Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Προβλημα με το νεο Client

Πήγαινε κάτω 
+17
arxon
paulos15
Lunar
Denza13
deejay6
jiminy <3
Wesley
alex0111
ntantoulas
fast.
Phoenix
[MOD]Tsunami
DarkSuraA59
PsiXoO
DontGiveUp
Suigetsu
stefsot
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stefsot




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοηθεια με το patch   Προβλημα με το νεο Client EmptyΣαβ Ιουν 09, 2012 8:14 pm

Κατέβασα το client πριν κάτι ωρες και δεν μπορώ να κάνω update για να μπω στο παιχνίδι.




Προβλημα με το νεο Client 611d58986ad2038cac0fd2ecc2ef05e9a535270ab236dabeed400f1969e91f6b6g

Προβλημα με το νεο Client 7d91709b2cf20e701e6358d85171bfd75fe651865847e3cfcee51ccc4cdfe8366g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΣαβ Ιουν 09, 2012 9:05 pm

Aμα κατεβασες το καινουργιο θα λειτουργη απο αυριο.....αμα ειναι το παλιο δοκιμασες να το βαλεις στον σκληρο δισκο τον φακελο ολο και να τον βαλεις στις εξαιρεσης στο antivirus σου δες αυτο τον οδηγο θα σε βοηθισει πιστευω: https://reventon-forum.forumgreek.com/t2031-topic Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontGiveUp

DontGiveUp


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : εκει που μενω
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βοηθειααααααα   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:46 am

παιδια καταβασα τον νεοκλιεντ εκανα τα παντα αλλα δν μου το ανοιγει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PsiXoO

PsiXoO


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:48 am

Τι μήνυμα σου βγαζει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontGiveUp

DontGiveUp


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : εκει που μενω
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:50 am

μου λεεισφαλμα σερβερ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontGiveUp

DontGiveUp


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : εκει που μενω
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:54 am

θα μεβοηθησει κανειςς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stefsot




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:22 am

Κατέβασα το καινούργιο client και πάλι το ίδιο σφάλμα... η λύση που πρότεινες δεν κάνει τιποτα.... το ΄χα δοκιμάσει απο πριν.. πολυ φοβάμαι οτι κανείς σας δεν ξέρει τι γίνεται με τον patcher... υπάρχει περίπτωση κάποιος να μου δώσει όλα τα αρχεία που κατεβάζει το patch για να μπω στο παιχνίδι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:23 am

Αν το κατέβασες από το web installer τότε πρέπει να ακολουθήσεις τις οδηγίες που βρίσκονται μέσα στον φάκελο. Αποκοπή και επικόλληση στο C://
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stefsot




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:29 am

ακριβώς αυτό έκανα... ακολούθησα τις οδηγίες και πάλι τα ίδια, δυστυχώς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarkSuraA59

DarkSuraA59


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Pantou kai pou8ena :P
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σύνδεση με τον server...   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:11 am

σήμερα πήγα να μπω ρεβ και πατάω σύνδεση και μου λέει σύνδεση με σέρβερ... περιμένω πόση ώρα και στο τέλος το κλίνω. κάνω πατσ 3 φορές και πάλι το ίδιο. κανείς να με βοηθήσει ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:14 am

Εχεις το καινουργιο κλιεντ?το ν3?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:31 am

Σίγουρα έχεις κατεβάσει τον client(v3) ?
Έχεις κάνει εκκίνηση patch ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix

Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Patra
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:38 am

Έχω το ίδιο πρόβλημα,και ναι έχω το V3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:41 am

Έχετε κάνει το patch ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix

Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Patra
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:47 am

Ναι ρε εννοείται,αλλιώς δεν μπαίνει,εγώ έκανα 3-4 φορές το patch και την 5η έπιασε ;D
Τώρα μπαίνει κανονικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:51 am

@DontGiveUp έχεις μια προειδοποίηση για διπλό Post.

Σου έχω εξηγήσει πάρα πολλές φορές το τι πρέπει να κάνεις... το νέο κλιεντ δεν το έχεις κατεβάσει και όταν μπήκα με team viewer σου το έβαλα να κατεβαίνει με το rapidshare μιας και το web installer δεν λειτουργούσε. Εσύ μου είπες πως δεν έχεις υπομονή να περιμένεις να κατέβει (και λογικά το ακύρωσες). Ένα πράγμα θα σου πω, αν δεν έχεις υπομονή δεν θα κάνεις απολύτως τίποτα για αυτό περίμενε να κατέβει και μετά θα δεις πως όλα θα λειτουργούν καλά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:54 am

Έχει πιο εύκολο και γρήγορο τρόπο για να κατεβάσεις,φυσικά δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλοι τρόποι αλλά εγώ με αυτό το κατέβασα και μου πήρε λιγότερο από 2 ώρες και παίζει μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:00 am

Ένας άλλος και ευκολότερος τρόπος είναι και το μ τορρεντ.

#Συγχωνεύονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:01 am

stefsot έγραψε:
ακριβώς αυτό έκανα... ακολούθησα τις οδηγίες και πάλι τα ίδια, δυστυχώς...


Βαλε στις εξερεσεις του antivirus το φακελο που εχεις το παιχνιδι. και ξανακανε εγκατασταση το game.
Αν το Αν σου ειναι ρυθμησμενο να βαζει στο κιβωτιο τα αρχεια που ειναι μολισμενα δεν προκειτε να αλλαξει τιποτα. Γι αυτο βαλτο στις εξερεσεις και διεγραψε απο το κιβωτιο το reventon και οτι αλλο εχει σχεση με το game.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntantoulas




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2012

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:19 am

εγω παιδια κανω επαναφορα και τπτ δν γινεται δν μπορω να μπω ελεοσ δλδ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex0111




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:25 am

Παιδια κατεβασα το νεο Client με το τορρεντ επιδι το webinstaller μου λεει πως ειναι Broken και εκανα εγκαταστασι και οταν τρεχω το patch μου βγαζει μια προιδοποιηση το antivirus και κανει αυτοματα Delete το client παταω εκινιση και μου βγαζει αναπαραγωγει πολιμεσων και οταν το κλινο και το ανοιγω παταο εκινιση παιχνιδιου και λει το client Δεν βρεθηκε!!!!!!!!!!!!! Παιδια Plsssss ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wesley

Wesley


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Τόπος : Όπου θέλω..! :Ρ
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:51 am

alex0111, σε πολλους απο τους παικτες συμβαινει αυτο αυτην τη στιγμη... Μην ανησυχεις, λογικα ο Alyx θα δωσει εξηγηση συντομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex0111




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:55 am

Το ελπίζω!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jiminy <3

jiminy <3


Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : 3ο συννεφο δεξια
Φύλλο : Θηλυκό

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 4:59 am

Δοκιμασε να κλεισεις το antivirus..Η να βαλεις στην λιστα των εξαιρεσεων..Κ γω με τορεντ το κατεβασα κ δεν ειχα κανενα προβλημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex0111




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2012
Φύλλο : Άντρας

Προβλημα με το νεο Client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με το νεο Client   Προβλημα με το νεο Client EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 5:02 am

Τα δοκιμασα ολα το εκανα DEACTIVE και εκανα να μιν σκαναρι τον σκληρο δισκο ετσι ωστε να μην το διαγραφι αλλα παλι μου βγαζει αναπαραγωγει πολυμέσων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με το νεο Client
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βοήθεια με το νέο cilent σας παρακαλώ!!
» ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΝΕΟ client
» Νέο client?
» Νέο client
» Νέος Client

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: