Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ

Πήγαινε κάτω 
+5
fast.
[MOD]Psycho
Anonymous Aka G-S-A
LearnToPlay
AOPATOS
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AOPATOS




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:21 am

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΠΑ ΔΙΝΩ ΝΤΟΝΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΝΜ Ο Ή Η HEAVENDUST KAI MOY ΛΕΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΩ ΕΝΤΑΞΗ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΓΤ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΛΟΚ CHAT ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΤΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ;;;;;;;;; ΕΧΩ ΛΟΙΠΟΝ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ 1 ΓΤ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ 2 ΓΤ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΠΛΟΚ CHAT ΧΩΡΙΣ ΕΓΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:24 am

Όσο για την απαγόρευση συναλλαγών ... Νομίζω απαγορεύεται γιατί είναι τρόπος διαφίμησης. Δεν είμαι σίγουρος πρέπει να είναι άλλος ο λόγος και δεν τον ξέρω. Τώρα όσο για το chat block συζήτησε το με την GM σε ΠΜ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AOPATOS




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:27 am

ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:29 am

Όταν μπει θα σου απαντήσει το πμ φτάνει σε αυτόν που το στέλνεις όταν σινδέεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:36 am

Νομιζω πως απαγορευται γιατι ετσι ειναι πολυ πιθανο να πεσει καποιος σε απατεονα σε ανταλαγη μεταξυ δυο servers. Π.Χ. ο απατεονας θα το πεξει καλος και θα δεκτει την προσφορα σου για ανταλαγη αλλα πρωτα θα σου πει δωσε μου τα items σου εδω και μετα σου τα δεινω στον αλλον server και τελικα μολις του δωσεις τα items αυτο σου λεει 1 bb και βγαινει και εσυ μενεις χωρις items. Και μετα εσυ εισαι καπως ετσι Mad Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:45 am

Τι εννοείς γιατί απαγορεύεται?

Γιατί απαγορεύεται να οπλοφορείς χωρίς άδεια?
Γιατί απαγορεύεται να βρίζεις στο chat?
Γιατί απαγορεύεται να τρέχεις με 150 km/h?
Γιατί απαγορεύεται η βία?

Απλοί κανόνες του παιχνιδιού και μη,τους οποίους αποδέχεσαι όταν κάνεις εγγραφή.
Γιατί κάνεις το παράπονο τώρα και όχι όταν τους αποδέχθηκες?
Μήπως απλά δεν τους είχες διαβάσει? Κατεβατοοοοοοοοοοοοοοο,κατω κατω αποδεχομαι...σιγα μηξοδεψω χρονο διαβαζοντας...για ποιον με περασες?Φυσικα και τους δέχομαι.

Οι κανόνες υπάρχουν για κάποιον λόγο,χωρίς αυτούς θα ζούσαμε στην απόλυτη χαώδες αναρχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 11:56 am

[MOD]Psycho έγραψε:
Τι εννοείς γιατί απαγορεύεται?

Γιατί απαγορεύεται να οπλοφορείς χωρίς άδεια?
Γιατί απαγορεύεται να βρίζεις στο chat?
Γιατί απαγορεύεται να τρέχεις με 150 km/h?
Γιατί απαγορεύεται η βία?

Απλοί κανόνες του παιχνιδιού και μη,τους οποίους αποδέχεσαι όταν κάνεις εγγραφή.
Γιατί κάνεις το παράπονο τώρα και όχι όταν τους αποδέχθηκες?
Μήπως απλά δεν τους είχες διαβάσει? Κατεβατοοοοοοοοοοοοοοο,κατω κατω αποδεχομαι...σιγα μηξοδεψω χρονο διαβαζοντας...για ποιον με περασες?Φυσικα και τους δέχομαι.

Οι κανόνες υπάρχουν για κάποιον λόγο,χωρίς αυτούς θα ζούσαμε στην απόλυτη χαώδες αναρχία.

Εγω βρησκω σωστα αυτα που ειπες αλλα διαφωνω με τους νομους :P
Γιατι να μην οπλοφορεις χωρις αδεια ?? αφου οι πιο πολλοι που εχουν οπλο ειναι χωρις αδεια :deserteagle:
Γιατι να μην τρεχεις με 150 km/h ?? ξερεις ποσο ωραιο ειναι :P αδρεναλινη Twisted Evil Twisted Evil
Και γιατι να απαγορευεται η βια ?? αν καποιου του αξιζει το ξυλο ( π.χ. πολιτικοι ) γιατι να μην πεσει :busted: ??? εχει και αθλημα με την βια smackdown Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
????????
Επισκέπτης




ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:04 pm

Κοίτα ίσως παρεξηγείς κάποια πράγματα chat block αποκλείεται να σου έριξε έτσι στα καλά καθούμενα και ούτε να σε σταμάτησε να μιλήσεις , μήπως έκανες απλώς spam μετά την προειδοποίηση? Και το θεώρησες εσύ ας πούμε κατά κάποιο τρόπο ότι εκφράζεσαι αλλά εκείνη την στιγμή ο GM έχει και άλλα πμ τα οποία είναι και ανυπόμονα οπότε αν υποθέσουμε ότι έκανες spam για αυτό το λόγο και το chat block.

Επίσης ανταλλαγές λογαριασμού ή στοιχεία αυτού απαγορεύεται γενικότερα και όχι μόνο με άλλα server και ειδικά για αντικείμενα με άλλα server. Δεν έχει να κάνει μόνο με την διαφήμιση αλλά και το θέμα ότι μπορεί να σε κλέψει κάποιος που ξέρεις εσύ αν όντως λέει αλήθεια ο άλλος??? Δεν το ξέρεις γιατί δεν μπορείς να μπεις στο μυαλό του άλλου . Άμα σε κλέψουν θα είναι χειρότερο από ένα chat block και μια προειδοποίηση που ουσιαστικά σε προστατεύει από το να την ‘’πατήσεις’’.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anonymous Aka G-S-A

Anonymous Aka G-S-A


Αριθμός μηνυμάτων : 529
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012
Τόπος : EVERYWHERE
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:12 pm

Ρetalouda έγραψε:
Επίσης ανταλλαγές λογαριασμού ή στοιχεία αυτού απαγορεύεται γενικότερα και όχι μόνο με άλλα server και ειδικά για αντικείμενα με άλλα server. Δεν έχει να κάνει μόνο με την διαφήμιση αλλά και το θέμα ότι μπορεί να σε κλέψει κάποιος που ξέρεις εσύ αν όντως λέει αλήθεια ο άλλος??? Δεν το ξέρεις γιατί δεν μπορείς να μπεις στο μυαλό του άλλου . Άμα σε κλέψουν θα είναι χειρότερο από ένα chat block και μια προειδοποίηση που ουσιαστικά σε προστατεύει από το να την ‘’πατήσεις’’.

Και εγω αυτο ειπα συμφωνω απολυτα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.apple.com/
fast.

fast.


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Τόπος : Lungo il molo in Pireo ή Por el embarcadero en El Pireo ή 下比雷埃夫斯碼頭
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:15 pm

[MOD]Psycho έγραψε:
Τι εννοείς γιατί απαγορεύεται?

Γιατί απαγορεύεται να οπλοφορείς χωρίς άδεια?
Γιατί απαγορεύεται να βρίζεις στο chat?
Γιατί απαγορεύεται να τρέχεις με 150 km/h?
Γιατί απαγορεύεται η βία?

Απλοί κανόνες του παιχνιδιού και μη,τους οποίους αποδέχεσαι όταν κάνεις εγγραφή.
Γιατί κάνεις το παράπονο τώρα και όχι όταν τους αποδέχθηκες?
Μήπως απλά δεν τους είχες διαβάσει? Κατεβατοοοοοοοοοοοοοοο,κατω κατω αποδεχομαι...σιγα μηξοδεψω χρονο διαβαζοντας...για ποιον με περασες?Φυσικα και τους δέχομαι.

Οι κανόνες υπάρχουν για κάποιον λόγο,χωρίς αυτούς θα ζούσαμε στην απόλυτη χαώδες αναρχία.


affraid affraid
Με κανείς και φοβάμαι.
Ξερεις κανενα να οπλοφορεί με άδεια ακόμα και εγω, χωρις άδεια είμαι.
Αναλογως το chat :P
παει και χαμηλότερα απο 150 χλμ το αυτοκίνητο; srry δεν τοξερα :P
Οσο για τους πολιτικούς, κι εγω μέσα είμαι :busted: :busted:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:17 pm

Μπορεί κάποιος να σε άκουσε που μίλαγες στο chat και να ήθελε να ανταλλάξει αντικείμενα,ενώ εσύ δεν μπορείς να μιλήσεις δεν θα στα ανταλλάξει,για δική σου προστασία σου έκανε chat block.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[GM]Kriton
Game Master
Game Master
[GM]Kriton


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2012
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:29 pm

Καλησπερα σε ολους,
Δυστυχως δεν μου επιτρεπεται απο τους κανονες να σχολιασω της προοιδοποιησεις που δινουν τα μελη τις Δ.Ο. στους παιχτες. Εαν ομως καποιος εχει την διαθεση να κανει μια αναζητηση στο φορουμ για να δει ποσοι συμπαιχτες μας εχουν εξαπατηθει, 8α διαπιστωσει οτι οι περιπτωσεις αυτες ειναι πολλες. Αντιστοιχως ειναι δεκαδες τα pm που δεχομαι καθημερινα για τετοιου ειδους θεματα. Ελπιζω οι συμπαιχτες, που εχουν αγα8ες προ8εσεις να αντιληφθουν οτι οι κανονες υπαρχουν για να προστατευθουν απο τους πονηρους. :thanx: :thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[GM]Piero
Game Master
Game Master
[GM]Piero


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Τόπος : Italy
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:49 pm

Οι ποινές δεν είναι συζητήσιμες σε κανένα κομμάτι του παιχνιδιού πέραν του ticket. Εκείνοι που δεν είναι στην ομάδα δεν μπορούν να ξέρουν ποιες είναι οι οδηγίες που έχουμε. Όλα ακολουθούν την πεπατημένη. Είναι ουτοπικό να μιλάμε για κάτι τέτοιο στο forum. Οι ποινές, όποιες και αν είναι αυτές, έχουν κάποιο σκοπό. Όλοι ανάλογα το παράπτωμα που έχουν κάνει δέχονται και την ανάλογη ποινή χωρίς καμμία εξαίρεση. Ούτε φασιστικό δεν είναι αλλά ούτε και παράλογο. Οι κανονισμοί είναι κανονισμοί και είναι διαθέσιμοι σε όλους για να γνωρίζουν τι επιτρέπεται και τι όχι, αν κ υποτίθεται ότι πρέπει να τους γνωρίζουν ήδη. Στο παιχνίδι δεν είμαστε μόνο για να απαντάμε σε pms ή να λύνουμε τα προβλήματα σας αλλά και να “ελέγχουμε” ότι όλα βαίνουν καλώς με βάσει τους κανονισμούς.
:thanx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 3:08 pm

Οι GM είναι άνθρωποι όπως και εμείς και μπορεί να κάνουν και λάθη που και που.

Όπως και να 'χει όμως, αυτά τα λάθη (ΑΝ είναι λάθη) δεν είναι για να συζητιόνται στο forum.
Πόσο μάλλον με την έννοια του φασισμού να παίρνει θέση στον τίτλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SopaReAntra




Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 30
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 3:15 pm

ΕΧΟΥΝΕ ΔΙΚΕΟ ΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΛΛΑ 25 ΕΥΡΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΕ ΑΥΤΑ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ   ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 9:57 pm

Απαντήθηκε πολλάκις οπότε και κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: