Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 1:22 am

Εδώ: http://reventon-metin2.gr/index.php?s=wiki&w=mapsmobs&_section=metins&metin_name=revelation λέει ότι τα μετιν αποκάλυψης, ρίχνουν πέτρες ζώης. Κάθε πότε? ανά εβδομάδα? Γιατί σε εμένα έτσι πάει: 1 κάθε εβδομάδα. Τα rates, τα οποία σχεδόν κάθε πρωί αγνοούνται, τι ακριβώς είναι? Ισχύουν μόνο για τους λίθους πνεύματος? Αν είσαι πολύ τυχερός, θα πάρεις κανένα αντίρροπο, ζάχαρη ή φίλτρο βιασύνης το οποίο το πετάς γιατί δεν χωράει πουθενά. Και μην αρχίσουν μερικοί "εγώ ρίχνω 50 πέτρες την ημέρα", " εγώ 200 την ημέρα", "εγώ χτες έριξα 1367 σε 8 λεπτά", γιατί προφανώς δεν έχουν σπάσει ακόμα το εν λόγω μετιν.
Άλλη ερώτηση. Ξεκινάς το σπάσιμο και συνήθως βγαίνουν οι 9ουρίτσες(7/10 το έχω υπολογίσει), οι οποίες, ακόμα κι όταν είναι πεσμένες, με έναν μαγικό τρόπο σε στέλνουν στην άλλη άκρη. Και για να γυρίσεις στο μετιν, πρέπει να σκοτώσεις καμιά 50αριά καταραμένα, τα οποία πλέον βγαίνουν συνέχεια με σκοπό να ρίξουν μαγέματα και να σου κλείσουν τον δρόμο, αυξάνοντας τον χρόνο σπασίματος. Γιατί αυτές οι ουρές, εκτός από το να σου σπάζουν τα νεύρα, να μην συμβάλλουν και στο drop? Επίσης, με το exp bomb των μετιν, ο droper είναι περιορισμένης διάρκειας και κάποια στιγμή θα πάει 250lvl. Καλό δεν θα ήταν και ένα "πάγωμα lvl"?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 1:41 am

Όσο για το "πάγωμα λέβελ" μπορω να σε βοηθήσω. Πάρε δαχτυλίδι του Έεκ και πάτα την 2η επιλογή "πάγωμα/Ξεπάγωμα ΕΞΠ".Έτσι δε θα παίρνεις καθόλου έξπ αι θα μένεις στο ίδιο επίπεδο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 1:52 am

Μάλλον δεν διάβασες καλά τι έγραψα. Το πάγωμα exp, δεν σε βοηθά στο exp bomb των μετιν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 2:07 am

Δηλαδή ζητάς να λειτουργεί το exp bomb και να έχεις επιλογή που σε αφήνει στο ίδιο λέβελ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arxon

arxon


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Τόπος : Ένα βήμα πιο μπροστά
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 2:51 am

Θέλω να πω, ότι στον reventon, exp και σπάσιμο μετιν πάνε μαζί. Δεν είπα να καταργηθεί το exp bomb. Είτε έχεις παγώσει το exp, είτε έχεις αρνητικό exp, όσο σπας μετιν θα παίρνεις lvl.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 1:38 pm

Έχω ζητήσει και εγώ αυτό το πράγμα με το μόνιμο lvl και τίποτα δεν έχει γίνει και ούτε θα γίνει από τι μου είπε ο [Admin]Alyx αναγκαστικά θα πρέπει εμείς συνέχει να κάνουμε άλλους droper η να κάνουμε ομάδα με έναν 250 lvl και δεν θα παίρνει exp θα τον αφήσεις
240 lvl, το 250 lvl μπορεί να είναι ένας σαμάνος για βοήθεια από με τα buffs του.
Ελπίζω να βοήθησα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TRAPEZA




Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2012

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 2:37 pm

Καλημερα φιλε και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα γιατι εχω φουλ διπλασια αντικειμενα (βραχιολι σκουλαρικια περιδερεο και γαντι) και σπαω καμια 50αρια μετιν και δεν εχει ντροπ καθολου... μονο λιθακια και κανα αντιροπο ζαχαρη και τετοια....Ενω πριν 2 εβδομαδες περιπου ειχα ντροπ εβγαζα καθε μερα γυρω στις 4-5 πετρες και τωρα τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ   ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 2:51 pm

ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και έχω και 40% από την αποστολή του σέον με τα μπαούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΕΤΙΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σπασιμο μετιν
» Help για Μετιν!
» Μετιν 250 λβλ
» ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΜΕΤΙΝ;(
» εχω προβλημα με το μετιν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: