Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TRAPEZA




Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 12:03 am

Ανταλλαζω 1 χριση σαμανου 3 τσακρα 5 απολλιωνες 1 ζενιθ 4 σετ (για ολους τους πεχτες ολοκλιρωμενα)για νιντζα πολεμιστη και σαμανο εχω 6 σετ για καθε παιχτη (γιατι εχω και κρανοι )για σουρα εχω 5 σετ για καθε παιχτη γιατι δεν εχω κρανοι.Οπιος ενδιαφερεται για κατι απο αυτα να μου μιλισει εδω στο φορουμ να του αναλυτικα τι εχουν .Υ.Γ. δεχομαι εκτος απο λοτους και αλλα αντικειμενα αλλα να αξιζουν και προτιμω δον χουαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panther12

Panther12


Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ροδος
Φύλλο : Άντρας

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 12:05 am

Φίλε οι απολλίωνες τι λίθους έχουν;;+6;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TRAPEZA




Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 12:08 am

ο ενας απολλιωνας εχει 1 +6 οι αλοι με +5 αλλα εχουν ολοι καλα βονους πανω 20% μαγιας 8 διλιτιριο 10 κριτ 12 διναμι λιποθιμια τετια βονους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TRAPEZA




Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 4:58 am

[quote="TRAPEZA"]Ανταλλαζω 2 χρισες σαμανου 3 τσακρα 5 απολλιωνες 5 σετ (ολοκλιρωμενα)για νιντζα και πολεμιστη.Οπιος ενδιαφερεται για κατι απο αυτα να μου μιλισει εδω στο φορουμ να του πω αναλυτικα τι εχουν . Δεχομαι μονο λοτους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TwistedFate7

TwistedFate7


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2012
Ηλικία : 25
Φύλλο : Άντρας

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΔευ Ιουλ 09, 2012 3:46 am

Τα τσακρα τι λιθους εχουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TRAPEZA




Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012

Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους   Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους EmptyΤρι Ιουλ 10, 2012 3:05 am

τα 2 τσακρα εχουν 1 +6 σουρα και πολεμιστη το αλλο εχει 3 +5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανταλλάζω αντικείμενα σαμανου πολεμιστη ολοκλιρωμενα σετ για λοτους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ανταλλαζω χριση πολεμιστη τουμπανη αδη τουμπανη και δονατε οπλα με σετ και +6 λιθους για αντοιστοιχα σαμανου
» Ανταλλαζω λοτους
» Ανταλλαζω τα εξής αντικείμενα
» ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΟΥΡΑ ΓΙΑ?
» Ανταλλάζω τα εξής αντικείμενα:

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: