Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AZAZIEL




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 56
Τόπος : athina
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι   Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:48 pm

Όταν προσπαθώ να συνδεθώ με το παιχνίδι αφού έχω βάλει τα στοιχεία μου (username και password)μου γράφει ότι γίνετε σύνδεση στον σέρβερ και αμέσως μετά με βγάζει στην επιφάνεια εργασίας , διέγραψα το παιχνίδι και το ξανακατέβασα, αλλά πάλι αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα. Κάθε βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι   Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 1:02 pm

1ο ειναι σε λαθος κατηγορια το post σου !
2ο πηγαινε στην κεντρικη ιστοσελιδα και κανε επαναφορα ολους τους πεκτες απο το acount που προσπαθεις να κανεις log in στην 1η πολη και μετα νομιζω θα μπορεις να μπεις κανονικα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
ANTEGEIA1

ANTEGEIA1


Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Τόπος : Κοκκινη Κολαση
Φύλλο : Θηλυκό

Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι   Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 1:07 pm

Εχτές το βράδυ αυτό το πρόβλημα είχαμε όλοι...πάτα το Patch και πυστεύω να συνδεθείς.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με την σύνδεση στο παιχνίδι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σύνδεση στο παιχνίδι
» Σύνδεση στο παιχνίδι
» Σύνδεση στο παιχνίδι
» συνδεση στο παιχνιδι
» δεν μπορω να κανω συνδεση στο παιχνιδι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Κατηγορία εκτός Metin2 :: Υπολογιστές software & hardware-
Μετάβαση σε: