Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

  Event τεράτων

Πήγαινε κάτω 
+5
[MOD]Psycho
[Admin]Alyx
fast.
AnaC
Polo
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 9:21 am

Επειδή δεν κατάλαβα πολύ καλά,Αν σκοτώσετε τον απαιτούμενο αριθμό τεράτων πριν την λήξη του χρόνου, τότε δεν μετρά ως νίκη. Θα πρέπει ως το τέλος του δοσμένου χρόνου να σκοτώνετε τέρατα φτάνοντας πάντα το ελάχιστο όριο της κατηγορίας σας, το οποίο δύναται να αυξάνεται δυναμικά αναλόγως τα kills των άλλων συμμετεχόντων. Λέει να σκοτώσουμε 1000 και κάποιος σκοτώσει πιο πολλά θα πρέπει εγώ συνεχεια να ξεπερνώ το όριο έτσι ώστε ένας να είναι ο νικητής η θα είναι όλη όση σκοτώσουν 1000 ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaC

AnaC


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2012
Τόπος : unknown
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 9:22 am

και εγω αυτην την απορια εχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 9:28 am

Με γλίτωσες απο το πολυ γράψιμο.
απο τη μια πρεπει να σκοτώσω 1000 τερατα, σε 72 ωρες. Απο την αλλη αν τα σκοτώσω πιο νωρις δεν μετραει.
Με μπερδεψες ADMIN. :hmmm: :fail:
Πως θα κάνω νεο ρεκόρ αφού δεν θα μετράνε τα κιλλ που έχω κάνει, και θα ακυρώνετε η αποστολή;

Μηπως εννοεις οτι αν κανω τα 1000 και σταματισω υπαρχει περιπτωση καποιος να εχει κανει 1200 πριν λήξει ο δικος μου χρονος, αρα τα 1000 που εχω κανει εγω ειναι λιγα. Εφ όσων καποιος εχει κανει νεο ρεκορ και αυτο ειναι τα 1200; cheers

πωωω τι σκέπτομαι μετά από 42 ώρες δουλειάς σε 3 μέρες........................................


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Παρ Ιουν 15, 2012 9:34 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 9:31 am

fast. έγραψε:

απο τη μια πρεπει να σκοτώσω 1000 τερατα, σε 72 ωρες. Απο την αλλη αν τα σκοτώσω πιο νωρις δεν μετραει.
Με μπερδεψες ADMIN. :hmmm: :fail:
Πως θα κάνω νεο ρεκόρ αφού δεν θα μετράνε τα κιλλ που έχω κάνει, και θα ακυρώνετε η αποστολή;
μπράβο αυτό ήθελα να ρωτήσω και δεν μου ερχετουν πως να το γράψω επειδή μπερδεύτηκα :what: :hmmm:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 11:57 am

fast. έγραψε:
Μηπως εννοεις οτι αν κανω τα 1000 και σταματισω υπαρχει περιπτωση καποιος να εχει κανει 1200 πριν λήξει ο δικος μου χρονος, αρα τα 1000 που εχω κανει εγω ειναι λιγα. Εφ όσων καποιος εχει κανει νεο ρεκορ και αυτο ειναι τα 1200; cheers

Τσακάλι :P

Στο τέλος των 72 ωρών θα πρέπει να έχετε σκοτώσει τα απαιτούμενα τέρατα και όχι σε κάποια άσχετη στιγμή πριν συμπληρωθούν οι 72 ώρες, διαφορετικά ανά πάσα στιγμή κάποιος μπορεί να ξεπεράσει το δικό σας σκορ και εσείς να μην έχετε πλέον το προβάδισμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 11:59 am

ο νικητής ενας θα ειναι ? μονο 72 ωρες θα γινει αυτο το εβεντ ? δηλαδη μονο 3 μερες ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:01 pm

Το event θα διαρκέσει έναν μήνα και νικητές προφανώς θα είναι πολλοί. Θεωρητικά μπορούν να είναι απεριόριστοι.
Καλά που ρώτησες πόσο θα διαρκέσει το event, δεν το γράφει την ανακοίνωση :fail:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:04 pm

χαίρομαι που βοήθησα να το θυμηθείς Smile δηλαδή κάθε 3 μέρες (72 ώρες) θα υπάρχει ένας νικητής σωστά ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:05 pm

Polo έγραψε:
ο νικητής ενας θα ειναι ? μονο 72 ωρες θα γινει αυτο το εβεντ ? δηλαδη μονο 3 μερες ?

Ενας δεν θα ειναι αλλα οι 72 ωρες οι δικες σου μπορει να τελιωνουν και εσυ μα παρειςπιο νωρις απο τις δικες μου και εσυ μα παρεις την αποστολη γιατι εισαι στα ορια ενω εγω οχι γιατι καποιος εκανε μεγαλύτερο σκορ. οποτε αν τον βρω πουθενα αυτον τον καθαρισα........ :lightsaber: :lightsaber:


Βρε Alyx ελεος!! πες μας τι πίνεις και δε μας δίνεις bounce
Αυτο για να το φτιαξεις σε "δεντρο" θα πρεπει να βγήκε " αναρριχώμενο" alien


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Παρ Ιουν 15, 2012 12:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:07 pm

Όχι κάθε 72 ώρες. Δες ένα παράδειγμα:

Ξεκινάς εσύ τώρα και εγώ 30 λεπτά αργότερα. Ολοκληρώνεις εσύ τον διαγωνισμό σε 72 ώρες με σκορ 5000 τέρατα και εγώ ολοκληρώνω 30 λεπτά αργότερα από εσένα με σκορ 5001.

Άρα σε διάστημα 30 λεπτών είχαμε δύο νικητές Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:12 pm

Ωραία πες τώρα ότι άρχισε το event και έκανα 5000 μονο εγώ και τελειώσουν η ώρες μου και πάρω δώρο,θα μπορώ να ξανά κάνω την αποστολή ?,η μέχρι να πάρεις δώρο θα κανεις την αποστολή ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:18 pm

Θεωρούμε πως 2 παίχτες ξεκινάνε την ίδια χρονική στιγμή την αποστολή και ο 1ος στην κατάταξη πριν την τελειώσουν έχει 4999 τέρατα.Οπότε και οι 2 τελειώνουν την αποστολή την ίδια ακριβώς στιγμή με τον ίδιο ακριβώς αριθμό τεράτων,5000.

Κερδίζουν και οι 2?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:21 pm

Ναι σε αυτή την περίπτωση τι γίνετε ? Είναι πολύ μπερδευτικο :p: εκείνη που κερδίζουν όμως μπορούν να ξανά κάνουν την αποστολή αυτή ? η μονο αν δεν το κερδίσει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:23 pm

Κι εγώ έχω μία απορία,πότε αρχίζει ? :P
Οποιαδήποτε τέρατα σε αυτούς τους χάρτες ?
Ποιο ωραία θα ήταν να γινόταν με boss.......και τέρατα.
Έτσι θα υπήρχε και ανακοίνωση ποιος σκότωσε κάθε boss :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:52 pm

Για να κερδίσει κάποιος δεν είναι απαραίτητο να ξεπεράσει το ελάχιστο όριο-ρεκόρ της κατηγορίας του. Και απλώς να το φτάσει αρκεί για να νικήσει.

Είπαμε πως μπορούν να ξαναπροσπαθήσουν μόνο όσοι αποτυχαίνουν. Όσοι κερδίζουν και παίρνουν το βραβείο, δεν μπορούν να ξανακάνουν την αποστολή.

Επίσης στους επιτρεπόμενους χάρτες θα μετρά σαν kill οποιοδήποτε τέρας, ακόμη και metin.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:58 pm

δηλαδή για να το πούμε καλύτερα οποιος περάσει τα 1000 που είναι 201-250 παίρνει βραβείο όσοι καταφέρουν σε 3 μέρες το παίρνουν και τέλος αυτό είναι ?
Ποτε αρχίζει είπαμε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:59 pm

Εγώ δεν κατάλαβα μόνο ένα...είπατε οτι θα διαρκέσει ένα μήνα άλλα μέσα στις 72 ώρες μετράει το ρεκόρ ..που σημαίνει την επόμενη μέρα ξεκινάνε πάλι άλλες 72 ώρες μέχρι να ολοκληρωθεί ο κύκλος του μήνα για να τελειώσει ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 1:01 pm

Ναι καθε 3 μερες αρχίζει αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 1:17 pm

Polo έγραψε:
Ναι καθε 3 μερες αρχίζει αλλο

Όποιος νικήσει τέλος.Δεν ξεκινάει καινούργιο.
Υπάρχει η δυνατότητα ολοκλήρωσης της αποστολής μόνο για 1 μήνα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [MOD]Psycho στις Παρ Ιουν 15, 2012 1:39 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 1:22 pm

E ναι αυτό το καταλάβαμε, εγώ ένα δεν κατάλαβα δηλαδή όση πάνε 1000 κερδίζουν ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:01 pm

Και εγω τιν ιδια απορια εχω.
Νικαει μονο ενας η νικανε οσοι σκοτωσουν 1000 τερατα... Rolling Eyes

Και κατι ακομα αν σκοτωσω ξερω εγω 1000 τερατα μεσα σε 5 ωρες τελιωσα την Q
η καθε φορα μιδενιζεται το ποσο των τερατων που σκοτωνω και πρεπει να εχω σκοτωσει μολις παει 72 ωρε 1000 τερατα και πανω.

Και κατι ακομα αν σκοτωσω την πρωτη μερα 400 τερατα και παω ξανα την αλλη μερα τα 400 μενουν η ξανα απο την αρχη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:09 pm

Το σκορ που θα σκοτώνεις μάλλον θα σου γραφει σε κάποιο παπυράκη η θα ρωτάς κάπου για να ξέρεις νομίζω μέσα στα ωριά 3 μερών πρέπει να σκοτώσεις 1000 και αναγράφεται το σκορ σου μέχρι να τελειώσουν η 72 ώρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 5:04 pm

ANTEGEIA1 έγραψε:
Εγώ δεν κατάλαβα μόνο ένα...είπατε οτι θα διαρκέσει ένα μήνα άλλα μέσα στις 72 ώρες μετράει το ρεκόρ ..που σημαίνει την επόμενη μέρα ξεκινάνε πάλι άλλες 72 ώρες μέχρι να ολοκληρωθεί ο κύκλος του μήνα για να τελειώσει ??

72 προσοπικες ωρες, αναλογα με το ποτε περνεις την αποστολη. Δηλαδη οι 72 ωρες οι δικες μου μπορει να τελιωνουν αυριο στις 10 και εσενα στις 12. για μενα αν αποτυχο οι επιμενες ξεκινανε στις 10:01 και εσενα στις 12:01. Αν επιτυχεις στην q δεν την ξανακανεις. Τελείωσε για σενα.

Polo έγραψε:
E ναι αυτό το καταλάβαμε, εγώ ένα δεν κατάλαβα δηλαδή όση πάνε 1000 κερδίζουν ?

για αρχη ναι. αλλα αν στις ιδιες ωρες κανει καποιος αλλος ρεκορ πρεπει να ξεπερασεις το ρεκορ του για να κερδισεις.

narma έγραψε:
Και εγω τιν ιδια απορια εχω.
Νικαει μονο ενας η νικανε οσοι σκοτωσουν 1000 τερατα... Rolling Eyes

Και κατι ακομα αν σκοτωσω ξερω εγω 1000 τερατα μεσα σε 5 ωρες τελιωσα την Q
η καθε φορα μιδενιζεται το ποσο των τερατων που σκοτωνω και πρεπει να εχω σκοτωσει μολις παει 72 ωρε 1000 τερατα και πανω.

Και κατι ακομα αν σκοτωσω την πρωτη μερα 400 τερατα και παω ξανα την αλλη μερα τα 400 μενουν η ξανα απο την αρχη???

η q τελειωνει στις 72 ωρες. Οχι νωρίτερα. αν ομως μεχρι να τελιωσεις εσυ την q kanei καποιος αλλος ρεκορ δλδ σκοτοσει 1001 τερατα εσυ πρεπει να σκοτο σεις 1001 για να ειναι επιτυχης η q. Μετραει το συνολο των τερατων που εχεισ σκοτοσει στις 72 ωρες, αρα κρατας τα τερατα που εχεις σκοτοσει και τις 72 ωρες.

Αυτο που καταλαβα εγω ειναι οτι δεν ειναι μια ευκολη αποστολη. Μπορει τη μια μερα να ανοιξεις το παπιρακι και να θες ας πουμε αλλα 200 τερατα, και να την ανοιξεις μετα απο 2 ωρες και να θες 800. Γιατι; μπορει καποιος τρελος αντι να κοιμηθει το βραδυ να σκοτώνει τερατα και να εχει παει το ρεκορ απο 1000 στα 1600ή και παραπανω................ affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nataly




Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : εδω πιο κει παραπερα
Φύλλο : Άντρας

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 1:38 am

αν ειμαι 30 λβλ και τα σκοτοσω τα τερατα απο 1-30 και νικησω μετα μπορω να ανεβω και στις αλλες κατηγοριες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

 Event τεράτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Event τεράτων    Event τεράτων EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 2:24 am

Δηλαδή πρέπει να ξεπερνάμε το score κάποιου έτσι ώστε να κερδίσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Event τεράτων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ EVENT ΤΕΡΑΤΩΝ ???? :P
» ΤΕΡΑΤΩΝ +6
» Διαγωνισμος τερατων
» σχεσει με το εβεντ τερατων
» Δινω 6 σετ για απολιωνα με τερατων +6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: