Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:30 am

Πεδια ειχα ενα σαμανο,αλλα τν παρετισα τορα φτιαχνο συρα 125λβλ. Δν 8ελο να ανεβο προτου αποφασισο τι πεκτι να κανο κε θελο τιν βοηθεια σας. θελο να ειναι καλος στους πολεμους , ξιλο , και να εχει καλι αμινα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:31 am

Πεδια ειχα ενα σαμανο,αλλα τν παρετισα τορα φτιαχνο συρα 125λβλ. Δν 8ελο να ανεβο προτου αποφασισο τι πεκτι να κανο κε θελο τιν βοηθεια σας. θελο να ειναι καλος στους πολεμους , ξιλο , και να εχει καλι αμινα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:33 am

Στους οδηγούς για το παιχνίδι μπορείς να βρεις ό,τι χρειάζεσαι. Έχει να δεις και το τι άμυνες πρέπει να έχεις κ.λπ Smile https://reventon-forum.forumgreek.com/f3-forum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:33 am

Πεδια ειχα ενα σαμανο,αλλα τν παρετισα τορα φτιαχνο συρα 125λβλ. Δν 8ελο να ανεβο προτου αποφασισο τι πεκτι να κανο κε θελο τιν βοηθεια σας. θελο να ειναι καλος στους πολεμους , ξιλο , και να εχει καλι αμινα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:33 am

#Συγχωνεύονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:34 am

Πεδια ειχα ενα σαμανο,αλλα τν παρετισα τορα φτιαχνο συρα 125λβλ. Δν 8ελο να ανεβο προτου αποφασισο τι πεκτι να κανο κε θελο τιν βοηθεια σας. θελο να ειναι καλος στους πολεμους , ξιλο , και να εχει καλι αμινα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 1:34 am

#Συγχωνεύονται, το ίδιο θέμα το έκανες αρκετές φορές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 3:10 am

Τι μου προτινετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:01 am

αντε πεδια μια βοηθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:23 am

Επειδη σε κοβω κομματακι αναποφασιστο κανε 4 διαφορετικους χαρακτηρες και δοκιμασε τους ολους σε πβπ και πολεμους....εγω αυτο εκανα και κατεληξα σε νιντζα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReaLeGioN




Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 2:24 am

πεδια καμια συμβουλι μετα3ι σαμανου συρα κε πολεμιστι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Polo




Αριθμός μηνυμάτων : 188
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2012

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 6:46 am

Κοίτα όλη οι χαρακτήρες είναι πολύ καλή αλλα πρέπει να ξέρεις να τους φτιάχνεις εγώ θα σου πρωτινά Σούρα Οπλουργό η Warrior Σώματος που έχει και άμυνα καλή και η W του χτυπάει παρα πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Tsunami
Moderator
Moderator
[MOD]Tsunami


Αριθμός μηνυμάτων : 2838
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : In my World
Φύλλο : Άντρας

Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?   Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε? EmptyΚυρ Ιουλ 01, 2012 6:35 am

Κλειδώνει λόγο αδράνειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θελο ενα πεκτι καλο στο ξιλο με καλι αμινα. Τι μου προτινετε?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι πεκτι να κανο?
» ανταλαζο χρισι καλι
» ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ?
» Καλο καλοκαιρι
» Τι στο καλο γινεται !!!!!????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: