Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος

Πήγαινε κάτω 
+15
TheioXolothreftis
ANTEGEIA1
fast.
arxon
[Admin]Alyx
narma
Energia
Polo
Lefterisp1
[MOD]Psycho
I'mBackCats(KsesEsu)
NinjakosREV
DenExwBaftistei
IamShaman
Zetsu
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 8:31 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

εκανα την Q για τον αγριοχοιρο την εκανα 2 φορες επιτυχως την 1η φορα εκανα την Q σε 7 λεπτα και 55 δευτερολεπτα και την δευτερη φορα την εκανα σε 7 λεπτα και 20 δευτερολεπτα σκοτωσα και τους 3 boss και στις 3 κατακομβες με την σειρα ευκολη μεσεα δυσκολη και τις 2 φορες που εκανα την αποστολη δεν μου ειπε τπτ απλα συνεχισε ο χρονος να μετρα αντιστροφα και απλα μου ειπε απετυχες ......... τι γινεται ??? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:40 am

Σ Κ Ο Τ Ω Ν Ο Υ Μ Ε Ε Ε Ε Ε ... Το λεω έτσι μπας και το καταλάβεις Alyx λέμε τρώμε τον boss Ο Λ Ο Μ Ο Ν Α Χ Ο Ι Ι Ι Ι και δεν το μετράει και μας γράφει ακόμη σκότωσε τον Boss εύκολης κατακόμβης.....Θας μας τρελάνεις???Πριν άλλος σκότωσε τους 2 πρώτους boss κανονικά και στον 3ο δεν τον μέτρησε πάλι....Είμαστε μ@λ@κες τέλος για να μην νευριάζει και ο Alyx και ησυχάσουμε γτ εμείς φταίμε μόνο ΤΕΛΟΣ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:43 am

Καλησπέρα,ούτε σε εμένα τα μετράει από τις 5 προσπάθειες τις 3 δε τα μέτραγε,παρολαυτά ο τρόπος σας είναι απαράδεκτος.Μην συνεχίσετε με το ίδιο ύφος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:47 am

ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΓΛΥΦΕΙΣ ΡΕ **** ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΑΣ

Επεξεργάστηκε.
~Psycho
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:49 am

Zetsu - 1 προειδοποίηση για προσβολή

Δεν υπάρχει λόγος για να ''γλείψω'' κανέναν πουθενά και ούτε το έκανα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Psycho στις Σαβ Ιουν 16, 2012 6:50 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:49 am

Εισαστε σιγουροι οτι πατε στη μεσαία και μετα στη σκληρη; Το λεω γιατι δεν γραφει ποια ειναι ποια.

Βρε μπας και ψαχνετε αγριογουρουνο και σας βγαινει γουρουνακι ελευθερας βοσκης και δεν το μετραει; :P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Σαβ Ιουν 16, 2012 6:59 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:51 am

Πρώτα πας στην Μπάκρα που είναι στο μπλε στο κόκκινο δεν ξέρω,μετά πας στο τέλος τις ερήμου και μετά στο κέντρο αλλα πας πρώτα και κανεις "παπυρακια" αλλα και που τα κανεις τι καταλαβαίνεις η αποστολή είναι κολλημένη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:56 am

ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ ......... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 6:58 am

Zetsu έγραψε:
ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ ......... :P

Πιες λίγη αλμόρα θα σε βοηθήσει.

Να γράφεις κάτι σχετικό με το θέμα αλλιώς θεωρείτε σπαμ.
+1 προειδοποίηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:03 am

ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΧΕΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ??? .......ΠΙΕΣ ΛΙΓΗ ΑΛΜΟΡΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....... +1 ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΣΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:03 am

Λιπον σκότωσα και τους 3ης boss σε 6:53 ακριβός ακριβός μα το θεό και την παναγία....Όταν σκοτώνω τον 1ο boss δεν μου μετράει το kill και μου λέει ευκολη κατακόμβη ακόμηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη το στανιό μου μέσαααααααααααααααααααααα......................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:07 am

I'mBackCats(KsesEsu) έγραψε:
Λιπον σκότωσα και τους 3ης boss σε 6:53 ακριβός ακριβός μα το θεό και την παναγία....Όταν σκοτώνω τον 1ο boss δεν μου μετράει το kill και μου λέει ευκολη κατακόμβη ακόμηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη το στανιό μου μέσαααααααααααααααααααααα......................................................

Για να σοβαρευτούμε λιγο. Πες μας καναλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:07 am

Σε όλα τα κανάλια το ίδιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:10 am

Zetsu - 1 προειδοποίηση για σπαμ

Εσύ δε θες να βρεις λύση,θες να μας την πεις.

fast. σε όλα το ίδιο είναι από ότι κατάλαβα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Energia

Energia


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2012
Τόπος : Κρητη
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:14 am

ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΩΣ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ SANYH Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ..ΣΕ 7 ΛΕΠΤΑ ΚΟΝΤΑ..!!ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ...ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ... :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:18 am

Τι λάθος να κάνω ? έκανα patch ωραία,βρήκα τους κοκκοφοίνικες για τρίτη φορα ωραία μετά πάω στην πρώτη κατακόμβη και δεν μετράει το kill του boos απλό το πράγμα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:31 am

Όταν πας να κάνεις την αποστολή το πάπυρο το πατάς για να ενεργοποιηθεί????

Και γενικά δεν χρειάζεται να κάνετε σαν να ήρθε το τέλους του κόσμου είμαι σίγουρη πως ο Admin εξετάζει αυτό το θέμα για να εξηγήσει για πιο λόγο κάποια παιδιά αποτυγχάνουν στο να κάνουν την αποστολή.

Επίσης μερικά άτομα εδώ μέσα να εκφράζονται πιο κόσμια γιατί ΟΛΟΙ μας ξέρουμε πολύ καλά και να βρίζουμε και να προσβάλουμε ,η μαγκιά είναι έχετε ταΔεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 RubberduckΔεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Rubberduckνα το ζητήσετε ευγενικά και κόσμια ή να εκφράσετε έστω το παράπονό σας !!! Δεν νομίζω κανείς να σας άφησε ‘’στην τύχη σας’’ ούτε αρνήθηκε να βοηθήσει για αυτό δεν χρειάζεται να εκφράζονται μερικά παιδιά σαν να είναι σε λαϊκή αγορά!!!.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:39 am

Έχω δείξει κάπου μαγκιά ? Η δεν πάει σε εμενα αυτό τώρα ? ΔΕΝ έχω βρίσει ΚΑΝΈΝΑΝ,τον πάπυρο τον πατάω πολλές φορες Smile αλλα ΤΊΠΟΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:41 am

Ρetalouda έγραψε:
Όταν πας να κάνεις την αποστολή το πάπυρο το πατάς για να ενεργοποιηθεί????

Και γενικά δεν χρειάζεται να κάνετε σαν να ήρθε το τέλους του κόσμου είμαι σίγουρη πως ο Admin εξετάζει αυτό το θέμα για να εξηγήσει για πιο λόγο κάποια παιδιά αποτυγχάνουν στο να κάνουν την αποστολή.

Επίσης μερικά άτομα εδώ μέσα να εκφράζονται πιο κόσμια γιατί ΟΛΟΙ μας ξέρουμε πολύ καλά και να βρίζουμε και να προσβάλουμε ,η μαγκιά είναι έχετε ταΔεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 RubberduckΔεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Rubberduckνα το ζητήσετε ευγενικά και κόσμια ή να εκφράσετε έστω το παράπονό σας !!! Δεν νομίζω κανείς να σας άφησε ‘’στην τύχη σας’’ ούτε αρνήθηκε να βοηθήσει για αυτό δεν χρειάζεται να εκφράζονται μερικά παιδιά σαν να είναι σε λαϊκή αγορά!!!.


ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΝΘΟΣΩΤΗΡΑ ΤΟΥ ΡΕΒΕΝΤΟΝ Η ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...Ε ΜΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΡΕ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΜΙΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:47 am

Polo έγραψε:
Έχω δείξει κάπου μαγκιά ? Η δεν πάει σε εμενα αυτό τώρα ? ΔΕΝ έχω βρίσει ΚΑΝΈΝΑΝ,τον πάπυρο τον πατάω πολλές φορες Smile αλλα ΤΊΠΟΤΑ

Όχι δεν πήγαινε για σένα. Πας και σκοτώνεις μόνος σου ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 7:53 am

Όχι πάω με τον λύκο μου :P ναι μονος μου πάω και τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 8:10 am

Polo έγραψε:
Όχι πάω με τον λύκο μου :P ναι μονος μου πάω και τίποτα
Κάποια εξήγηση θα βρεθεί δεν μπορεί... !! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheioXolothreftis




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 9:29 am

ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΩ ΤΟ Q ΦΤΙΑΧΤΕΤΟ Ι ΣΒΗΣΤΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KaiGwSagapw

KaiGwSagapw


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Διαβολικη Πεδιαδα
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 9:32 am

Πολοι εχουν αυτο το προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 10:48 am

Πηγα κι εγω να την κανω. Απετυχε αλλα δεν ειναι εκει το θεμα.
Το θεμα ειναι οτι αφου δεν βρήκα Boss στο πρώτο καναλι που πηγα, εκανα αλλαγη καναλιου. Εκει με το που μπήκα μου εδειξε χρονο 2 λεπτα και 40".

Αν μπορουσε να τσεκαριστει καλο θα ηταν.

Υπολογισε οτι εκανε 10" για αποσυνδεση και ποσο να εκανε για συνδεση; αλλα 10"; Τον δρομο τον ξερω πολυ καλα δεν κανο πανω απο 2 λεπτα. Μιλαω βεβαια, για την ευκολη, ακομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος   Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 11:07 am

Όλη μας έχουμε μείνει στην πρώτη κατακόμβη σχεδόν :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν λειτουργεί ο Αγριόχοιρος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» JDownloader δεν λειτουργεί
» Αγριοχοιρος
» αγριοχοιρος
» Απορία 123 lvl αγριόχοιρος
» Αποστολή Lv 120 - Πολεμικός Αγριόχοιρος.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: