Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ta exo ola mazemena!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
matrix12




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Ελλαδα
Φύλλο : Άντρας

ta exo ola mazemena!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ta exo ola mazemena!!   ta exo ola mazemena!! EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 3:39 am

Arrow :hammer: :hammer: απο τοτε ποθ αλακσε ο σερωερ δεν μπορο να μπο γτ? Question το κανο κα8ε μερα 3-4 φορεσ :spam: downlode και δεν γεινεται τπτ επισησ ουτε αυτο με το να απενεργοπιοισο το ανταιρουσ Exclamation ! και παλι δεν γινεται τπτ δλδ τι νακωωωωω μου εχει σπασει τα νευρα :wall: πειτε τι να κανωω αλλιοσ θευγο απο το game για παντα :wow: !!! το κατεβαζο κανονικα και οταν κανο εκεινιση pach μου βγαζει κατι κινεζεικα :crazy: και μετα γερμενικα και στο τελοσ στα ελλινικα και γραφει <<ο φακελοσ χορισ μονο 149 αρχεια απο αυτον τον client και περιεχει 297 αρχεια παρακαλουμε επικινονιστε με τον διαχειριση του client>> και μετα παταο οκ και μου βγαζει σφαλμα δλδ απο τοτε εοσ σημερα εχο παικσει 30λεπτα και μετα με πετακσε και ελεγε σφαλμα πειτε κατι αμμα κσερετε αλιοσ ββ Twisted Evil :hammer: :hammer:

Υ.Σ δεν σασ απειλο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WarMan

WarMan


Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2012
Τόπος : Greece
Φύλλο : Άντρας

ta exo ola mazemena!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ta exo ola mazemena!!   ta exo ola mazemena!! EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 3:57 am

λιγη ορθογραφια δεν βλαπτει κοιταξε στους οδηγους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sirusduo1618

sirusduo1618


Αριθμός μηνυμάτων : 471
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Φύλλο : Άντρας

ta exo ola mazemena!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ta exo ola mazemena!!   ta exo ola mazemena!! EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 3:58 am

μετακινησε το φακελο στα αρχεια εφαρμογων κλεισε το τειχος προστασιας και κανε πολλα patch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontTalkToMe

DontTalkToMe


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Στα όρια της φαντασίας μου
Φύλλο : Άντρας

ta exo ola mazemena!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ta exo ola mazemena!!   ta exo ola mazemena!! EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 4:33 am

λοιπον θα μεταφέρεις τον φάκελο ολοκληρο στον δισκο C: και θα 3αναπροσπαθήσεις να ανοί3εις το patch. Αν δεν τα καταφερεις 3ανα θα σβήσεις τελίως το Reventon απο όλους τους φακέλους(δηλαδή να μην υπάρχει καθόλου στο pc σου) και θα το 3ανακατεβάσεις αλλα θα το βάλεις να κατεύει στον δίσκο C: όχι καπου αλλού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ta exo ola mazemena!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: