Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS

Πήγαινε κάτω 
+14
Unica
RayQuaza(DFT)
petros
SopaReAntra
I'mBackCats(KsesEsu)
LearnToPlay
XxSuraG4xX
ThePunisher4
Choco
SexyFairy
iBringDeath
[MOD]Psycho
ReaLeGioN
Zetsu
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 6:43 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

https://www.youtube.com/watch?v=Vh2G9rqiFGQ

μονο μην αρχισετε την κλαψα ...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Choco

Choco


Αριθμός μηνυμάτων : 809
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Shinsoo
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 7:20 am

SopaReAntraοποτε θες εδω ειμαι για πβπ...
[MOD]Psycho δεν εχει νοημα εδω πλεον ο κοσμος μπαινει για να με βρισει οχι για να σχολιασει το πβπ. κλειδωσε το αν ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000215687245&ref=t
iBringDeath

iBringDeath


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : spiti?
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 8:01 am

Zetsu έγραψε:
ΣΑΣ ΕΤΣΟΥΞΕ???.....Η ΘΕΑΠΕΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ??? ΟΥΑΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ..........Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ ΜΙΛΟΥΣΕ ΠΟΛΥ .........ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΜΕΙΩΝΕ ........ΘΕΑΠΕΙΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ DMG ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ .....ΚΛΑΨΙΑΡΙΔΕΣ .....


1) οι sura bm δεν εχουν σκιλλ που να πιανει διατρηση και δεν τον ειδα να κανει πολλα χιτ για να λες οτι η διατρηση σου εκανε ζημια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
megalexander

megalexander


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : PANTOU KAI POUTHENA
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 8:25 am

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2...ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΒΠ Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΤΟΝ ΙΤΑΤΣΙ..ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΙΛΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 9:15 am

ThePunisher4 έγραψε:
Έχει ένα δίκαιο εδώ ο Τσοκο μόνο μην λες εγώ ξέρω ότι ο ΚοΚαΛάΚιας είναι ένας από τους καλύτερους.

:P Οσο πιο καλος ειναι ο παιχτης που νικας τοσο πιο μεγαλη ειναι η νικη σου. Θα ηταν χαζος αν ελεγε κερδισα το κοκαλακια ή τον Χ που ειναι "χώμα".
Εχεις ακουσει ποτε καμια ομαδα να λεει σε κανενα τελικο οτι κερδισα την Ταδε ομαδα αλλα το ηξερα οτι θα κερδισω γιατι ειναι τελευταιοι; Γιατι; Διοτι ετσι φενεται οτι ειναι οι καλυτεροι απο τους καλυτερους, οπως σωστα ειπε η πεταλουδα.

giannis93 έγραψε:
ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?????? Shocked ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ...Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ ΤΟ ΕΝΑ , Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΚΑΛΑΚΙΑΣ !!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ....!!! ΕΧΑΣΕ ΑΚΟΜΑ 1 PVP , ΟΚ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ -ΕΧΑΣΕ-...!!!

ο κοκαλακιας ηταν καποτε οταν ηταν και διαφορετικές οι συνθήκες και ο νοών νοητο. :P Τωρα ειναι ενας παιχτης οπως ολοι. Με τα καλα του και τα κακα του.

Προσωπικά πιστεύω οτι εχασε γιατι ειχε λαθος τακτική. Δεν ειδα τιποτα τεράστια dmg να του κανει ο σαμανος για να τον ριξει. Τον "εσωσε" το σαμανο η θεραπεία. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι ειμαι της αποψης οπως πολλοι ειπαν αααααα εκανε 10 θεραπείες. Σκιλ του ειναι και 200 να κανει το ιδιο ειναι για μενα. οπως σκιλλ του σουρα ειναι το πνευμα, του πολεμιστη η W , ααα και του τοξοτη το Βάδισμα μην το ξεχναμε αυτο :P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Πεμ Ιουν 07, 2012 10:04 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 9:20 am

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ALYX ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΝΕ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΑΜΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 9:22 am

ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ..........ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ........ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ 1 DONATE ΟΠΛΟ ........ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??? .........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:07 am

Zetsu έγραψε:
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ALYX ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΝΕ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΑΜΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ xD

Zetsu έγραψε:
ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ..........ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ........ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ 1 DONATE ΟΠΛΟ ........ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??? .........

Διπλο ποστ. :P συγχώνευσε τα γιατι σε βλεπω :busted: :mistake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:30 am

Zetsu - 1 προειδοποίηση για 2πλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:40 am

fast. έγραψε:
Zetsu έγραψε:
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ALYX ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΝΕ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΑΜΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ xD

Zetsu έγραψε:
ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ..........ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ........ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ 1 DONATE ΟΠΛΟ ........ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??? .........

Διπλο ποστ. :P συγχώνευσε τα γιατι σε βλεπω :busted: :mistake:

fast. σαν να ήθελες να τον προειδοποιήσεις για κάτι.... :P ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Squallboy

Εγώ πάντως πιστεύω να μην φτάνουν αυτό το θέμα στα άκρα... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κοτόπουλος-Jeff

Κοτόπουλος-Jeff


Αριθμός μηνυμάτων : 498
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 106
Τόπος : Κοτέτσι της κυράς Μαριώς ανω δεξιά απο τον γάιδαρο στο Αχλαδαχώρη Σερρών
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:42 am

Ρetalouda έγραψε:
fast. έγραψε:
Zetsu έγραψε:
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ALYX ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΝΕ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΑΜΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ xD

Zetsu έγραψε:
ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ..........ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ........ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΜΑ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ 1 DONATE ΟΠΛΟ ........ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ??? .........

Διπλο ποστ. :P συγχώνευσε τα γιατι σε βλεπω :busted: :mistake:

fast. σαν να ήθελες να τον προειδοποιήσεις για κάτι.... :P ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Squallboy

Εγώ πάντως πιστεύω να μην φτάνουν αυτό το θέμα στα άκρα... :P
Λίγο εκτός θέματος αλλα πως βάζεις αυτές τις φοτογραφίες που είναι σαν emoticons?
lol! :crazy: :relative:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 12:29 pm

Μιας και λέτε για παίκτες τον Itachi ότι ώρα και να του πεις για pvp πάει και κάνει και αυτό δείχνει ότι τα items είναι δικά του και δεν δανείζετε από άλλους... Ενώ δεν ξέρω αν έχετε ζητήσει από kokalakia να κάνετε (έστω για πλάκα) η απάντηση του είναι ''αύριο την τάδε ώρα γτ δεν έχω τα items μου'' τώρα ή εμείς είμαστε βλάκες ή δεν ξέρω τι άλλο...Γι αυτό παίκτης που δανείζεται items δεξιά και αριστερά για μένα δεν είναι παίκτης...Και αυτά που λέω δεν είναι λόγια του αέρα αλλά ξέρω τι λέω... Και όπως λέτε ότι των έσωσε τον Itachi η θεραπεία τον kokalakia τον σώζει το πνεύμα που μιλάμε για τρελή μείωση ζημιάς και το πνεύμα που μειώνει ασταμάτητα των αντίπαλο...Και όπως λέτε ότι ''ο kokalakias είναι ακόμη βιολόγο και που να τελειώσει'' δεν μας φοβίζει γτ δεν είναι ο μόνος που θα τελειώσει γτ προχωράμε όλοι....Γι αυτό έχω να πω άλλη μια φορά ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ... Και μάθετε να χάνετε και να κερδίζετε και να προσπαθίστε να μιλάνε για τον δικό σας παίκτη και να λένε παικταράς και όχι να ασχολήστε με kokalakia ή itachi ή άλλους.... Φιλάκια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 1:03 pm

I'mBackCats(KsesEsu) αν δεν ηθελε σχολιασμο ο Zetsu, θα έφτιαχνε το θεμα και θα ζηταγε να το κλειδωσουν για να μην εχει σχολια. Για να μην το κανει μαλλον ηθελε σχολια.

MrΚοτόπουλος αυτο λες ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Bb1 ή αυτο ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 127fs1866968

κοιτα, κανεις στην αρχη********************** και μετα ************* και μετα ***********
καταλαβες; :P

ποοοοοο βρε psyxo μην τα σβηνεις πως θα εξηγήσω στο κοτοπουλάκι μου;[img]ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Party0033[/img]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fast. στις Πεμ Ιουν 07, 2012 1:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
I'mBackCats(KsesEsu)

I'mBackCats(KsesEsu)


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2012
Τόπος : Ξες Εσύ..
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 1:10 pm

Να σχολιάζουν και να λένε πράματα που στέκουν όχι να μην έβαζε θεραπεία και τέτοια διάφορα.. Αυτό με τρελαίνει...Αλλά αν είχαν θεραπείας θα μιλούσαν αλλιώς τα γατιά....Και το μόνο που τους καίει πιστεύω είναι ότι δεν μπορούν να ρίξουν θεραπείας και απλά κλαίγονται...Εγώ προσωπικά δεν έχω θεραπείας αλλά δεν μ' αρέσει τέτοιου είδους κλάψας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ready2Die

Ready2Die


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:39 pm

συγχαρητηρια και στους 2... δεν θα σχολιασω κανενως τα ιτεμς και το ποσες φορες εκανε καποιος το ταδε σκιλλ.... εγω βλεπω σε 6 πβπ στα 5 να μενει ορθιος ο σαμανος....ειχε δεν ειχε αμυνες.. εκανε δεν εκανε 800 φορες χιλλ δεν αλλαζει κατι γτ το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.... οποτε μπραβο και στα 2 παιδια αλλα οπως λενε ολοι 8υμουνατι τον νικητη Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zetsu

Zetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2012
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 11:56 pm

ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ......... ΑΝΤΕ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ DONATE ΟΠΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ Smile) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ .......ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΛΑΣ .......ΓΑΤΑΚΙ ........ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΥΣΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑ .......ΦΙΛΙΑ <3.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS   ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 12:16 am

Zetsu
Την επόμενη φορά που θα μιλήσεις με τόνο ειρωνικό ως προς τον οποιοδήποτε θα δεχτείς προειδοποίηση.

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ Ο KoKaLaKiaS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Αστεία αλλά και σοφά λόγια...
» ΓΙΑ ΛΟΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!
» Αλλαγη οθονης σε κινητο μονο το τζαμακι.
» Μόνο όποιος τα έχει να με Pm
» Ο γιατρός μου είπε να πίνω μόνο μία μπύρα την ημέρα.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Spam :: Spam-
Μετάβαση σε: