Reventon R&G Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
Αρχική ΣελίδαΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το παρόν forum είναι αρχειοθετημένο. Το ενεργό forum βρίσκεται εδώ.

 

 Μια απορία σχετικά με τα post

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΔευ Ιουν 04, 2012 9:48 pm

Κάποια στιγμή ρωτάω ένα παιδί άμα θέλει να συμμετάσχει στο πείραμα που κάνω. Του είχα πει πιο είναι το post που έφτιαξα για να δηλώσει συμμετοχή αλλά μου είχε πει πως δεν το βρήκε.Μετά τα αόρατα τέρατα στο παιχνίδι εμφανίστηκαν αόρατα post στο forum; Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΔευ Ιουν 04, 2012 9:55 pm

Μπα δεν νομιζω να υπαρχει αυτο απλα υπαρχουν μερικα παιδεια που δεν ψαχνουν αρκετα καλα στο φορουμ και θα το εχεις καταλαβει και εσυ οταν βλεπεις ποστ με το ιδιο θεμα να ειναι το ενα ακριβος πανω απο το αλλο. :lolhard: :hammer:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΔευ Ιουν 04, 2012 10:02 pm

Το βλέπω αυτό αλλά το post μου είναι σχετικά πάνω πάνω, έχει και θαυμαστικό από μπροστά και έχει και 2 σελίδες. Τόσο δύσκολο είναι να το δει κανείς. Ή μήπως κανείς άλλος εκτός από αυτούς που δήλωσαν συμμετοχή δεν θέλει να με βοηθήσει επειδή έχω αυτό το όνομα, είμαι εδώ και 3 μήνες 101 lvl για προσωπικούς λόγους και νομίζουν ότι δεν έχω εμπειρία από αυτό το παιχνίδι; (αν θέλεις δήλωσε συμμετοχή χρειαζόμαστε 1 ακόμη ninja στιλέτου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Suigetsu

Suigetsu


Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο σπιτι μου
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΔευ Ιουν 04, 2012 10:14 pm

Nαι το εχω δει το ποστ σου και θα η8ελα να βοηθισω ας πουμε στο να δωσω μερικα αξεσουαρ που δεν μου χρειαζονται για να μην χαλασετε τα δικα σας......επισης ειμαι τοξου :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LearnToPlay

LearnToPlay


Αριθμός μηνυμάτων : 375
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Χρυσούπολη Καβάλας
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 2:39 am

Δεν χρειάζεται να δώσει κανείς τίποτα ούτε να χαλάσει τις γενικές του. Test damage,δοκιμαστικά PvP και μετατροπές στα 6α-7α bonus θα κάνουμε. Αν θες να βοηθήσεις και έχεις στιλέτο γίνε στιλέτου και δήλωσε συμμετοχή. Για την διαδικασία δεν είμαι σίγουρος ακόμη είμαι λίγο σφιγμένος από τις εξετάσεις στις 12 που τελειώνω θα δούμε την ακριβής διαδικασία.
:lock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Psycho
Moderator
Moderator
[MOD]Psycho


Αριθμός μηνυμάτων : 2346
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : ราชอาณาจักรไทย
Φύλλο : Άντρας

Μια απορία σχετικά με τα post Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορία σχετικά με τα post   Μια απορία σχετικά με τα post EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 2:43 am

Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια απορία σχετικά με τα post
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ OPTIONS ΤΟΥ GAME KAI TO LAG
» ΑΠΟΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΡΤΗΣΗΣ!!
» Απορια
» Μια απορία....
» ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reventon R&G Forum :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: