Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???   Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 6:48 am

Με το νέο patch όταν προσπαθώ να μπω στην εύκολη κατακόμβη των πιθήκων με πετάει έξω και μου κλείνει το παιχνίδι! Δεν ξέρω ι συμβαίνει! Το δοκίμασα με δύο παίκτες του λογαριασμού μου. Και οι δύο είναι νίντζα αλλά ο ένας είναι 172 επίπεδο και ο άλλος είναι γύρω στο 12! Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει! Τους έκανα και τους δύο επαναφορά και μόλις ξαναδοκίμασα να μπω με τον μεγάλο μου ξανάκλεισε το παιχνίδι! Μήπως είναι bug? Ας μου δωθεί μια απάντηση να ξέρω τουλάχιστον αν είναι να μην ξαναμπώ στην κατακόμβη! Question Question Question Evil or Very Mad :nowwhat: :godamnmotherf..: :limit: :pieceofshit: :mad:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Alyx
Admin
Admin
[Admin]Alyx


Αριθμός μηνυμάτων : 1526
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Τόπος : L.A.
Φύλλο : Άντρας

Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???   Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 8:46 am

Να ξαναμπείς στην κατακόμβη, αρκεί να κάνεις ξανά ενημέρωση με patch γιατί το πρόβλημα διορθώθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://reventon-rg.gr
Denza13

Denza13


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012
Φύλλο : Άντρας

Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???   Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 8:57 am

Ευχαριστώ πολύ Smile καλή συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???   Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων??? EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 8:57 am

#Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι γίνεται με την κατακόμβη των πιθήκων???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δύσκολη Κατακόμβη.
» Τι γίνεται με την ascaria?
» ΤΙ Γίνεται με τον σερβερ?
» Τι γίνεται με τις φωτογραφίες?
» Τι στο καλο γινεται !!!!!????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: