξενη κοπέλα ) και σκυλία θα μιλάμε ?
χ0α0χ0α0χ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 3:23 pm

Aldo YeAa έγραψε:
Ο θεέ μου οτι νάνεεε !!!! Ρε εσείς εδω ειναι παιχνιδι χαχα
ελεος για ****** (παραξενη κοπέλα ) και σκυλία θα μιλάμε ?
χ0α0χ0α0χ



Θα σε παρακαλέσω πρώτον να μιλάς πάνω στο θέμα μου και να μην το γελοιοποιείς με :asxeto: διότι υπάρχουν και άνθρωποι που έχουν ευαισθησία, και όλα στην ζωή δεν είναι παιχνίδι, και κατά δεύτερον ειναι ενότητα spam που μπορούμε να βάζουμε και να συζητάμε διάφορα θέματα εκτός παιχνιδιού.....




Υ.Γ δεν σε τιμάει το να προσβάλεις άτομα, κράτα την άποψη μόνο για σένα, δεν αφορά κανέναν άλλον




Έχει επεξεργασθεί από τον/την ANTEGEIA1 στις Τρι Ιουλ 31, 2012 4:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤρι Ιουλ 31, 2012 4:13 pm

Για κάποιον λόγο σβήστηκε το προηγούμενο ποστ μου, οπότε τα ξαναγράφω.

@Aldo YeAa Αποκλείεσαι από το Forum για 15 ημέρες, λόγω προσβολής μέλους με χυδαίο επίθετο και λόγω συσσώρευσης προειδοποιήσεων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
BergBergBerg

BergBergBerg


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Αγίου Μελετίου & Αχαρνών
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 2:27 am

Στη θέση μου θα είχα πάρει όλα αυτά τα ζώα σκυλιά ότιδηποτε υπάρχει στο κόσμο και θα τους πήγαινα σε ένα πολύ ωραίο περιβάλλον να ζούνε μόνα τους με στη φύση στον καθαρό αέρα και όχι μέσα στα καυσαέρια στα εργοστάσια, και θα είχα κάνει τα πάντα γι
αυτά τα αδέσποτα ζωάκια...
Όσο για τους ανθρώπους, δεν μπορώ να περιγράψω κάτι..το μόνο που έχω να πω είναι ζώα!!! Μπορούσα να γράψω εκατοντάδες σελίδες το τι έχουνε δει τα μάτια μου, το τι κάνει ο άνθρωπος στα σκυλιά.Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι έτσι πάντως το μόνο καλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Basilis2012




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 7:56 am

Κοπροσκυλα ειναι να παρεις ενα AK-47 και να γαζωσεις ολα αυτα τα τομαρια που τολμησανε να κανουνε κατι τετοιο ντροπη τους τα σκυλια εχουνε ψυχη προσωπικα αμα εβλεπα καποιον να σκοτωνει σκυλο θα τον σκοτωνα με τα ιδια μου τα χερια και ας πηγαινα φυλακη...με ποιο δικαιωμα ?? τι σου φταιξανε τα σκυλια ρε καραγκιοζη ?? ελεος δηλαδη μου χαλασε την μερα αυτο το θεμα...μου ειναι αδιανοητο να υπαρχουν τοσο απανθρωπα πλασματα στον πλανητη!!

Υ.Γ:Για ενα κολοαθλημα πρεπει να χαθουν ψυχες?? ντροπη σε αυτους τους αληταραδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 8:00 am

Basilis2012 έγραψε:
να παρεις ενα AK-47 και να γαζωσεις ολα αυτα τα τομαρια

Η βία δεν λύνετε με βία.Σε αυτήν την περίπτωση χρειάζεται ψυχίατρος :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VriKoLakas

VriKoLakas


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2012
Ηλικία : 24
Τόπος : Ekei pou menei i ANTEGEIA1
Φύλλο : Άντρας

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 9:09 am

Basilis2012 έγραψε:
Κοπροσκυλα ειναι να παρεις ενα AK-47 και να γαζωσεις ολα αυτα τα τομαρια που τολμησανε να κανουνε κατι τετοιο ντροπη τους τα σκυλια εχουνε ψυχη προσωπικα αμα εβλεπα καποιον να σκοτωνει σκυλο θα τον σκοτωνα με τα ιδια μου τα χερια και ας πηγαινα φυλακη...με ποιο δικαιωμα ?? τι σου φταιξανε τα σκυλια ρε καραγκιοζη ?? ελεος δηλαδη μου χαλασε την μερα αυτο το θεμα...μου ειναι αδιανοητο να υπαρχουν τοσο απανθρωπα πλασματα στον πλανητη!!

Υ.Γ:Για ενα κολοαθλημα πρεπει να χαθουν ψυχες?? ντροπη σε αυτους τους αληταραδες

οπα ρε μανιακε ας ηρεμισουμε λιγο...οι ανθρωποι αυτοι ειναι δεν ειναι απο τους καλυτερους, αυτο δε συμενει οτι πρεπει να σφαχτουν και εκεινοι.... απλα εκαναν ενα φρικτο λαθος No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!
» ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: