Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Tιμωρια κι κλεπσιμο

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 1:09 am

Να σας ρωτήσω κάτι αν κάποιος είναι ban για 5 μέρες ας πούμε γίνετε κάποιος να τον κλέψει?? είναι πιο εύκολο? πιο δύσκολο? η το ίδιο από το να μην είσαι τιμωρημένος ?? παρακαλώ να απάντηση ΚΑΙ κάποιος ειδικός πείτε μου όλοι τις γνώμες σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 1:19 am

Όταν ένας λογαριασμός είναι τιμωρημένος δεν μπορεί να τον κλέψει κανείς γιατί δεν μπορεί να συνδεθεί και κανείς,ούτε καν εσύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 1:33 am

Στους τιμωρημένους λογαριασμούς μπορει να συνδεθεί μονο ο Admin. Τωρα αν ηθελε τιποτα ψιλά για τσιγαρα μπορει να μπήκε να πηρε κανα yang. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 6:23 am

όμως αφού ούτε εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ πως θα ξέρω αν κάποιος ξέρει τον κωδικό μου κι κάτι άλλο ατών τον καιρό φοβάμαι πολύ να με κλέψουν λοιπόν επειδή το acc m είναι ban για 3 μέρες αποφάσισα να φτιάξω ένα καινούργιο κι ότι ανταλαγη έκανα θα την έκανα με αυτόν λοιπόν επειδή φοβόμουν γιατί μέσα σε 2 μέρες μάζεψα 3 γδάρτες 2 χρυσές πράσινες adh "νεολιθικες" "απολιονα" κλπ ήθελα να τα βάλω αποθήκη κι να αλλάξω τον κωδικό τις επειδή τον έφτιαξα εκείνη την ημερα δεν την είχα άνοιξη πάω να την ανοίξω χαλαρά αλλα μου λέει ότι τα items από το itemshop για περιορισμένη ώρα τι πάει να πει αυτό φτιάξε ένα acc κι μια καινούργια αποθήκη κι δείτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LightSpeed

LightSpeed


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 6:54 am

fast. έγραψε:
αν ηθελε τιποτα ψιλά για τσιγαρα μπορει να μπήκε να πηρε κανα yang. :P
Χαχαχαχα :P

Νιντζάκος ηρέμησε ρε φίλε δε πρόκειτε να σε κλέψουν. Όπως είπε και ο fast μόνο ο Admin μπορεί να συνδεθεί στο λογαριασμό σου μέχρι να φύγει το ban. Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι για κάτι τέτοιο. Στην τελική, αν νομίζεις ότι είναι τόσο τρομερό όταν βγει το ban άλλαξε κωδικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 7:15 am

ναι όμως ρε φιλε δεν μου απάντησες γατί το λέει αυτό στην αποθήκη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

Tιμωρια κι κλεπσιμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tιμωρια κι κλεπσιμο   Tιμωρια κι κλεπσιμο EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 7:33 am

Μην σε τρομάζει ΚΑΘΟΛΟΥ από την στιγμή που δεν έχει κανείς πρόσβαση στο λογαριασμό σου δεν έχεις να φοβάσαι ούτε τον αποθηκάριο ούτε κανέναν μόλις περάσουν αυτές οι 3 μέρες θα είναι όλα κανονικά.Τι έκανες πάλι και :ban?: ?. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tιμωρια κι κλεπσιμο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: