Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fingolfin




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 9:55 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΕΝΑΣ ΤΟΞΟΤΑΚΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ 0 250 ΛΒΛ ΜΕ ΛΙΓΕς ΩΡΕς ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ

ΥΠΟΨΗΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΠ ΣΩΜΑ 129 ΛΒΛ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mourgakos




Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Καλαμάτα
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 10:28 am

Όπως exparei ο στιλέτου ακριβώς έτσι exparei και ο τοξότης.Και οι 2 βαράνε πάνω από το άλογο οπότε δεν νομίζω πως έχει κάποια διαφορά.Μιας κιόλας που έχεις και πολεμιστή θα ανέβει πιο εύκολα στα δύσκολα metin στην ascaria.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 10:44 am

βρες ενα καλο ξιφος κυρας βαλτου και κανε φιλιες με σουρα οπλου τπτ αλλο δεν χρειαζεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 10:54 am

ένα παπυράκι για ascaria"θες μονο... καλύτερο θα ne να φτιάξεις κάνα όπλο ειδικά για metin... αλλα και 2k να τις σκας τόσα άτομα που μαζεύονται εκεί θα την κανεις την δουλειά σου πάλι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 10:57 am

Ααα ξεχασα να βαρας πρωτος τα μετιν ετσι θα παρεις σιγουρο εξπ (αμα δωσει exp bomb)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fingolfin




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2012
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 11:36 am

οπα οπα..πρωτον παπυρακι απο πυ βρισκω?
2ον στην ασκαρια παω απο ενα λβλ και πανω
μεταλια για να βρω πχ θα πρεπει να τον παγωσω στα 20 λβλ και με γαντι να παω μαιμουδες?


λιγο πιο αναλυτικοι πλιζ γιατι ειμαικαινουριος καπως στον σερβερ

ευχαριστω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 11:49 am

κοιτα θες να εισαι λιγο μεγαλο λβλ για να αντεχεις λιγο απο τα τερατα .Παπυρακι θα βρεις απο ενα μεγαλο λβλ αμα μπορεσει και σε εξυπηρετισει τωρα για μαιμουδες θελει προσοχη γτ αμα τις σκοτοσεις αμεσως θα ανεβεις λβλ(σου προτεινω να κανεις μια σουρα για τα μεταλια εγω ετσι κανω και βρισκω 10 μεταλια σε μερικα λεπτακια)


Σου προτεινω να εισαι 149 λβλ για ασκαρια (για να εχεις την κυρας του βαλτου και να εχεις αμυνα απο την king armor)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YouAreTooSlow




Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : Hell
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 11:51 am

Fingolfin έγραψε:
οπα οπα..πρωτον παπυρακι απο πυ βρισκω?
2ον στην ασκαρια παω απο ενα λβλ και πανω
μεταλια για να βρω πχ θα πρεπει να τον παγωσω στα 20 λβλ και με γαντι να παω μαιμουδες?


λιγο πιο αναλυτικοι πλιζ γιατι ειμαικαινουριος καπως στον σερβερ

ευχαριστω Smile

ζητάς από έναν μεγάλο να σου δόση... ότι lv και να σε με πάπυρο πας ascaria, όσο αφορά τα μετάλλια πάρε ένα δαχτυλίδι eek και γάντια του κλέφτη, πήγαινε στις μαϊμούδες πατα πάγωμα exp από το δαχτυλίδι φόρα τα γάντια του κλέφτη και είσαι έτοιμος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkchaos

Darkchaos


Αριθμός μηνυμάτων : 190
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 26
Φύλλο : Άντρας

EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ   EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ EmptyΣαβ Φεβ 11, 2012 11:56 am

Εχω δει ομως μια διαφορα (δεν ειμαι σιγουρος αμα ισχυει )οι σουρα οπλου ντροπαρουν πιο ευκολα μεταλλια απο τους αλλους χαρακτηρες(ΤΟΝΙΖΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
EXP ΓΙΑ ΤΟΞΟΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» βοηθάει η αξία επίθεσης στους τοξότες;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: