Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Αντικείμενα donate

Πήγαινε κάτω 
+3
Κοτόπουλος-Jeff
narma
[MOD]Tsunami
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΣαβ Ιουν 09, 2012 2:38 pm

Έχω φτιάξει full items, δηλαδή με καλούτσικες άμυνες στα 5 bonus και set στα 6 και 7. Στην αρχή είχα 2-3 και ζητούσα προσφορές για ανταλλαγή. Μετά έφτιαχνα ολοένα και περισσότερα μέρα με τη μέρα κάνοντας το ίδιο πράγμα, ζητώντας δηλαδή προσφορές μπας και μου δώσουν κανένα καλό αντικείμενο. Αυτή τη στιγμή έχω 11 αντικείμενα και δεν ενδιαφέρεται κανείς... Εντάξει να πω την αλήθεια, όπως γράφω και στον τίτλο, για donate items ψάχνω. Δηλαδή καμιά χρυσή ή κανένα όπλο... Όμως από ότι φαίνεται είναι πολύ λίγα για αυτό που ζητάω... Έχω απογοητευτεί... Και ρωτώ... Να συνεχίσω να φτιάχνω τέτοια αντικείμενα με την ελπίδα ότι θα βρεθεί κάποιος που θα μου δώσει αυτό που ζητάω ή να τα παρατήσω; Εξάλλου δε χωράνε άλλα στην ανταλλαγή... Οπότε και να βρεθεί κάποιος στο μέλλον που θα έχω κι άλλα, πώς θα κάνουμε την ανταλλαγή; :what:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΣαβ Ιουν 09, 2012 3:17 pm

Θα ήταν πιο ευκολία αν μας είχες δείξει τα αντικείμενα σου(φωτογραφία εδώ) για να σε βοηθήσουμε με το άλλαγμα των bonus και να σου πούμε τις γνώμες μας. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 11:22 am

Το θέμα δεν είναι η ποσότητα αλλά η ποιότητα φίλε μου. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:15 am

Εντάξει δεν έχω και τα καλύτερα items, αλλά προσπάθησα να βάλω άμυνες 12-15%... Θα ανεβάσω εικόνες σε λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narma

narma


Αριθμός μηνυμάτων : 269
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 12:17 am

ΚΑι εγω φιλε ειμαι φουλ δονατε χωρις να εχω βαλει ουτε ενα ευρω.
Και εγω ετσι τα πηρα ολα τα ιτεμς.
Οπως λενε και τα παιδια δεν παιζει ρολο η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα Smile
Ανεβασε φοτο για να σε βοηθησουμε με τα μπονους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 3:24 am

Ρε φίλε τι περιμένεις με αυτά;Συγνώμη κιόλας αλλα εστίασε πιο πολύ στα μπόνους και όχι στα 6'7 π.χ έχει σετ πολεμιστή και δν έχεις ξίφους και 2 χεριών.Τι περιμένεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vampir

vampir


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Τόπος : AgarthA
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:31 pm

Μερικα απο αυτα ειναι καλα,(γνωσης),αλλα μερικα δεν θα τα εψαχνε καποιος!π.χ εβενινα,τι να τα κανεις οταν υπαρχουν οι βελονες..η,αμεθυστου..πρασπαθησε να φτιαχνεις ιτεμς μεγαλων λεβελ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TiropitaS

TiropitaS


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 28
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 2:50 pm

Πρώτα από όλα θέλουν μπότες στρατηγού,βραχιόλι shangri la,σκουλαρίκια γνώσης ή σκουλαρίκια βελόνες,περιδέραιο σεληνόλιθου ή γρανάτη.Είναι τα βασικά αντικείμενα για να κάνεις σετ και στα σετ να προσπαθείς για το καλύτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 12:27 pm

MrΚοτόπουλος, στα αντικείμενα που έχουν set πολεμιστή, έχουν και άμυνα ξίφους και δύο χεριών.

Αυτά τα αντικείμενα είχα φτιάξει και τα φορούσα όσο ήμουν μικρό level. Τι να τα κάνω, να τα πετάξω; :thumpsdown:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 1:07 pm

μηπως να αρχισω να δειχνω ιτεμς για να παρεις μια ιδεα απο μπονους? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
????????
Επισκέπτης




Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 1:18 pm

Μπα, φιλαράκο μην μπαίνεις σε κόπο... Αν χρειαστώ θα σου πω αλλά δεν παίζω καθόλου τελευταία... Βαριέμαι...

Οπότε, ας κλειδώσει κιόλας προς το παρόν... Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Αντικείμενα donate Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντικείμενα donate   Αντικείμενα donate EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 10:20 pm

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αντικείμενα donate
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» DINW DONATE SHAMAN ΓΙΑ DONATE SURA
» ΣΟΥΡΑ DONATE ΙΤΕΜΣ ΓΙΑ DONATE ΣΑΜΑΝΟΥ
» DONATE SURA GIA DONATE SAMANOU
» NINJA DONATE ΓΙΑ SHAMAN DONATE
» Αντικείμενα Ninja για αντικείμενα sura.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: