Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις   ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 12:06 am

για σας ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν κάποιος μου βαράει τον παίχτη όταν κάνω exp κι είναι μεγαλύτερος κι εγώ τα πάρω κι αρχίζω να τον σκοτώνω συνεχεια θεωρείτε παρενόχληση?? επίσης άμα ένας lvl 200 έρθει "ασκαρια" κι είμαι εγώ που είμαι 250 κι τον τρώω θεωρείτε κι αυτό παρενόχληση?? γιατί όταν έφαγα ban έλεγε ''παρενόχληση exp σε map μικρού επιπεδού άμα δεν είναι μικρού επιπεδου?? η άμα εγώ πάω σε μεγαλύτερα κι μπορώ να σκοτοσω τα μεγάλα lvl έχω δικαίωμα να το κάνω?? παρακαλώ απαντήστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις   ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 12:52 am

Στο πρώτο θα μπορούσες να στείλεις ticket προτού σκοτώσεις τον αντίπαλο,αν σε έβγαλε φωτογραφία την ώρα του exp σε ένα χάρτη τότε θα μπορούσε να είχε στείλει εκείνος.Αν έρθει ascaria στα metins και εσύ τον ενοχλείς ναι είναι παρενόχληση,επίσης στα τέρατα αν τον σκοτώσεις.
Μικρού επιπέδου είναι η κοιλάδα του θανάτου,διαβολική πεδιάδα,snakefield επίσης μπορεί και η ascaria αν έχεις παρεμποδίσει κάποιον στο exp.
Δεν έχεις κανένα δικαίωμα να παρενοχλείς συμπαίκτες σου,είτε είναι στο ίδιο βασίλειο είτε σε διαφορετικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NinjakosREV

NinjakosREV


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : kolopetinitsa
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις   ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 1:00 am

όμως μου φαίνεται λίγο παράλογο υποτίθεται πως οι μπλε κι οι κίτρινοι είναι αντίπαλοι μου κι άμα τους αφήσω να exp θα αναπτυχθούν κι εγώ δεν θέλω να "αναπτιχθουν" οι αντίπαλοι μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις   ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 1:04 am

Φίλε,δεν μπορείς να ενοχλείς άλλα βασίλεια,μπορούν να σου στείλουν ticket.
Απλά μην δίνεις σημασία και μην πηγαίνεις σε άλλους χάρτες να παρενοχλείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις   ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 5:26 am

Να προπαθεις να κανεις το δικο σου παιχτη καλο,και οχι να μην αφηνεις τους αλλους να κανουν τον δικο τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΧΠ κι αλλα βασιλια ερωτισεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΧΠ κι αλλα βασιλια
» Θέμα: Ημουν νιντζα τοξοβολιας πηγα να αλλαξω τα σκιλλ μου να γινω στιλετου εκανα την αλλαγη και τα σκιλλ περφεκτ αλλα μετα καταλαβα οτι δεν μπορω να κανω το σκιλλ ''ΣΤΙΛΕΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ'' ξανα αλλαξα τα σκιλλ 15 φορεσ αλλα παλι τιποτα εκανα και τα πατσ αλλ
» Τόξο Τιτανίου για Σπαθί Παγερού Βασιλιά
» ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ ΣΤΟ ΙΤΕΜΣΟΠ????
» κρυστάλλινο για αεανη και αλλα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: